PLATYNOWY

Usługi dla poligrafii GRAFS Paweł Żyłkowski

Nazwa: Usługi dla poligrafii GRAFS Paweł Żyłkowski Kraj:
Polska
Miasto: Hryniewicze 16 Kod pocztowy: 15-378
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

 

Firma GRAFS oferuje kompleksową obsługę techniczną zakładów poligraficznych i introligatorskich.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów zarówno w zakresie stałej opieki serwisowej, jak i indywidualnych projektów na większą skalę. Postać kluczowa w naszej firmie posiada przeszło 30-letnie doświadczenie serwisowe maszyn oraz urządzeń poligraficznych i introligatorskich różnego typu.

W swojej pracy łączymy pasję, doświadczenie i kreatywność z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Nasza oferta obejmuje mechaniczne naprawy maszyn introligatorskich i offsetowych różnego typu. Naprawiamy takie marki jak min.: KOLBUS, ASTER, KBA, MANROLAND, HEIDELBERG, MULLER MARTINI, STAHL, ADAST, POLAR. 

Przemieszczamy maszyny poligraficzne z dowolnego miejsca w Polsce, oferujemy sprawny, bezpieczny i fachowy demontaż, transport i montaż maszyn. Serwisujemy falcerki oraz regenerujemy wałki falcerek. Posiadamy odpowiednio dostosowany park maszyn pozwalający na profesjonalne szlifowanie wszelkich wałków o powłokach z tworzyw sztucznych.

Zapewniamy fachową i sprawną usługę ostrzenia noży krążkowych, noży do krajarek i trójnoży. Ostrzymy noże na dowolne kąty, wykonane z wszelkiego rodzaju materiałów, w tym z wkładką z węglików spiekanych tzw. widia. Posiadamy nowoczesną sterowaną numerycznie szlifierkę, która charakteryzuje się bardzo precyzyjnymi ustawieniami parametrów pracy. W marcu 2013 r. odbyliśmy specjalistyczne szkolenie we włoskiej firmie MVM s.r.l., na którym poznaliśmy zasady profesjonalnego ostrzenia noży listwowych. 

Od roku 2016 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim maszyn introligatorskich firmy CO.MECC. s.r.l., oraz dystrybutorem noży do krajarek najbardziej znanych europejskich producentów. Stale rozwijamy asortyment usług i produktów by móc zaspokoić oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Dziś z naszych usług korzystają zarówno pojedynczy przedsiębiorcy jak i duże przedsiębiorstwa. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Jesteśmy otwarci na współpracę i nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Zapraszamy do współpracy!

DANE TELEADRESOWE

Usługi dla poligrafii GRAFS Paweł Żyłkowski

Hryniewicze 16 (k. Białegostoku)
15-378 Białystok

JAK DO NAS TRAFIĆ

Serwis:

Wojciech Żyłkowski

tel.: +48 691506410

Biuro:

Paweł Żyłkowski

e-mail: biuro@grafs.pl

tel.: +48 609743771

Wyceny i produkcja:

Marcin Żyłkowski

e-mail: m.zylkowski@grafs.pl

tel.: +48 605177674

    Nie znaleziono wyników.