Eshopscenter

Nazwa: Eshopscenter Kraj:
Polska
NIP: 5110074315    Sprawdź rejestry   
Województwo: mazowieckie Miasto: Żuromin Ulica: Główna 71 Kod pocztowy: 09-300
Telefon: 509674504 Email: kontakt@eshopscenter.eu Strona WWW: eshopscenter.eu/
PAY_PAL

Opis

Pierwsze Polskie E-Centrum Handlowe

Platforma sprzedażowa oferująca produkty różnych branż, z różnych stron świata. Zapraszamy na zakupy!

Nasza misja!

Chcemy dostarczyć naszym klientom produkty z wielu stron świata. Takie, które niełatwo jest znaleźć w naszych sklepach. Mamy nadzieję, że każdy zainteresowany znajdzie tu coś dla siebie, coś przydatnego, praktycznego, a także egzotycznego.

Jesteśmy platformą sprzedażową umożliwiającą zaistnienie na polskim rynku różnym producentom. Sprzedają oni swoje produkty we własnym imieniu i odpowiadają zarówno za te produkty jak również za treści umieszczane na platformie.

Zapraszamy więc na zakupy!

Dropshipping - zasady współpracy

Żeby rozpocząć współpracę należy założyć konto klienta na naszej platformie używając poniższego linku:

 

Kolejnym krokiem jest przesłanie dokumentów firmy na adres email kontakt@eshopscenter.eu: NIP, KRS lub wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Po weryfikacji następuje aktywacja konta. Standardowo trwa ona do 24h. Na podany w formularzu adres e-mail do 24 h wysyłamy informację o aktywacji konta.
Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za samą usługę, pakowanie towaru czy pliki wymiany XML/CSV.

Po aktywacji konta zostaje podany adres url gdzie dostępne będą pliki xml/csv z aktualnie dostępnymi i wybranymi produktami ich stanami magazynowymi oraz obowiązującymi cenami.

Nie określamy minimalnej wartości zamówienia.

Aktualnie dostępne w dropshipping'u:

 

 

 

 

Wysyłka zamówienia dropshipping:

Wysyłka bezpośrednio do Państwa klienta następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Fakturę wysyłamy w pliku pdf na adres e-mail podany przy rejestracji. Nie dołączamy żadnych materiałów reklamowych.

W przypadku wyboru opcji dostawy „Kurier ZA POBRANIEM – Dropshipping” konieczne jest podanie w uwagach kwoty pobrania, wraz z kosztami dostawy oraz konta bankowego. Kwota pobrania wpłynie na nasze konto a my prześlemy je na Państwa po odliczeniu kosztów zakupu towaru oraz dostawy.

Często przesyłki wysyłane za pobraniem nie są odbierane przez Państwa klientów. W związku z czym w przypadku odmowy przyjęcia paczki pobraniowej firma kurierska nalicza 100% opłaty za przesyłkę zwrotną. W takim przypadku otrzymają Państwo od nas maila z informacją o konieczności opłacenia odpowiedniej kwoty. Nieodebrana przez klienta paczka jest traktowana jako zwrot wysłany do naszej firmy. Po otrzymaniu zapłaty za przesyłkę - odsyłamy je bezpośrednio do Państwa (zwroty/odmowy przyjęcia towaru).

Działamy w oparciu o ogólne zasady obowiązujące w

.

W przypadku pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji:

email: kontakt@eshopscenter.eu

tel.: +48 509674504

Koszty wysyłki dropshipping

Kurier - dropshipping - przesyłka do 1 kg - 11,89 zł; przesyłka do 5 kg - 12,30 zł

Kurier ZA POBRANIEM - Dropshipping - przesyłka do 1 kg - 14,02 zł; przesyłka do 5 kg - 15,37 zł

    Nie znaleziono wyników.