Haftonline

Nazwa: Haftonline Kraj:
Polska
NIP: 6351189948    Sprawdź rejestry   
REGON: 240763887    Sprawdź rejestry   
Województwo: śląskie Miasto: Rybnik Ulica: Wandy 13 lok.15 Kod pocztowy: 44-217
Telefon: 884995091 Email: biuro@haftonline.pl Strona WWW: haftonline.pl
PRZELEWY24

Opis

Wyszywane LOGO, Znakowanie, Produkty z haftem, z nadrukiem.Znakowanie. Na zamówienie. Nadruk. Haft komputerowy. Prezenty.

 

Chcesz zrobić piękny prezent bliskiej Ci osobie?
Pragniesz zakupić coś, co będzie szczególnym upominkiem danym prosto z serca?

 

 

Z pewnością nasza firma jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Już dziś wybierając ciekawą odzież z wyszywanymi śmiesznymi napisami, grafikami, na której pojawią się oryginalne, niecodzienne i przede wszystkim osobiste hafty komputerowe, można dać komuś naprawdę niezwykle oryginalny prezent, który zostanie w pamięci solenizanta do końca życia.

Bez wątpienia idealnym rozwiązaniem będą ręczniki z haftem, które są przede wszystkim prezentem uniwersalnym. Sprawdzą się zarówno jako podarunek na ślubie, jako upominek na imieniny do babci, jak również i jako prezent dla żony. Komplet ręczników w modne wzory, ciekawy design i oryginalny wygląd, na pewno będzie zawsze strzałem w dziesiątkę. Każda hafciarnia, posiada szeroki wachlarz produktów, który zaspokoi oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Cudowne, piękne, wspaniale wykończone.

 

Dajmy bliskim prezent, który ich wzruszy, zaskoczy i pozostanie w pamięci na wiele długich lat.

Każdy nasz klient bez względu na to czy kupuje 1 sztukę, czy zamawia większą ilość jest traktowany wyjątkowo i profesjonalnie. Zależy nam na tym bardzo, by klient wiedział jak haft komputerowy czy nadruk będzie wyglądał.

 

Nasze projekty wykonujemy bezpłatnie. Wykonujemy sami. Posiadamy własne studio projektowe i graficzne. Kilka słów, imię lub imiona, życzenia, zdjęcie i inne ważne wskazówki i tworzymy. Nasz Team grafików i projektantów tworzy niepowtarzalne projekty. Bez wzorów (które też mamy) wykonujemy niepowtarzalne indywidualne projekty. Potrafimy i mamy chęci by ciągle pracować nad każdym projektem.

 

Dlatego jeśli połączymy dobry produkt i realizację, nasz klient jest zadowolony.

 

Oferujemy produkty sprawdzone o najwyższych parametrach także z nadrukiem. Są to  m.in. kubki, kufle, poduszki, zegary z nadrukiem ale także koszulki z nadrukiem. Wszystkie te lata od 2007 to ciągłe poszukiwania produktu, który naszym zdaniem pozwoli osiągnąć podwyższoną jakość. Gwarantując wysoką jakość nadruku lub haftu musimy posiadać produkt, który będzie nas reprezentował. Mamy go i oferujemy na naszym sklepie www.haftonline.pl

 

 

    Nie znaleziono wyników.