PLATYNOWY

ADARON GABINET MASAŻU TERAPEUTYCZNEGO

Nazwa: ADARON GABINET MASAŻU TERAPEUTYCZNEGO Kraj:
Polska
NIP: 8762415494    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kraków Ulica: Smolki 5/LU5 lokal. 12 Kod pocztowy: 30-513
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

ADARON

GABINET MASAŻU TERAPEUTYCZNEGO

 

O firmie

Gabinet masażu GMRONCZEK, to miejsce dla każdego, kto chciałby na chwilę uciec od spraw codziennych. Korzystanie z relaksacyjnych dobrodziejstw zabiegów masażu to czysta przyjemność. Jednocześnie to okazja by zadbać o poprawę swojego zdrowia psychicznego i fizycznego. 

O mnie

Jestem właścicielem tego wyjątkowego gabinetu masażu pod nazwą GMRonczek. Jako Technik Masażysta posiadam ponad 10 letnie nieprzerwalne doświadczenie zawodowe. Moja wiedza i umiejętności zostały zdobyte zarówno w pracy medycznej, jak i w ośrodkach SPA. Moją pasją jest łączenie różnych technik masażu, aby zapewnić moim klientom najlepsze doznania i efekty. W mojej pracy bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu jestem w stanie dostosować swoje metody do potrzeb i oczekiwań klientów. Moim głównym celem jest usunięcie patologicznego napięcia mięśniowego oraz rozwiązanie problemów zdrowotnych klientów, przy jednoczesnym zapewnieniu im pełnego relaksu i odprężenia. Dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom, jestem w stanie stworzyć niezapomnianą atmosferę, która pozwoli klientom całkowicie się zrelaksować i zregenerować. 

Oferta

Oferuje zabiegi głęboko odprężające ciało i umysł, którym towarzyszy łagodna, relaksacyjna muzyka. Podczas masażu poczujesz orzeźwiający aromat olejków eterycznych, które wprawią Cię w doskonały nastrój.

Indywidualne podejście do każdego klienta zapewni Ci poczucie odprężenia i satysfakcji oraz odbuduje zdrowie psychiczne i fizyczne. Oprócz zabiegów masażu posiadamy w ofercie również rytuały, które mogą stanowić wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

 


  

  

Kontakt

ADARON GABINET MASAŻU TERAPEUTYCZNEGO

ADARON

GABINET MASAŻU TERAPEUTYCZNEGO

 

ul. Smolki 5/LU5 lokal. 12

30-513 Kraków

Tel. 607 132 520

E-mail: gmronczek@gmail.com , adaronadamronczkowski@gmail.com

Moja strona – Kliknij

Mój profil na Reservio – Sprawdź

Mój Fanpage – Kliknij

Mój Firmpage – Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.