PLATYNOWY

Fotografia - Przemysław Białek

Nazwa: Fotografia - Przemysław Białek Kraj:
Polska
NIP: 8551184046    Sprawdź rejestry   
Miasto: Świnoujście Ulica: Warszawska 7 Kod pocztowy: 72-600
Telefon: 501 666 847 Email: foto@przemekbialek.pl Strona WWW: przemekbialek.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Fotografia - Przemysław Białek

Na imię mam Przemek, na co dzień kochający mąż oraz ojciec trójki wspaniałych dzieci. Fotograf z zawodu i z wielkiej pasji, która przez lata wyewoluowała do obecnej postaci. Mieszkam w pięknym mieście nad morzem Bałtyckim. Pracuję głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego ale nie widzę przeszkód aby dojechać w inne miejsce. Fotografuję aby przekazać emocje oraz naturalność i po to aby zdjęcia pozostały piękną pamiątką na lata.

Fotografia ślubna pełna emocji - Przemek Białek fotograf ślubny Świnoujście

Uwielbiam patrzeć na Wasze uśmiechy, łzy i pełne miłości spojrzenia. Te bardzo pozytywne elementy pozwalają na tworzenie prawdziwych i wzruszających historii, do których będziecie chcieli wracać wiele razy. Fotografia to ciągła obserwacja, a dzięki mojemu dużemu doświadczeniu potrafię przewidzieć wiele sytuacji, w których czasem przydaje się odrobina szczęścia. Bycie fotografem to również bycie psychologiem, dobrym kumplem, osobą która potrafi uspokoić i powiedzieć miłe słowo.

fotograf ślubny przemek białek

 

Dlaczego ja?

W mojej przygodzie z fotografią od zawsze najbardziej satysfakcjonowało mnie fotografowanie ludzi oraz ich otoczenia. Miałem małe epizody w fotografii mody, stylizowanej fotografii artystycznej oraz reportażu ulicznym, a przecież, jak by nie patrzeć, fotografia ślubna to połączenie wyżej wymienionych elementów w jedną całość.

Mogę powiedzieć, że jako fotograf ślubny jestem przygotowany na wszystko. Głównym moim celem jest pokazanie Waszego dnia w taki sposób, aby nawet najzwyklejsze sytuacje zyskały zupełnie inny wymiar. Skupiam się nie tyko na Parze Młodej, ale również na osobach wokół niej, gdyż to również dzięki nim budujemy piękną, pełną emocji fotograficzną historię, która będzie w przyszłości przypominać Wam o tym magicznym dniu. Nie unikam bliskiego kontaktu i nie chowam się jak przysłowiowy paparazzi, ale chcę być blisko tego, co się dzieje, będąc jednocześnie elementem, który nie rzuca się w oczy.

Fotografia - Przemysław Białek - Znany Fotograf Szczecin

Wiem, jak ważne są dla Was osoby, które zapraszacie na swoje przyjęcia weselne, dlatego, o ile to możliwe, chcę je pokazać w bardzo ciekawy sposób. Przykładam dużą wagę do fotografowania w formie reportażu, nie wpływam na wydarzenia, ale wyczekuję na odpowiedni moment i wykonuję zdjęcie.

Mój ukształtowany przez wieloletnie doświadczenie zmysł przewidywania oraz refleks jest często czynnikiem decydującym o tym, jak „pełne życia” będą Wasze zdjęcia. Również wpływ na to ma późniejsza fotoedycja. Jestem zwolennikiem naturalnej, ponadczasowej kolorystyki bez mocnej ingerencji w obraz. Podkreślam jedynie to, czego wymaga dana fotografia i nic poza tym.

 

Światło

Fotograf ślubny | Fotografia - Przemysław Białek

Światło to najważniejszy element składający się na dobre zdjęcie, to ono pozwala narysować scenę w sposób niepowtarzalny i niezwykły. Od kierunku jego padania zależy jakie będą późniejsze zdjęcia. Równie istotna jest godzina wykonania fotografii, gdyż to od niej zależy temperatura światła. Piękne światło jest miękkie i ciepłe, takie też są uczucia, które chcę rejestrować z jego pomocą.

 

Kadr

Fotografia - Przemysław Białek - Znany Fotograf Szczecin

Kadr jest zamknięciem obrazu w pewnej przestrzeni – w taki sposób, by oczy odbiorcy były kierowane do najważniejszego punktu fotografii, który decyduje o jej treści. Niekiedy kadr jest bardzo skoncentrowany, a nawet bliski, innym razem pokazuje większą przestrzeń i dziejącą się w nim akcję; czasem prosty i bardzo zrozumiały, a nieraz kontrowersyjny i odważny. Jego konstrukcja wpływa na finalny efekt danej fotografii i jej późniejszy odbiór.

 

Emocje

Fotografia - Przemysław Białek - Znany Fotograf Szczecin

Emocje występują świadomie bądź nie, pokazują, co się dzieje z człowiekiem. Zarejestrowanie ich na zdjęciu sprawia, że dana fotografia przyciąga na dłużej. Emocje są nieodzownym elementem dobrego zdjęcia, można powiedzieć, że nadają treść fotografii. Pojawiają się nagle i zazwyczaj są krótkotrwałe.

 

Gesty

Fotografia - Przemysław Białek - Znany Fotograf Szczecin

Gesty podobnie jak emocje rozumiemy je bez słów, bardzo często powstają pod wpływem emocji i dopełniają nasze wypowiedzi, są mową naszego ciała i naszych uczuć. Zawsze mają określone znaczenie i są rozpoznawane przez innych. Można powiedzieć, że również są elementem niezbędnym do stworzenia prawdziwej i naturalnej fotografii.

 

fotografia chrzest święty

 

Fotografia Chrztu

Chrzest to pierwszy sakrament małego człowieka. Czas na profesjonalne zdjęcia z Chrztu

sesja ciążowa nad morzem, fotografia ciążowa Szczecin, Świnoujście

 

Fotografia Ciążowa

Czas wyczekiwania na Wasz skarb

sesja rodzinna Świnoujście fotografia rodzinna w wykonaniu Przemek Białek

 

Fotografia Rodzinna

Sesja rodzinna to wspaniała pamiątka na długie lata

Szukasz fotografa na ślub?

Skoro tu zaglądacie to na pewno obejrzeliście zdjęcia na stronie. Jeśli spodobały się Wam i czujecie że to może coś czego szukacie to pewnie chcecie zapytać o wolny termin oraz otrzymać moją ofertę. Śmiało zapraszam do poniższego formularza, pomożemy sobie wspólnie, ja poznając wasze oczekiwania dowiem się co lubicie i czego szukacie. Opiszcie Wasz ślub, każdy szczegół jest znaczący! Mam też małą prośbę jestem po prostu Przemek nie żaden „Pan”

Staram się jak najszybciej odpowiadać na wasze wiadomości, jeśli zależy Wam na bardzo szybkiej informacji, zachęcam zadzwonić 501 666 847

Fotografia - Przemysław Białek - Znany Fotograf Szczecin

Partnerzy

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył
ZAPRASZAM DO KONTAKTU :

Fotografia - Przemysław Białek

Fotografia - Przemysław Białek

ul. Warszawska 7 lok. 2

72-600 Swinoujście

tel. 501 666 847

e-mail: foto@przemekbialek.pl

www.firmbook.eu/fotografia-slubna-i-okolicznosciowa-zachodniopomorskie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.