Fiaf

Nazwa: Fiaf Kraj:
Polska
NIP: 9552374861    Sprawdź rejestry   
REGON: 362085059    Sprawdź rejestry   
Województwo: zachodniopomorskie Miasto: szczecin Ulica: Monte Cassino 5 Kod pocztowy: 70 464
Telefon: 505311838 Email: kontakt@fiaf.pl Strona WWW: fiaf.pl/
MASTERCARD PAY_PAL VISA PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

FiaF - to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto lubi otaczać się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi rzeczami.
FiaF - to wnętrza z duszą..
Vintage Antyki

Dla naszych klientów mamy do zaoferowania bogaty wybór artykułów w sklepie stacjonarnym oraz online. Wśród nich między innymi..

DSC 100523

Meble drewniane, mieszanka różnych epok i stylów, meble tapicerowane, zdobione rzeźbieniami ale również proste, klasyczne. Znajdziesz u nas meble zarówno z początku XIX wieku, jak i z lat 60-tych XX wieku. Niektóre z mebli są już po renowacji, niektóre zaś pozostawiamy takimi, jakie są. Być może sam masz na nie jakiś pomysł? 

Slajd3

Oświetlenie sufitowe, żyrandole, lampy podłogowe, stołowe. Każdy  z pewnością znajdzie coś dla siebie. W ofercie mamy lampy elektryczne, naftowe a także bogaty wybór świeczników i kandelabrów. Oświetlenie jest jednym z ważniejszych elementów wystroju domu. To ono tworzy jego klimat, ale od Ciebie zależy jaki ten klimat będzie. Wolisz romantyczne, przytłumione światło świec? a może przeciwnie - marzysz o ogromnym wyjątkowym żyrandolu? W FiaF z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

DSC02335

Porcelana oraz ceramika - niemiecka, duńska, szwedzka i inne. W naszej ofercie znajdziesz serwisy kawowe, komplety obiadowe, a także pojedyncze sztuki oraz dekoracje, np. wazony, urny. Dysponujemy wyrobami takich znanych marek jak Rosenthal, Rorstrand, Bing & Grondahl i wiele innych. Szukasz BAVARII? znajdziesz ją w FiaF!

 

DSC 12782

Obrazy najczęściej współczesne, lata 50-70-te XX wieku, tworzone przez skandynawskich autorów. Obraz, jak każdy wie, to dzieło niepowtarzalne. Świadomość, że posiada się coś, czego nie ma nikt inny na świecie jest bezcenna. Masz pustą ścianę w domu i nie masz na nią pomysłu? Przyjdź, bardzo chętnie pomożemy Ci ją zapełnić.

 

DSC 125332

I wiele, wiele innych jak m.in. zegary, lustra, donice, tekstylia, wyroby ze szkła, stali nierdzewnej, posrebrzane, pozłacane...przyjdź i sprawdź! Serdecznie zapraszamy, również na porady i rozmowę przy gorącej kawie!

 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.