TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c.

Nazwa: TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c. Kraj:
Polska
NIP: 8172176321 REGON: 181152873
Województwo: Podkarpackie Miasto: Mielec Ulica: Polna 3 Kod pocztowy: 39-300
Telefon: 609 141 806 Strona WWW: www.dpf.mielec.pl

Płatność gotówką

Opis

Katalizatory, filtry cząstek stałych DPF FAP

Firma nasza naprawia podzespoły układu wydechowego. Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów to domena firmy. Nasze przedsiębiorstwo znane jest w Mielcu o województwie podkarpackim gdyż regenerujemy podzespoły w oparciu przede wszystkim o jakość. Cechuje nas to, że jeżeli coś robimy - robimy to dobrze. Posiadamy technologię, która jest sprawdzona, certyfikowana przez TUV i przede wszystkim jest to technologia, która nie powoduje utraty właściwości filtrów i katalizatorów.

Profesjonalne czyszczenie filtrów, nie tylko regeneracja

Wysokie ciśnienie i woda z dodatkiem to metoda, która nie niszczy metali szlachetnych odpowiedzialnych za neutralizację toksyn ze spalin samochodowych, dlatego też stosujemy tą metodę w naszej regeneracji. Dzięki temu katalizator, lub filtr w pełni sprawny, może być zamontowany i spełnia normy emisji. Poza czyszczeniem, nasza firma skupuje filtry, prowadzi wymianę.

Zobacz jak wygląda profesjonalna regeneracja filtrów i naprawa katalizatorów.

Oferujemy Państwu sprzedaż i usługi detalicznie dla pojedynczych klientów oraz hurtowo - dla warsztatów, firm motoryzacyjnych i serwisów. Dla paternetów biznesowych atrakcyjne warunki współpracy.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.