inkubatory.biz - tania i bezpieczna firma

Nazwa: inkubatory.biz - tania i bezpieczna firma Kraj:
Polska
Województwo: śląskie Miasto: Bielsko-Biała Ulica: Mostowa 5 Kod pocztowy: 43-300

Opis

INFORMACJA WSTĘPNA

W ramach Inkubatora Przedsiębiorczości ułatwiamy prowadzenie przedsiębiorczym osobom prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Podstawowym działaniem jest zakładanie dla nich wydzielonych działalności, za których prowadzenie odpowiada Inkubator, a przedsiębiorca może całą energię poświęcić na zarabianie. Dodatkowo przedsiębiorca ma niższe koszty (NIE PODLEGA POD ZUS i może płacić NIŻSZE PODATKI) oraz dodatkowe dochody wynikające ze współpracy z Inkubatorem.

W ramach programu partnerskiego otrzymuje się 1000 zł rocznie za każdą poleconą osobę.

 

INFORMACJA PODSTAWOWA.   Zaproszenie do działania w ramach Inkubatora Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości zakłada i prowadzi firmy dla osób, które już są właścicielem firmy lub planują ją założyć. Osoby takie stają się reprezentantem specjalnej firmy, działającej w ramach Inkubatora. Zakładane firmy otrzymują własny NIP, REGON oraz konto bankowe - mogą samodzielnie wystawiać i otrzymywać faktury. Osoby, które wcześniej prowadziły własną firmę a już nie chcą tego robić, mogą poprzednią firmę zawiesić, a potem zlikwidować.

Współpraca z Inkubatorem pozwala znacząco ograniczyć koszty prowadzenia działalności oraz zwiększyć przychody. Firmy działające w ramach inkubatora nie podlegają z mocy prawa pod ZUS - mogą ale nie muszą płacić składek. Dodatkowo takie firmy mogą płacić niższe podatki, bo mogą więcej wydatków zaliczyć w koszty działalności.

 

Firma płaci Inkubatorowi miesięczny abonament za jej obsługę: 560 zł. Ale rekomendujemy jak najszybsze obniżenie wysokości tego abonamentu, przez zapraszanie innych osób do Inkubatora. Zaproszenie 5 osób obniża abonament do 150 zł a 7 osób obniża go do 0 zł.

 

Dla osób, które chcą zostać Promotorami Inkubatora oferujemy wynagrodzenie w wysokości ponad 2000 zł miesięcznie - po zaproszeniu 25 osób prowadzących działalność w ramach Inkubatora.

 

Rekomendujemy również podjęcie współpracy z innymi działalnościami w obrębie Inkubatora oraz z licznymi firmami współpracującymi z Inkubatorem.

 

Proponuję porozmawiać na spotkaniu lub telefonicznie: Michał Ciałoń, tel. 604 246 246, mail: biuro@infofirma.pl


 

INFORMACJA DODATKOWA. Informacje o programie partnerskim Inkubatora Przedsiębiorczości

 

W cenie abonamentu jaki płacą przedsiębiorcy za prowadzenie ich firmy w Inkubatorze zawarta jest prowizja dla osoby, która takiego przedsiębiorcę zaprosiła. Jest to 1000 zł rocznie, czyli 83,33 zł miesięcznie. Oczywiście wypłaca się prowizję za zaproszone firmy, które w danym miesiącu płaciły abonament.

 

Prowizję taką otrzymuje każdy zapraszający - obojętnie, czy ma własną firmę w Inkubatorze, czy nie.

Tak więc, zapraszając 10 firm otrzymuje się miesięcznie 833,30 zł, a przy 20 firmach 1666,60 zł. Jest to kwota do opodatkowania - na tyle można wystawić fakturę.

 

Po zaproszeniu 100 firm uzyskuje się status Promotora Specjalisty, a przez to dodatkowe prawo do pobierania wynagrodzenia nie tylko od bezpośrednio zaproszonych firm ale i od zaproszonych pośrednio.

 

    Nie znaleziono wyników.