PLATYNOWY

Gam-Metal Sylwester Gamiński

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: Gam-Metal Sylwester Gamiński Kraj:
Polska
NIP: 7991710751    Sprawdź rejestry   
Województwo: łódzkie Miasto: Łódź Ulica: Trębacka 21 Kod pocztowy: 93-367
Telefon: 602 514 411 Email: gam-metal@o2.pl Strona WWW: www.gam-metal.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA

Płatność gotówką

Opis

O nas

Firma Gam-Metal Sylwester Gamiński specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu schodów, balustrad, poręczy i wielu innych nietypowych konstrukcji wykonywanych na zamówienie klienta. Wykonujemy zarówno schody i balustrady wewnętrzne, jak i zewnętrzne wykorzystując przy tym połączenia różnego rodzaju materiałów i faktur takich jak szkło, metal, czy drewno. Współpracujemy z wyselekcjonowanymi dostawcami, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość produktu finalnego.

Nasze działania rozpoczynają się na etapie tworzenia projektu i przedstawienia wizualizacji wybranych elementów. Koncepcja architektoniczna zapewnia odpowiedni poziom estetyki wykonanych prac. Kluczowe jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa i troska o wysoką użyteczność naszych schodów i balustrad.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dysponujemy nowatorskimi rozwiązaniami i znamy obowiązujące w branży budowlanej trendy. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy z należytą dbałością zadbają o najdrobniejszy element wykończenia.

Podejmujemy się wszelkich, najbardziej nietypowych zleceń i jesteśmy otwarci na sugestie i wskazówki naszych klientów. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak i firmy.

    Nie znaleziono wyników.