Gaminco

Nazwa: Gaminco Kraj:
Polska
Województwo: śląskie Miasto: Katowice Ulica: Wincentego Janasa 4 Kod pocztowy: 40-855
Telefon: 323231220 Email: office@gaminco.eu Strona WWW: gaminco.eu
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Opis

Od 1989 roku budujemy efektywny biznes usług poprzez analizę potrzeb i zrozumienie klienta. 
 

Co robimy: Współpracujemy z liderami światowej komercjalizacji usług od wielu lat, co  pozwoliło nam nabyć wiele praktycznych umiejętności, jak również pozyskać fachową wiedzę w zakresie komunikacji, planowania, budowy, rozwoju,  oraz doskonalenia usług. Pracujemy nad efektywnością, poprawą jakości komunikacji oraz optymalizacją wyniku finansowego. Wspieramy, analizujemy, organizujemy i koordynujemy działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej dla osób, które mają ciekawy pomysł na własny biznes.

Nasz zespół tworzą eksperci z grona kadry akademickiej oraz długoletni praktycy w dziedzinach: zarządzanie, ekonomia, rachunkowość, finanse; w tym pozyskanie środków unijnych, prawo, marketing, kampanie wizerunkowe, relacje z mediami,  budowa relacji z klientem, motywacja, budowa zespołów, animacja, podróże oraz  języki obce w biznesie.

Lubimy Projekty „Start Up” specjalizując się w głównie w rozwijaniu działalności usługowej, nowo powstałe firmy i osoby posiadające ciekawe pomysły biznesowe, mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie administracji i organizacji pracy, księgowości, obsługi prawnej, pozyskania finansowania, szkolenia i doradztwa.

Centrum Wsparcia Biznesu

Zapraszamy do naszego Cewntrum Szkoleniowego

W czym możemy pomóc Tobie?

Centrum Wsparcia Biznesu

43-600 Jaworzno, ul.Sportowa 2

Siedziba

40-855 Katowice, ul.Janasa 4

NIP 2220898808
REGON 351133201
KRS 0000550925

    Nie znaleziono wyników.