Flize Gres sp.Z.o.o.sp.k.

Nazwa: Flize Gres sp.Z.o.o.sp.k. Kraj:
Polska
NIP: 5892045812    Sprawdź rejestry   
REGON: 380874210    Sprawdź rejestry   
Numer KRS: 0000742566 Æ   Sprawdź rejestry   
Województwo: Pomorskie Miasto: Kartuzy Ulica: Sitna Góra Kod pocztowy: 83-300

Płatność gotówką

Opis

Flize-gres: firma budowlana z gdańska


​​Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana  działająca w Trójmieście. Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi.
 
Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też realizujemy wiele zleceń budowlano-remontowych w całym województwie pomorskim. Profesjonalne podejście do klienta oraz doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem pracy to gwarancja terminowej i rzetelnej realizacji zlecenia. Nasza firma oferuje Państwu pełne przygotowanie inwestycji budowlanej. Znajdziemy dla Państwa działkę, zaprojektujemy dom, wybudujemy nieruchomość, zaprojektujemy wnętrze oraz wykończymy je według wszystkich wytycznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
 
Kompleksowe usługi budowlane
Projektowanie domów
Roboty ziemne
Przyłącza wod-kan
Budowa domów
Budowa hal magazynowych
Aranżacja wnętrz
Projekt i założenie ogrodu
Budowa inwestycji komercyjnych
 

 

pROFESJONALNE WYKaŃCZANIE WNĘTRZ TRÓJMIASTO

 
 
 

 
 ​Nasz zespół doświadczonych architektów i projektantów wnętrz pomoże Ci zrealizować marzenia o pięknym domu i ogrodzie. Przygotujemy dla Ciebie projekt aranżacji wnętrz z wizualizacją 3D, w najwyższym stopniu dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Realizacją projektu możesz zająć się osobiście, lub możesz zlecić wykonanie aranżacji naszym profesjonalistom. Zapewniamy kompleksową obsługę – od zaprojektowania wnętrza, po wykończenie mieszkania pod klucz. Jesteśmy firmą budowlaną, która nie boi się wyzwań. Usługi remontowe i wykończeniowe świadczymy głównie w Gdańsku i na terenie całego województwa pomorskiego, ale mamy możliwość ich realizacji w dowolnym innym miejscu na terenie Polski.
 

 

Aranżacja wnętrz

budowa domów

Wnętrze wykończone przez firmę budowlaną - pomorskie
 
Usługi budowlane w Gdańsku
 

Projektowanie wnętrz trójmiasto 

Każde wnętrze domu lub mieszkania projektujemy i realizujemy w sposób indywidualny. Korzystając z naszych usług budowlanych i projektowych odkryjesz nieocenione korzyści płynące ze współpracy z doświadczonymi projektantami i wykonawcami. Architekt wnętrz to ktoś więcej niż osoba projektująca wystrój domu, czy mieszkania. Przed przystąpieniem do prac musimy Cię poznać, dowiedzieć się, co lubisz, w jakich kolorach czujesz się najlepiej, jakie wnętrze najlepiej będzie pasowało do twojej osobowości. Dopiero po uzyskaniu wszystkich informacji, przedstawimy Ci profesjonalną wizualizację 3D wnętrza Twojego przyszłego mieszkania, domu lub biura. Pamiętaj, że poprawki po nieprofesjonalnych firmach ogólnobudowlanych mogą być bardzo kosztowne. Usługi wykonujemy z należytą starannością oraz terminowo. Obsługujemy głównie Trójmiasto, ale chętnie wykonamy dla Ciebie prace remontowe również w innym rejonie województwa pomorskiego.
Wnętrze zaaranżowane przez Flize-Gres
 
Wnętrze urządzone przez Flize-Gres
 


​aranżacja wnętrz Gdańsk, sopot, gdynia

Projektowanie wnętrz ma na celu tworzenie personalnego charakteru przestrzeni. Wszystkie tworzone przez nas aranżacje wnętrz powstają w ścisłej współpracy z klientem. W tej materii kluczowe są indywidualne ustalenia i dopasowanie projektu do potrzeb zleceniodawcy. Aby umożliwić wybór najlepszego rozwiązania, przedstawiamy zawsze kilka propozycji – w efekcie, inwestor otrzymuje projekt nie tylko funkcjonalny i estetyczny, ale też zapewniający wnętrze o wyjątkowym klimacie. Oferujemy kompleksową obsługę aranżacyjną – projektujemy pomieszczenia, dostarczamy próbki materiałów, proponujemy meble i zabudowy stałe dostosowane do indywidualnego gustu klienta. Przygotowane projekty aranżacji przestawiamy w formie realistycznych wizualizacji 3D. Na życzenie klienta, świadczymy również usługi remontowe, wykończeniowe i dekoracyjne.

Aranżacja wnętrz stanowi podstawę do dobrego samopoczucia, jednak czasem trzeba wyjść na zewnątrz! Dlatego w naszej ofercie znajdziesz także projekt wraz z kompleksową realizacją ogrodu. W dobrze przemyślanym ogrodzie można odpocząć zarówno samemu jak i z przyjaciółmi lub współpracownikami! Nasi specjaliści odznaczają się doskonałą znajomością roślin, ich pielęgnacji, a także wielością pomysłów na niekonwencjonalne połączenia różnych gatunków kwiatów, mebli ogrodowych i zieleni w ramach jednej przestrzeni.
 

 

Aranżacja ogrodu

ROBOTY ZIEMNE

Aranżacja ogrodów w Trójmieście
 
Koparka podczas robót budowlanych w Gdańsku
 
Nie straszne nam większe wyzwania, dlatego podejmujemy się również budowy szkół, szpitali, hoteli, biurowców, pomieszczeń gospodarczych i wielu innych. Dostosowujemy się do potrzeb oraz zaleceń inwestora. W zależności od rodzaju użyteczności budynku, nasz zespół dopasowuje projekt do wszelkich wymaganych standardów. W naszej ofercie znajduje się budowa lokali i  powierzchni biurowych, aranżacja pomieszczeń zarówno usługowych jak i produkcyjnych. Łączymy kilka podstawowych zalet, jakimi są:
  • korzystny stosunek  jakości do ceny,
  • zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i projektowych,
  • najwyższa skuteczność, precyzja i jakość wykonywanych usług.

BUDOWA SCHRONÓW

NIERUCHOMOŚCI

 

 
Wizualizacja schronu
 
Nieruchomości pomorskie
 
​FLIZE-GRES rozpoczęła działalność jako firma budowlana w 1999 roku w Gdańsku. Przez ponad 20 lat zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy i wykończyliśmy wnętrza setek mieszkań, domów i budynków komercyjnych na terenie Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Dysponujemy ogromnym zapleczem logistyczno-magazynowym, parkiem maszynowym oraz kilkunastoma w pełni profesjonalnymi brygadami budowlanymi.

Potencjał finansowy i logistyczny FLIZE-GRES, bogate doświadczenie firmy oraz profesjonalne zespoły, złożone z grup projektowych, budowlanych i remontowych, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji. Do głównych obszarów naszej działalności należą:
 
Budowa domów
Generalne wykonawstwo
Roboty ziemne 
Aranżacje wnętrz
Projektowanie wnętrz
Inwestor zastępczy
Wykopy
Wynajem maszyn budowlanych
Projekty  inwestycyjne
​Budowa hal magazynowych
​Prace wykończeniowe
Projekty domów
Projekty indywidualne
Wykończenia wnętrz
Budowa hoteli
Budowa sklepów
Budowa budynków wielorodzinnych
Budowa lokali użytkowych
Adaptacja projektu 


​bUDOWA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Współcześnie budowane obiekty przemysłowe muszą być czymś więcej niż tylko obudową procesu technologicznego, jaki się w nich odbywa. FLIZE-GRES zapewnia kompleksową obsługę inwestycji – od pomocy w uzyskaniu wszelkich niezbędnych zgód formalnych, poprzez projektowanie i koordynowanie robót budowlanych, aż po wykończenie wnętrz budynków. Załatwiając wszystkie formalności w jednym biurze zyskujesz pewność, że projekt i realizacja będą ze sobą współgrały, a konstrukcja budynku będzie doskonale dopasowana do jego przeznaczenia. Bezpieczeństwo i komfort pracy w zakładzie są dla nas tak samo ważne jak funkcjonalność i estetyka wykonania. Budowę obiektów komercyjnych realizujemy na terenie całego kraju.

Szczególnym rodzajem inwestycji są budynki użyteczności publicznej. Bez względu na to, czy są to obiekty komercyjne, usługowe czy administracyjne, ich realizacja jest bardzo wymagająca.  Projekt budynku musi być dostosowany do obowiązujących przepisów prawa, wymogów środowiskowych oraz indywidualnych potrzeb inwestora. Jednocześnie budynki użyteczności publicznej powinny dobrze komponować się z otoczeniem, a zatem muszą zostać zaprojektowane w sposób atrakcyjny i nowoczesny. Ważna jest też ich funkcjonalność, w tym dostosowanie konstrukcji i wyposażenia do potrzeb wszystkich potencjalnych użytkowników, w tym osób niepełnosprawnych. Powierzając ich projekt i budowę FLIZE-GRES, masz pewność, że realizacja będzie na najwyższym poziomie.

BUDOWA POMIESZCZEŃ KOMERCYJNYCH,

UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ORAZ

GOSPODARCZYCH
 

Luksusowe wykończenia wnętrz trójmiasto

Usługi remontowo-wykończeniowe stanowią ważny dział w ofercie naszej firmy. Usługi remontowe świadczymy głównie na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale realizujemy zlecenia również w innych rejonach województwa pomorskiego. Oferujemy klientom kompleksowe wykończenia wnętrz: od projektu, po wykończenie lokalu pod klucz. Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz obsługę na najwyższym poziomie.

FLIZE-GRES jako firma budowlano-wykończeniowa działająca na trójmiejskim rynku od ponad 20 lat, może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w pracach remontowych. Dysponujemy własnym działem projektowym, który jest w stanie przygotować dla Państwa dowolny projekt wykończenia wnętrz lub wizualizację 3D domu. Do najważniejszych elementów usług luksusowego wykończenia wnętrz należą:
 
Układanie: płytek, kafli, glazury, terakoty, gresu, mozaiki, marmuru – kamienia, itp.
Szlifowanie narożników zewn. glazury, terakoty, gresu, kamienia
Skucie starych płytek i wyrównanie podłoża
Biały montaż
Murowanie ścian działowych
Tynkowanie
Wylewanie posadzek
Wyburzenia ścian działowych
Skucie tynków
Montaż pustaków szklanych – luxferów
Wykonanie wylewek samopoziomujących
Montaż drzwi i ościeżnic-futryn
Montaż parapetów wewnętrznych
​Przeróbki instalacji elektrycznej
Przeróbki hydrauliczne 
Montaż armatury
Wykonanie kompletnej instalacji hydraulicznej
Układanie parkietów
Układanie paneli podłogowych
Cyklinowanie parkietu
Lakierowanie i olejowanie parkietów
Montaż listew przypodłogowych
Układanie wykładzin dywanowych
Układanie wykładzin pcv – również ze zgrzewaniem złączy
Zerwanie starych: parkietów, wykładzin, itp.
​Szpachlowanie
Malowanie
Montaż paneli winylowych
Montaż deski podłogowej
Montaż karniszy
Skomplikowane zabudowy ścian i sufitów
Sufity podwieszane
Sufity ozdobne ​​
​Zabudowy pod led
Tapetowanie
Montaż płyt wielkoformatowych
Montaż okien
Regulacja drzwi i okien
Montaż mchu ozdobnego
Montaż płyt betonowych, beton architektoniczny
Remont tarasu
Zabudowy stolarskie
Zabudowy kuchenne
Montaż płytek z prawdziwej cegły
Ściany działowe GK
Sucha zabudowa
Składanie mebli
Rozbiórki i demontaże
Tynki ozdobne
Ściany szklane w metalowej ramie 
 

 
 

FLIZE-GRES. Świadczymy kompleksowe usługi budowlane w zakresie projektowania oraz wykończenia mieszkań i domów. Naszą dewizą jest całkowicie indywidualne podejście do Klienta oraz Twoja 100% satysfakcja.Oddajemy do Twojej dyspozycji zespół profesjonalistów i projektantów, aby zrealizowali Twoje marzenia o pięknym domu i ogrodzie.

 

 

 

Dział projektów

kom.  792 369 256
​e-mail: projektanci@flize-gres.pl

Siedziba Firmy

Antoniego Lendziona 15/4A, 80-264 Gdańsk
Pon - Pt: 07.00 - 17. 00
Sob:  08.00 - 14.00
 

Dział budowlany   

kom. 792 369 250
e-mail: poczta@flize-gres.pl

Biuro obsługi klienta    

stacj. 58 304 49 59                           
e-mail: biuro@flize-gres.pl                
 

Twój dom. Twoje mieszkanie. Twój styl i gust.
Oddajemy do Twojej dyspozycji zespół projektantów i profesjonalistów, aby realizowali Twoje marzenia o pięknym wnętrzu.

 
 
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.