Fconcept meble na wymiar.

Nazwa: Fconcept meble na wymiar. Kraj:
Polska
Telefon: 533061853 Email: skreczmer@fconcept.pl Strona WWW: www.fconcept.pl

Opis

Firma Fconcept zajmuje się dostarczaniem do wnętrz domowych i komercyjnych, mebli robionych na indywidualne zamówienie klientów.
W naszej ofercie posiadamy aranżacje kuchenne, łazienkowe, sypialniane, szafy, garderoby, meble apteczne, lady, regały magazynowe, meble biurowe i inne inspirowane potrzebami klienta. Firma składa się z zespołu mającego wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz wytwarzania produktów o najwyższej jakości.

Oferujemy profesjonalne przygotowanie projektu z wizualizacją 3D, wycenę, produkcję oraz montaż naszych produktów. Pracujemy na sprawdzonych i renomowanych materiałach oferując bardzo szeroką gamę możliwości: od mebli wykonanych z płyt melaminowanych, przez meble z płyt akrylowych, lakierowanych, laminatów i fornirów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie wnętrz tradycyjnych, nowoczesnych i szukaniu efektownego kompromisu między nimi. Postaramy się znaleźć rozwiązania, które odpowiedzą na Państwa potrzeby w zakresie wyglądu, funkcjonalności, bezpieczeństwa i ceny.

Zapraszamy do poddania próbie nasze możliwości projektowe oraz atrakcyjne ceny, przez zlecenie nam przygotowania bezpłatnej aranżacji Państwa wnętrza z kosztorysem inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.