PLATYNOWY

DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI

Nazwa: DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI Kraj:
Polska
NIP: 9660881951    Sprawdź rejestry   
Miasto: Płonka Kościelna Ulica: Płonka Kościelna 29 Kod pocztowy: 18-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 26 1020 1332 0000 1702 0244 4560

Płatność gotówką

Opis

DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI

W DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI kompleksowo zajmujemy się usługami transportowymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz rozbudowanej flocie pojazdów możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne, a przy tym niezwykle rozbudowane, usługi transportowe na terenie Polski, a jeśli zajdzie taka potrzeba także w całej Unii Europejskiej.

Transport Miedzynarodowy od 1.5 tony do 24 ton DOMINO Wojciech Grzybowski,  Łapy - Opinie, Kontakt

Firma transportowa – tani i bezpieczny transport

Co to są usługi transportowe i czym zajmuje się firma transportowa? Najprościej rzecz mówiąc, tego typu usługi obejmują transport ładunków z uwzględnieniem takich kwestii jak naturalna, techniczna czy ekonomiczna podatność transportowa towaru.

Jesteśmy firmą mającą spore doświadczenie w branży, wykwalifikowanych pracowników oraz specjalistyczny sprzęt. Te wszystkie czynniki sprawiają, że w DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI możemy zagwarantować naszym klientom wysokiej jakości usługi oraz bezpieczny transport w konkurencyjnych cenach.

10 Najlepszych Ofert Na Przewóz Osób, 2023

POSIADAMY POJAZDY MAŁE I DUZE, MAŁE O ŁADOWNOSCI 8 PALET DO 1.5 TONY (EKSPRESS) I DUZE PLANDEKI O ŁADOWNOSCI 33 EURO PALET I 24 TON, OFERUJEMY PRZEWOZ TOWAROW NA TERENIE UNII ORAZ ROSJI, BIALORUSI. POSIADAMY CARNRTY "TIR", OCP PRZEWOZNIKA KRAJ I ZAGRANICA O WARTOSCI 300 TYS. $.

Jako jedna z wiodących firm oferujących usługi transportowe na Podlasiu jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, niezależnie od stopnia jego trudności oraz skomplikowania. Przekonaj się samemu, że nasze usługi stoją na naprawdę wysokim poziomie. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług transportowych.Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu

 

Największą wartością w DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI są pracownicy.
To dzięki nim możemy realizować wszystkie, nawet najbardziej wymagające zlecenia. 

W celu nieustannego podnoszenia jakości usług zapewniamy specjalistyczne szkolenia, podnoszące kwalifikacje naszych pracowników, jak również systemy motywacyjne i grywalizacyjne.  

Cieszymy się renomą rzetelnego przewoźnika i godnego partnera w interesach. Nasze zaangażowanie oraz spełnianie oczekiwań Klientów owocuje coraz większym gronem zadowolonych partnerów biznesowych. Wyróżniamy się punktualnością, niezawodnym taborem oraz profesjonalną kadrą pracowniczą. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców cieszących się nieposzlakowaną opinią oraz spedytorów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Dobrze wiemy, jak ważna jest możliwość skorzystania z usług spedycyjnych bez zbędnej biurokracji. Skontaktuj się z nami – wycenimy usługę i ruszamy w trasę. Oczywiście już po rozpoczęciu transportu przygotujemy odpowiednią dokumentację.

Zdjęcie

W DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI dbamy o to, aby oferta wychodziła jak najbardziej naprzeciw klientowi. Aby sprostać Waszym oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi transportowe.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI

DOMINO WOJCIECH GRZYBOWSKI

Płonka Kościelna 29

18-100 Płonka Kościelna

tel. 505 053 128

e-mail: domino.info@op.pl , domino.aneta@op.pl

www.firmbook.eu/domino-krajowy-i-miedzynarodowy-przewoz-towarow

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.