PLATYNOWY

"KRYSSTIANO" Krystian Wojcieszak

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: "KRYSSTIANO" Krystian Wojcieszak Kraj:
Polska
NIP: 9680664984    Sprawdź rejestry   
Miasto: Pleszew Ulica: Zielona 20/A Kod pocztowy: 63-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

"KRYSSTIANO" Krystian Wojcieszak

 

Firma "KRYSSTIANO" oferuje usługi docieplania budynków oraz kompleksowe wykończenia wnętrz, adaptacje i remonty mieszkań, domów i łazienek.

Remonty i wykończenia wnętrz wykonywane są profesjonalnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym sprawia, że świadczymy usługi najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia.

Remonty mieszkań – Usługi Remontowo-Budowlane Paweł Adamski

Podczas aranżacji i realizacji prac wykończeniowych i remontowych kierujemy się najnowszymi trendami, co przekłada się na estetykę, funkcjonalność oraz doskonały design wykańczanych wnętrz.

Remonty oraz wykończenia mieszkań przeprowadzane są zawsze na podstawie umowy, sporządzonej wspólnie z klientem. Zakończenie usługi remontowej zwieńczone jest odbiorem prac przez właściciela/inwestora oraz wystawieniem rachunku i oświadczenia gwarancyjnego przez wykonawcę.

Remont mieszkania, Mielec :: daibau.pl

Oferujemy również bezpłatną wycenę prac, doradztwo techniczne oraz pomoc w dobraniu optymalnych rozwiązań i materiałów wykończeniowych.

Oferta skierowana jest  do osób szukających wykonawcy do wykończenia wnętrz oraz osób planujących remonty mieszkań, wykończenia mieszkań, domów  lub remonty łazienek.

KRYSSTIANO -  Sprostamy każdemu wyzwaniu…

Naszą specjalnością są elewacje, ocieplenia, wykończenie wnętrz – w szczególności montaż suchej zabudowy ścian i sufitów podwieszanych z płyt kartonowo – gipsowych, dźwiękochłonnych i mineralnych oraz montaż płytek.

       Remonty i Wykończenia Wnętrz Łódź

Specjalizujemy się w:

 • kompleksowych remontach budynków
 • wykończeniem wnętrz
 • suchych zabudowach
 • kładzeniem płytek
 • elewacjach
 • ociepleniach

       Nasza ekipa remontowo – budowlana składa się z profesjonalnych, wykwalifikowanych, doświadczonych i przede wszystkim stałych pracowników. Wyjątkową uwagę i nacisk kładziemy na jakość wykonywanych prac, wysoki standard, rzetelność i terminowość wykonywanych przez nas zleceń.

 

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy korzystając z naszych usług.

Szpachlowanie

Szpachlowanie Zielona Góra – DM Obiekt Marcin Szczepański firma remontowo budowlana, remont mieszkania łazienki, usługi budowlane, wykończenie wnętrz, szpachlowanie, elektryk i hydraulik Zielona Góra

Szpachlowanie, powszechnie znane jako wygładzanie ścian i sufitów, wykonywane jest przy wykorzystaniu profesjonalnych gładzi i mas szpachlowych. Pracownicy naszej firmy posiadają niezbędny sprzęt i doświadczenie, które pozwala na uzyskanie najlepszych efektów szpachlowania. Wykorzystujemy zarówno gładzie tradycyjne, które po nałożeniu są szlifowane, jak i masy bezpyłowe, które wystarczy jedynie odpowiednio rozciągnąć na powierzchnię i wygładzić pacą. Gładkie i równe ściany są idealnym podłożem pod dalsze prace wykończeniowe takie jak malowanie czy tapetowanie.

Malowanie wnętrz i nie tylko

Krok po kroku: samodzielne malowanie ścian i sufitów w nowym mieszkaniu | Wnętrza Domów

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w malowaniu ścian i różnego rodzaju powierzchni w mieszkaniach i domach. Pomagamy dopasować odpowiednie kolory do wnętrz jak i na zewnątrz budynku. Przed malowaniem dokładnie zabezpieczamy wszystkie miejsca: podłogę, meble, drzwi, okna i resztę powierzchni wśród których pracujemy. Zwracamy ogromną uwagę na zachowanie czystości. Ciągle śledzimy trendy, technologie i nowości produktowe by móc oferować swoim klientom najlepsze rozwiązania.

Układanie płytek

Układanie płytek podłogowych w 9 krokach – instrukcja OBI

Profesjonalnie ułożone płytki to nasza wizytówka, jesteśmy w stanie równie dobrze wykonać inne prace remontowe. KRYSSTIANO to firma, która proponuje swoim klientom między innymi wykończenie wnętrz w Pleszewie lub okolicach. Usługa taka obejmuje przede wszystkim malowanie, tapetowanie, glazurowanie, montaż podwieszanych sufitów, instalacji elektrycznych oraz sanitarnych, jak również inne prace na specjalne zamówienie klienta.

Z nami masz kompleksowe wykonanie zlecenia zgodnie z Twoim projektem lub na podstawie indywidualnych ustaleń. 

 

Zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych

Zabudowa ścian z karton gipsu – dlaczego warto ją wykonać?

Montaż płyt kartonowo gipsowych w Pleszewie często nazywamy suchą zabudową która staje się coraz popularniejsza w wykańczaniu wnętrz, gdyż można ją zastosować w prawie każdym pomieszczeniu. Dodatkową zaletą jest lekkość, a także szybkość montażu oraz możliwość zachowania stosunkowej czystości w czasie wykonywania prac remontowych. Płyty kartonowo gipsowe mogą zastąpić tynki, do ścian montuje się je przy pomocy kleju gipsowego. KRYSSTIANO w swojej ofercie ma montaż płyt kartonowo gipsowych w Pleszewie i okolicy. 

Wykonanie sufitów podwieszanych

Podwieszany sufit - jak zrobić najlepiej?

Sufity podwieszane są najlepszym sposobem estetycznego wykończenia wnętrza. Dzięki nim można ukryć za nimi przewody elektryczne, rury, urządzenia klimatyzacyjne. Często wykorzystywane są w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych czy użyteczności publicznej. Sufity podwieszane charakteryzują się wysoką estetyką i są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki ich zastosowaniu możliwa jest optyczna zmiana wyglądu pomieszczenia. Nie jest prawdą, że tego rodzaju rozwiązania pomniejszają wnętrza. Wręcz przeciwnie! Przy dobraniu odpowiednich kształtów oraz możliwości formowania podcieni, łuków itp. – uzyskuje się najczęściej rewelacyjne efekty wizualne, które sprawiają, że wnętrze zaczyna wyglądać na bardziej przestronne niż dotychczas.

Docieplanie budynków

 Docieplenia ocieplenia domu budynków Brwinów – Jack-bud

Najistotniejszym powodem, dla którego stosuje się ocieplanie budynku i elewacji jest aspekt ekonomiczny. Koszty ogrzewania budynku w okresie zimowym są niższe nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do kosztów ogrzania budynku nieocieplanego.

Izolowana elewacja , a następnie eksploatacja ogrzewania jest zdecydowanie niższa (piec mniejszej mocy, mniej grzejników, mniejsze zapotrzebowanie na energię;).

Ponadto zwiększa się komfort mieszkania – w lecie w takim domu jest chłodniej oraz w pomieszczeniu ze szczelnymi oknami wycisza się wnętrze.

Polepsza się warunki zdrowotne chroniąc ściany przed zawilgoceniem i przemarzaniem, ogranicza się; rozrost grzybów.

T. KOŚCIEŃ - docieplanie, docieplenia domów, ocieplenia, ocieplenia, docieplenia, Myszków, Katowice, Częstochowa, Śląskie

Zwiększa się trwałość budynku i elewacji. Ocieplając budynek istniejący uzyskujemy nową elewację. Dodatkowo znacznie wzrasta wartość domu.

Zyskuje remontując otoczenie, w którym żyjemy. Budynek ocieplony wymaga mniejszej ilości energii potrzebnej do jego ogrzania, a więc „produkuje” mniej szkodliwych substancji emitowanych do atmosfery.

Optymalnie wykonana elewacja inwestycją na przyszłość

Docieplenia Częstochowa, termoizolacja budynków - Budmaxinvest.pl

Elewacje mają znaczenie nie tylko estetyczne – ich rola jest również bardzo ważna pod kątem efektywności energetycznej. Jeśli szukasz wsparcia w wykonaniu elewacji lub dociepleń na terenie Pleszewa i okolic czy jakichkolwiek innych miejscowości w wielkopolsce, skontaktuj się z nami. Firma KRYSSTIANO to gwarancja skutecznego i rzetelnego wykonania powierzonych usług oraz profesjonalnego wsparcia na każdym etapie. Nasze usługi pozwalają skutecznie zabezpieczyć wnętrze i strukturę budynku przed degradacją, opóźnić procesy starzenia, zmniejszyć częstotliwość usterek, a jednocześnie zapewnić komfort akustyczny i termiczny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – elewacja od firmy KRYSSTIANO to połączenie funkcjonalności, estetyki i trwałości. Zadowolenie klientów stoi dla nas na pierwszym miejscu, a przy każdym zleceniu stawiamy na indywidualne podejście.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę "KRYSSTIANO" Krystian Wojcieszak wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

"KRYSSTIANO" Krystian Wojcieszak

ul. Zielona 20/A
63-300 Pleszew
tel. 509 153 939
e-mail: krysstiano80@wp.pl
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.