PLATYNOWY

Fotowoltaika Bełchatów

Nazwa: Fotowoltaika Bełchatów Kraj:
Polska
NIP: 7712793325    Sprawdź rejestry   
Województwo: łódzkie Miasto: Bełchatów Ulica: Kałduny 2F Kod pocztowy: 97-400

Płatność gotówką

Opis

Fotowoltaika Bełchatów (HYMON ENERGY) to lider rynku fotowoltaicznego w Polsce od 2011 roku, który specjalizuje się w realizacji elektrowni fotowoltaicznych oraz kompleksowych instalacji fotowoltaicznych dla domu i firmy. Spółka to również dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów elektrowni fotowoltaicznych. 50 własnych ekip monterskich w wyniku czego realizujemy miesięcznie ponad 700 instalacji fotowoltaicznych, zapewniając ciągłość i wysoką jakość serwisu.

Elektrownie i systemy fotowoltaiczne od HYMON ENERGY!

Fotowoltaika Bełchatów – razem z nami uruchomisz swoją własną, prywatną elektrownię solarną! Od lat montujemy systemy fotowoltaiczne – zainstalowane przez nas panele słoneczne znajdziesz w całej Polsce, w wyniku czego tysiące klientów oszczędza dzięki nam setki złotych rocznie – a Ty możesz do nich dołączyć!

Nowoczesne technologie w Twoim domu

Fotowoltaika Bełchatów – montujemy elektrownie solarne wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci. Naszym obszarem działalności jest teren całej Polski natomiast dzięki długoterminowej i partnerskiej współpracy z dostawcami elementów zestawów fotowoltaicznych, możemy Ci zaoferować najbardziej innowacyjne produkty dostępne na rynku. Wiemy o tym – jesteśmy czołową polską firmą realizującą elektrownie oparte na panelach słonecznych!

Od projektu po serwis

Fotowoltaika Bełchatów – oprócz wiedzy i fachowości, oferujemy również naszym klientom kompleksowość! Zapewniamy całościowe przygotowanie elektrowni słonecznej – od projektu, aż po przyłączenie do sieci i związane z tym wszelkie administracyjne procedury, zatem nasz klient otrzymuje elektrownię fotowoltaiczną gotową do działania!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA BEŁCHATÓW?

 

FOTOWOLTAIKA BEŁCHATÓW

Korzyści z zastosowania fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne są niezawodne i bezpieczne między innymi dlatego, że są przyjazne dla środowiska naturalnego, gdyż nie generują hałasu i zanieczyszczeń. Przydomowa instalacja fotowoltaiczna pozwala uniezależnić się od rosnących cen energii, ponieważ to instalacja generuje prąd dla Państwa. Może być też źródłem dodatkowego zysku przy sprzedaży nadwyżki energii do sieci zewnętrznej. Instalacja fotowoltaiczna może być również sposobem na uzyskanie energii elektrycznej w miejscach trudno dostępnych.

Czym różnią się kolektory słoneczne od paneli fotowoltaicznych?

Kolektory słoneczne służą do wytwarzania energii cieplnej ze słońca, panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną ze słońca.

Czy fotowoltaikę można wykorzystać do ogrzewania wody?

Tak, jest to zarazem najprostszy i najtańszy sposób wykorzystania fotowoltaiki bez przetwornicy na napięcie sieciowe dlatego, że Instalacja jest bezpośrednio połączona z grzałką na napięcie stałe w zasobniku na wodę.

Ile energii może wyprodukować moja instalacja fotowoltaiczna w ciągu roku?

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 1 kWp może wyprodukować ok. 950 kWh w ciągu roku a przy większej instalacji mnożymy wielkość instalacji x 950 kWh. Dokładną ilość produkowanej energii przy określonej wielkości instalacji wyliczamy na podstawie programu symulującego pracę instalacji, dlatego zawsze przygotowujemy szczegółową ofertę. Wyliczamy opłacalności i efektywność instalacji.

Czy instalacja fotowoltaiczna działa także zimą?

Tak. Instalacja działa nawet zimą. Sprawność instalacji może być nawet wyższa w słonecznym, mroźnym miesiącu, niż latem ze względu na brak strat związanych z nagrzewaniem się paneli.

Czy opłaca się inwestycja w fotowoltaikę?

Tak. Fotowoltaika to niezależność od rosnących cen energii. Fotowoltaika to także możliwość pokrycia własnego zapotrzebowania na energię elektryczną. Warunki sprzedaży energii do sieci umożliwią po wejściu przyjaznej dla prosumenta ustawy o OZE w wyniku czego czerpiesz dodatkowe zyski.

 

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.