PLATYNOWY

PPHU SWJ DREWNIANA ELEWACJA

Nazwa: PPHU SWJ DREWNIANA ELEWACJA Kraj:
Polska
NIP: 8133559035    Sprawdź rejestry   
Miasto: Rzeszów Ulica: Nowosądecka 6/15 Kod pocztowy: 35-505
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 28 2490 0005 0000 4500 5741 5629

Płatność gotówką

Opis

PPHU SWJ DREWNIANA ELEWACJA

Wykonujemy elewację drewnianą budynków mieszkalnych i gospodarczych.

Na pierwszym miejscu stawiamy człowieka i zawsze wychodzimy naprzeciw jego potrzebom. Zasięgniesz u nas fachowej opinii, wybierzesz właściwy materiał i na miejscu dokonasz precyzyjnej obróbki. Wprowadzamy również innowacyjne usługi online, które umożliwiają szczegółową wycenę, wizualizację oraz zamówienie dociętych na wymiar produktów za jednym kliknięciem myszki. Wdrażamy regionalnie dopasowane rozwiązania, takie jak transport z rozładunkiem u klienta. Myślimy globalnie, działamy lokalnie.

Elewacja drewniana Wielkopolska - Imperfectly Elewacje

Produkowane przez nas elewacje wykonujemy z drewna wysokiej jakości odpowiednio zabezpieczonego. Dzięki takim staraniom możecie Państwo cieszyć się przez wiele lat z wykonanej elewacji domu.

Pomysł na wyjątkową i trwałą elewację drewnianą - Wood of Fire

Deski elewacyjne – elegancja, trwałość, nowoczesność

Deski elewacyjne to znany od dawna sposób na stylowe wykończenie domu. Można nimi pokryć całą elewację budynku lub wybrać jeden bądź kilka fragmentów. Bogaty asortyment profili, który oferujemy, pozwoli Ci uzyskać upragniony efekt. Wierzymy, że każdy dom można uczynić jeszcze piękniejszym, a drewniane wykończenia wyglądają nowocześnie, elegancko, zachowując przy tym trwałość przez lata. Nic dziwnego, że są coraz bardziej popularne i doceniane przez architektów.

drewniana elewacja - Strona 3 z 6 - Idea Domu

Gatunek deski ma znaczenie

Dawniej do budowy elewacji drewnianych używano krajowego drewna, na przykład desek sosnowych lub desek świerkowych. Dziś wiemy, że deski z surowca pochodzenia europejskiego lub egzotycznego cechują się większą trwałością, idącą w parze z walorami estetycznymi.

Jakie gatunki drewna cenimy najbardziej? W ofercie posiadamy odporną na warunki atmosferyczne i bardzo wytrzymałą sosnę syberyjską. Ponadto polecamy Klientom świerk skandynawski – materiał o dużym zagęszczeniu – twardy, również odporny na warunki atmosferyczne. Do najbardziej popularnych należą także deski wykonane z modrzewia syberyjskiego o przepięknych barwach (od żółtej po czerwoną) i wysokiej trwałości.

Elewacje drewniane - parapety, ściany - Drew-Mas.pl

Nie sposób także nie wspomnieć o walorach thermo jesionu – ma ciepły, karmelowy odcień, a termowanie w temperaturze ponad 180 stopni czyni z desek twardy i stabilny surowiec, wykorzystywany do wykończeń zewnętrznych i wewnętrznych, na przykład budowy saun. Gatunki te wyróżnia korzystny stosunek jakości do ceny.

Nasza firma oferuje także szeroki wybór desek z drewna pochodzenia egzotycznego: okoume, machoń, meranti, cedr kanadyjski, badi, iroko, merbau, ipe, tatajuba, amazakoue. Gatunki te zasługują za uznanie ze względu na swoją niezawodność, bardzo dużą odporność na zmienne i szkodliwe czynniki atmosferyczne, a także lekkość i atrakcyjną kolorystykę. Dzięki nim każda elewacja zyska przykuwający uwagę charakter.

Montaż elewacji drewnianej | DLH

Pewny i bezpieczny montaż – nasza specjalność

Budowa każdego nowego domu to proces wieloetapowy. Liczy się wizja, dobry projekt, wysokiej jakości materiały, ale i solidny montaż. Firma SWJ DREWNIANA ELEWACJA to sprawnie działający zespół ludzi, którzy znają się na swoim fachu. Podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia, projektu, udzielając pomocy na różnych szczeblach tworzenia elewacji. Chętnie udzielamy porad, bo długoletnie doświadczenie dziś podpowiada nam najlepsze rozwiązania. Jesteśmy też elastyczni, a każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniając szybki, solidny transport. Obszarem naszej działalności jest cały kraj.

Elewacje drewniane – Szczecin | Firma Palisander

Dopracowanie w każdym detalu

Dla nas niezawodność to priorytet, dlatego na każdym etapie montażu praktykujemy zasady dobrego rzemiosła. Systemy elewacji drewnianych układamy w orientacji pionowej lub poziomej, pamiętając o warstwach zapewniających stabilność konstrukcji i dobrą wentylację. Jeśli liczą się dla Ciebie oryginalne efekty wizualne, możemy zaoferować Ci jeden z wielu ciekawych profili desek: bez widocznych elementów mocujących albo z widocznymi ozdobnymi wkrętami. Wzór możesz dobrać według własnych potrzeb i gustu.

Drewniana elewacja to hit! Na montaż drewnianych desek na elewacji decyduje się większość osób, które budują domy, budynki wielorodzinne czy obiekty użyteczności publicznej. I choć można pomyśleć, że za chwilę wszystkie budynki będą wyglądać identycznie to nie ma obaw, żeby tak się stało.

Jak malować drewniana elewację – Pomysły i Porady | Sadolin

NASZE USŁUGI MONTAŻOWE:

  • elewacja drewniana na całym budynku – na takie rozwiązanie decyduje się wielu naszych Klientów. Montujemy wówczas drewniane deski elewacyjne na wszystkich ścianach domu od góry do dołu. Dodatkowo mocujemy drewnianą podbitkę dachu w tej samej kolorystyce co elewacja. A jeśli Klient chce, wykonujemy też drewniany taras lub tzw. drewnianą opaskę na około budynku. W identycznej kolorystyce co deski elewacyjne możemy też zbudować drewniane schody prowadzące do drzwi wejściowych domu lub służące jako zejście z tarasu do ogrodu.
  • drewniane deski tylko na części elewacji budynku – nie musisz decydować się na elewację w całości wykonaną z drewna. Popularnym rozwiązaniem jest drewniana boazeria tylko w niektórych miejscach budynku. Deski możemy zamontować na przykład przy drzwiach wejściowych i oknach, na ścianie tarasu oraz w innych wybranych przez Ciebie lokalizacjach.
  • elewacja klinkier i drewno, kamień i drewno lub stara cegła i drewno – bardzo lubimy takie połączenia. Nadają budynkom bardzo naturalny wygląd, jednocześnie dodając charakteru i elegancji. Do wyboru jest wiele rodzajów aranżacji. Możesz zdecydować się na wykonanie elewacji z klinkieru tylko przy wejściu do domu i zamontowanie drewnianych desek na reszcie ścian. Inna opcja to montaż drewnianych desek elewacyjnych na piętrze budynku i przymocowanie klinkieru, starej cegły lub kamienia na dolnej części ścian. Wybierając drugą opcję łatwo połączysz wygląd schodów wejściowych, wjazdu do garażu lub podjazdu przed domem z kamieniem, cegłą lub klinkierem na budynku.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

PPHU SWJ DREWNIANA ELEWACJA

PPHU SWJ DREWNIANA ELEWACJA

ul. Nowosądecka 6/15

35-505 Rzeszów

tel. 511 737 407

e-mail: drewnianaelewacja@gmail.com

www.firmbook.eu/elewacje-z-drewna-produkcja-montaz-podkarpackie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.