ELEKTRO-NARZEDZIA-MJ MATEUSZ JACHYM

Nazwa: ELEKTRO-NARZEDZIA-MJ MATEUSZ JACHYM Kraj:
Polska
NIP: 8711750449    Sprawdź rejestry   
Miasto: Mędrzechów Ulica: Mędrzechów 74 Kod pocztowy: 33-221
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

ELEKTRO-NARZEDZIA-MJ

MATEUSZ JACHYM

Nasza firma powstała w 2021 roku i była pierwszą tego typu firmą w Mędrzechowie. Prowadząc dynamiczne działania w kierunku polepszenia współpracy ze swoimi klientami i dostawcami rozszerzała działalność na terenie całego województwa.

Elektronarzędzia do budowy i remontu domu - Grupa PSB - materiały  budowlane, remontowe oraz wykończeniowe

Opierając swą działalność na wieloletnim doświadczeniu, tradycji, znajomości branży i rynku, jak również dysponując wysokokwalifikowaną kadrą, komputerowym systemem sprzedaży oraz nowoczesnymi formami łączności, gwarantujemy swoim klientom sprawną i profesjonalną obsługę, dogodne warunki płatności oraz doradztwo techniczne.

TOMEX24.PL - Sklep internetowy z narzędziami, elektronarzędziami, BHP,  rzeczami do domu i ogrodu

Proponujemy konkurencyjne ceny narzędzi renomowanych firm krajowych i zagranicznych.

Czas realizacji zamówień od 1 do 5 dni uzależniony jest od naszych stanów magazynowych oraz dostawców z którymi współpracujemy.

Oferujemy nowoczesne szlifierki, wiertarko-wkrętarki, pilarki, frezarki, młoty-udarowe i wiele innych elektronarzędzi w systemach akumulatorowych lub sieciowych.

Wraz z biegiem czasu my nie zostajemy w tyle i pokazujemy, że nasz sprzęt może powalczyć o najwyższe podium względem jakości, serwisu i nowinek technologicznych. Technologia silników bezszczotkowych w naszych narzędziach powoli staje się standardem.

Jakie elektronarzędzia warto mieć w domu? Kartuzy | Kartuzy.info

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę elektronarzędzi takich firm jak DeWALT, Stanley, Vander, Black&Decker, Yato, Sthor czy PowerUP.


Istnieje również możliwość zamówienia u nas wyrobów nie katalogowych, cena i możliwość oraz czas realizacji określany jest przez producenta.

Ceny i wysokości rabatów w naszej firmie mogą podlegać negocjacji.
Zapewniamy własny transport z dostawą do Klienta.

Podstawowe elektronarzędzia, które warto mieć w domu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i sklepu, gdzie będziecie mogli Państwo bezpośrednio zapoznać się z warunkami współpracy i porozmawiać z naszymi specjalistami od spraw sprzedaży.

Prowadzimy sprzedaż narzędzi ręcznych, skrawających, pomiarowych,
elektronarzędzi, maszyn i wszelkich urządzeń dla domu i przemysłu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą instytucji publicznych, hurtowni, sklepów oraz firm handlowych. Naszym klientom biznesowym dostarczamy towar własnym transportem. Klienci z innych miejsc w Polsce mogą liczyć na szybką dostawę kurierem.

Zrób to sam. Elektronarzędzia w domowym warsztacie - Ładny Dom - Porady -  budowa i remont

Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych narzędzi, dlatego jesteśmy partnerem największych producentów takich jak Yato, Dewalt, Högert, Stanley, Kubala, Condor Werkzeug, Cellfast i wiele innych.

Dzięki szerokiej i różnorodnej bazie towarów jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować się pod zapotrzebowanie klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo narzędzia dopasowane pod najróżniejsze prace, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

ELEKTRO-NARZEDZIA-MJ MATEUSZ JACHYM

ELEKTRO-NARZEDZIA-MJ MATEUSZ JACHYM

Mędrzechów 74

33-221 Mędrzechów

tel. 781 099 861

e-mail: jachymmateusz@interia.pl

www.firmbook.eu/elektronarzedzia-mj-sprzedaz-medrzechow

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.