PLATYNOWY

FmLeasing.pl

Nazwa: FmLeasing.pl Kraj:
Polska
NIP: 7743239038    Sprawdź rejestry   
REGON: 369459267    Sprawdź rejestry   
Województwo: Mazowieckie Miasto: Płock Ulica: Górna 40B Kod pocztowy: 09-402
Telefon: 784567095 Email: kontakt@fmleasing.pl Strona WWW: www.fmleasing.pl

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl istnieje od 2009 roku. Jesteśmy w zasadzie jedynym tego typu serwisem w Polsce, poświęconym tematyce i branży leasingowej oraz wynajmu długoterminowego.

FmLeasing.pl to:

  • Wyszukiwarka ofert leasingu i wynajmu długoterminowego bez pośredników
  • Kalkulatory on-line ułatwijące zapoznanie się z aktualnymi kosztami finansowania
  • Porady umożliwiające wybór najlepszej firmy leasingowej
  • Opinie o polskich firmach leasingowych
  • Pomoc i wspracie w trakcie leasingu i po jego zakończeniu
  • Poleasingowe samochody osobowe i ciężarowe oraz sprzęt, maszyny i urządzenia

Od lat pomagamy leasingobiorcom w całej Polsce! Zapraszamy na FmLeasing.pl

 

Portal FmLeasing.pl


Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl istnieje od 2009 roku. Jesteśmy w zasadzie jedynym tego typu serwisem w Polsce, poświęconym tematyce i branży leasingowej oraz wynajmu długoterminowego. Jedynym ponieważ nie jesteśmy pośrednikami finansowymi, czy tak zwanymi doradcami i nie reprezentujemy interesów żadnej z firm leasingowych. Daje nam to olbrzymi komfort niezależności – z naszego punktu widzenia nie ma znaczenia, ofertę której firmy leasingowej wybierze użytkownik naszej Wyszukiwarki i Portalu, co nie oznacza, że nas to nie obchodzi.

Jednocześnie znamy tę branżę praktycznie na wylot. Nie tylko z racji doświadczenia - część z nas zaczynała karierę w leasingu jeszcze w latach 90-tych XX wieku – ale także z racji rozeznania w bieżącej ofercie firm leasingowych. Codziennie monitorujemy działalność praktycznie każdej liczącej się w Polsce firmy leasingowej - znamy tych firm ofertę, zapisy i warunki proponowane w umowach, stosowane dobre i złe praktyki w relacjach z klientami, no i staramy się docierać również do tych mniej oficjalnych informacji o działalności leasingodawców. Generalnie wiemy doskonale co w leasingowej trawie piszczy.


CZAS ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE CO FMLEASING.PL MOŻE DAĆ WAM, CZYLI NASZYM CZYTELNIKOM I UŻYTKOWNIKOM:

Wyszukiwarka Leasingu najważniejsza funkcjonalność naszego portalu. Wyszukiwarka umożliwia rozesłanie jednego zapytania do wielu leasingodawców. Jest to najszybszy i jednocześnie najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty bezpośrednio od czołowych leasingodawców. Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników. Opinie korzystających z Wyszukiwarki mówią same za siebie.

Nasz kalkulator umożliwia zapoznanie się z przybliżonym kosztem finansowania i wysokością miesięcznej raty. Kalkulator różni się od innych tego typu narzędzi dostępnych w polskim internecie. Przede wszystkim jest na bieżąco aktualizowany i pokazuje realne, przeciętne koszty leasingu oferowane przez czołowych polskich leasingodawców.


Pomimo istnienia Wyszukiwarki i Kalkulatora mamy także wyodrębniony dział, w którym można zapoznać się z ramowymi warunkami oferowanymi przez polskich leasingodawców. Informujemy szczegółowo o procedurach i warunkach leasingu samochodów, maszyn i urządzeń, pojazdów, sprzętu IT, sprzętu medycznego itd., oferowanych przez polskie firmy leasingowe, a także o warunkach wynajmu długoterminowego oferowanych przez firmy flotowe (Car Fleet Management), w tym zestawienie dostępnych ofert Aut na Abonament.

W tym dziale udostępniamy naszą wiedzę i doświadczenie. Dajemy w nim rady ułatwiające wybór dobrej oferty i odpowiedniego leasingodawcy, ale także pozwalające uniknąć poważnych błędów i złych decyzji. Poruszamy także kwestie związane z podatkami oraz opisujemy zdarzenia i sposoby postępowania w trakcie trwającej umowy leasingu. Odpowiadamy także na najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu – nasz FAQ składa się z ponad 100 pozycji.


Na żywo informujemy o wydarzeniach w branży leasingowej i wynajmu długoterminowego (CFM) oraz o wszelkich zmianach w przepisach i podatkach, dotyczących leasingu i wynajmu flot samochodów.

Na naszym forum można zadawać wszelkie pytania dotyczące leasingu. Odpowiedzi udzielają osoby zawodowo związane z branżą leasingową i flotową. Ponadto na forum można zapoznać się oraz zamieścić własne opinie o firmach leasingowych. Poza forum warto także śledzić naszą aktywność na Facebooku, Twitterze i Instagramie.


Sprzęt i samochody poleasingowe

Ułatwiamy dostęp do sprzętu poleasingowego, głównie poleasingowych i poflotowych samochodów osobowych, ale także pojazdów ciężarowych, środków transportu oraz maszyn i urządzeń. Udostępniamy własną bazę ogłoszeń, a dodatkowo zestawienie linków do stron firm leasingowych i flotowych, na których znajduje się ich oferta poleasingowa.

Skontaktuj się z nami

Sprawy ogólne: kontakt(at)fmleasing.pl
Informacje prasowe, marketing, reklama: news(at)fmleasing.pl
Administracja forum dyskusyjnego: forum(at)fmleasing.pl
Kontakt telefoniczny: Prześlij e-mail na wybrany z powyższych adresów z opisem tematu rozmowy, aby otrzymać kontakt telefoniczny do odpowiedniej osoby/osób. Chcąc otrzymać ofertę leasingu, konieczne jest skorzystanie z Wyszukiwarki Leasingu.
Portal FmLeasing.pl ul. Górna 40B/2, 09-402 Płock
Obsługa korespondencji listownej: ul. Czwartaków 8/23, 09-410 Płock

    Nie znaleziono wyników.