PLATYNOWY

LESOLA Gryfice

Nazwa: LESOLA Gryfice Kraj:
Polska
Miasto: Gryfice Ulica: Cukrownicza 5 Kod pocztowy: 72-300
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Domy z drewna – Gryfice 

Nasza firma, z siedzibą w miejscowości Gryfice, powstała już w 1986 roku. Początkowo skupialiśmy się na szeroko rozumianej stolarce budowlanej, czyli drzwiach, oknach, schodach, czy produkcji mebli do pokoi, kuchni i łazienek. Jednak od 1995 roku zajmujemy się wyłącznie budową domów drewnianych.
 
Niezależnie jednak od tego, co robimy, od początku działalności stawiamy na wysoką jakość i precyzję. Wykorzystujemy do tego nowoczesne technologie, oraz nowe sposoby obróbki, zabezpieczenia i łączenia elementów. Budując domy z drewna przywiązujemy szczególną wagę do jakości materiałów oraz fachowego wykonania, a każdą budowę domu drewnianego traktujemy indywidualnie.
 
Korzystamy przy tym z naszego wieloletniego doświadczenia. W ten sposób staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy im przy tym nie tylko wysokiej jakości domy z drewna, ale również doradztwo, pomiary, projekty, transport, montaż i serwis, czyli słowem – kompleksową budowę domu z drewna.
 

Domek po przemianach

 
 

Budowa domów z drewna

Każdemu z naszych kontrahentów proponujemy rozwiązania łączące funkcjonalność, niepowtarzalną estetykę i dokładność wykonania każdego wytwarzanego przez nas wyrobu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domów drewnianych, by dowiedzieć się, jak dużo możemy dla Państwa zrobić.

Kontakt

Siedziba firmy:
LESOLA Gryfice
Leszek Jakubowski
ul. Cukrownicza 5, 72-300 Gryfice
tel.: 91 384-44-95,  603-880-264
e-mail: les_ola@wp.pl

Stolarnia:
LESOLA Gryfice
Leszek Jakubowski
ul. Nieładzka 10, 72-300 Gryfice

    Nie znaleziono wyników.