url 7: 43283 Ferma drobiu Iganie - Firmbook

Ferma drobiu Iganie

Nazwa: Ferma drobiu Iganie Kraj:
Polska
Miasto: Nowe Iganie Ulica: Siedlecka 95 Kod pocztowy: 08-103
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

STRONA GŁÓWNA

Ferma Drobiu Iganie jest firmą rodzinną, a jej początki sięgają już 1970 roku. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą jaj konsumpcyjnych w systemie ściółkowym 2PL oraz wolnego wybiegu 1PL. Każde stado jest odchowywane „od pisklaka” w naszej odchowalni.

Jako ferma drobiu prowadzimy sprzedaż jaj z chowu ściółkowego, sprzedaż jaj z wolnego wybiegu, sprzedaż jaj Messa.

Pasze którymi karmimy nasze stada są produkowane w naszej mieszalni oraz pochodzą wyłącznie z naturalnych, wyselekcjonowanych składników, dzięki czemu nasze jajka są najwyższej jakości oraz posiadają bardzo dobry smak.

Za swój cel stawiamy sprzedaż jaj sprawdzonych, pochodzących od kur zdrowych, zadbanych, słowem – bezpiecznych. Jajka z naszej fermy są wolne od salmonelli oraz od antybiotyków. Na życzenie Jajka przechodzą proces dezynfekcji UV. Wszystkie nasze stada są pod stałą opieką lekarza weterynarii.

Prowadząc sprzedaż jaj dokładamy wszelkich starań, by jaja trafiały do naszych Klientów jak najszybciej i w korzystnych warunkach. Posiadamy w sprzedaży jajka 2 ras kur – Messa oraz Hi Line, jaja o kolorze skorupki jasnej, kremowej oraz brązowej.
Swoją ofertę kierujemy do:

  • cukierni
  • hurtowni spożywczych
  • sklepów
  • restauracji
  • oraz Klientów indywidualnych

Nasze jajka można kupić bezpośrednio w punkcie sprzedaży w Nowych Iganiach lub poprzez zamówienie telefoniczne. Dowozimy towar na terenie województwa mazowieckiego.

Zapraszamy klientów do współpracy z Siedlec i okolic Siedlec, z Białegostoku, z miejscowości Łuków, Węgrów, Sokołów, Biała Podlaska, Lublin.

KONTAKT

Ferma drobiu Iganie Daniel Mazurczak

Nowe Iganie ul. Siedlecka 95
08-103 Siedlce

tel. 516-018-030
biuro@fermaiganie.pl
danielmazurczak@wp.pl 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.