Usługi Elektryczne Oleśnica

Nazwa: Usługi Elektryczne Oleśnica Kraj:
Polska
NIP: 9111948333    Sprawdź rejestry   
Miasto: Oleśnica Ulica: Tołstoja 17/4 Kod pocztowy: 56-400
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

O NAS

Usługi elektryczne świadczy firma Tomasza Koryciaka. Nasza siedziba znajduje się w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim, a my działamy od 2019 roku.

W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim projektowanie i montaż instalacji elektrycznych w prywatnych mieszkaniach lub domach. Ci z Państwa, którzy właśnie remontują lub wykańczają lokum, mogą skorzystać z naszych usług. Wykonamy projekt instalacji dostosowanej do Waszych potrzeb, uwzględniając rozkład pomieszczeń oraz ulokowanie sprzętów RTV i AGD. Ułożymy przewody, podłączymy rozdzielnie i skrzynki bezpiecznikowe, a także oświetlenie. Zadbamy o wykorzystanie atestowanych części montażowych i zabezpieczymy instalację przed przeciążeniem lub spięciem. Oprócz tego zamontujemy też instalacje odgromowe.

Dodatkowo nasza kadra montuje także instalacje niskoprądowe, takie jak alarmy, domofony, monitoring lub kamery. Usługi realizujemy na posesjach prywatnych lub firmowych.

Do naszych zadań należy także okresowa kontrola sprzętu i pomiary elektryczne, pozwalające zweryfikować pobór prądu w danym obiekcie.

W razie problemów z dostawą energii elektrycznej lub niebezpieczną instalacją nasza kadra od razu odpowiada na zgłoszenie Klienta i usuwa każdą usterkę.
 

Oferta

Nasza firma składa się jedynie z uprawnionych elektryków, którzy oferują montaż instalacji elektrycznych w mieszkaniach, ale także w obiektach przemysłowych.

Podczas remontowania lub wykańczania domu należy uważnie zaprojektować instalacje elektryczne, które pozwolą mieszkańcom korzystać ze sprzętów RTV i AGD w bezpieczny sposób. W tym celu nasza firma korzysta jedynie z atestowanych akcesoriów montażowych i zabezpiecza instalacje przed porażeniem, spięciem lub wyładowaniami atmosferycznymi. Zawsze bierzemy pod uwagę projekt całego mieszkania, a przewody układamy w taki sposób, aby w razie kolejnego remontu, można było łatwo zmodernizować lub rozbudować sieć. Montujemy więc kable, bezpieczniki, rozdzielnie i osprzęt, albo wymieniamy oraz dokonujemy przeróbek instalacji, łącznie z przesunięciem gniazdek i wyłączników.

Oprócz tego do naszych usług należy także;
 • pomiary instalacji elektrycznych,
 • pomiary poboru prądu,
 • montaż instalacji odgromowych,
 • montaż instalacji alarmowych,
 • montaż domofonów,
 • montaż instalacji antenowych.
Nasza kadra obsługuje także instalacje niskoprądowe, do których należą właśnie alarmy, domofony lub monitoring. Pomożemy zaprojektować systemy bezpieczeństwa i wykonamy montaż, który będzie jak najmniej inwazyjny dla całego obiektu.

Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest także serwis instalacji elektrycznych i usuwanie problemów z dostawą prądu lub niebezpiecznym i przestarzałym osprzętem elektrycznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Oleśnicy.


Zapraszamy do kontaktu z naszą kadrą w Oleśnicy.

Galeria

 Kontakt
tel. 536 092 106 e-mail koryciaktomasz@gmail.com
Tołstoja 17/4
56-400 Oleśnica
Polska
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.