MARCIN ZŁOTA RĄCZKA - USŁUGI HYDRAULICZNE WARSZAWA

Nazwa: MARCIN ZŁOTA RĄCZKA - USŁUGI HYDRAULICZNE WARSZAWA Kraj:
Polska
NIP: 1131082068    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Jedwabnicka 4b Kod pocztowy: 04-260
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 29 1940 1076 3244 5787 0000 0000

Płatność gotówką

Opis

MN Marcin Nowotniak

Hej, mam na imię Marcin, mieszkam z rodziną w małym domku przy lesie w Warszawie. Moje hobby to koty, spacery z psem, wspólne oglądanie filmów, cyfrowy świat, czy spotkania ze znajomymi przy grillu. Mam 45 lata, hydrauliką w profesjonalny sposób zacząłem interesować się w 2019 roku.

Od początku stawiałem na zadowolenie klientów, które z czasem pozwalało mi zwiększać bazę odbiorców moich usług. Około rok temu przystąpiłem do platformy Fixly. Gdzie udało mi się po roku pracy, setkach naprawionych wycieków i wymienionych kranów zdobyć tytuł TOP wykonawcy Fixly 2021, świadczący o dużym zaufaniu klientów  do mojej pracy.

Pogotowie hydrauliczne - czym jest, jak funkcjonuje - PoznanHydraulik.pl

Ponownie została ona potwierdzona tytułem TOP wykonawcy Fixly 2022

Celem mojej działalności jest szybkie i skuteczne rozwiązywanie państwa problemów związanych z hydrauliką, czy zapachaną kanalizacją a jeśli państwa wiertarka nie daje rady przebić się przez żelbeton chętnie pomogę w prostych montażach. 

Usługi hydrauliczne - ogłoszenia 266981 | e-Sochaczew.pl

 

​Zapraszam do współpracy osoby indywidualne, przedsiębiorstwa i instytucje, które poszukują sprawnego i profesjonalnego wsparcia obejmującego usługi hydrauliczne w Warszawie. Jako hydraulik oferuję m.in. montaż toalety, drobne naprawy, usuwanie nieszczelności czy odtykanie zapchanych rur. To tylko niektóre wykonywane przeze mnie prace. Poza nimi zapewniam także wsparcie osobom chcącym zlecić różnego rodzaju czynności domowe fachowcowi zwanemu złotą rączką. Chodzi m.in. o zakładanie karniszy, składanie mebli, wymianę kranu czy podłączenie i konfigurację sprzętu RTV oraz AGD.

Usługi hydrauliczne / Hydraulik Warszawa - WilLaGaz

 

Usługi hydrauliczne i złota rączka w jednym

Jestem po to, żeby szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonać zlecone prace, których nie mogą podjąć się mieszkańcy czy pracownicy danej nieruchomości. Gdy brakuje Ci czasu lub sprzętów, aby przeprowadzić np. montaż karniszy albo drobne naprawy hydrauliczne lub domowe w Warszawie, jako złota rączka pozostaję do Twojej dyspozycji. Zadzwoń, a szybko pojawię się na miejscu i zrobię, co do mnie należy!

Usługi hydrauliczne Rowarm Wod-kan, CO - Hydraulik w: Ostrowo
 

Mam wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Od długiego czasu pomagam głównie mieszkańcom stolicy, którzy zmagają się z pozornie błahymi, a w praktyce skomplikowanymi dla nich wyzwaniami dnia codziennego. Dzięki bardzo przystępnym cenom, z moich usług hydraulicznych obejmujących m.in. montaż toalety, drobne naprawy domowe czy udrażnianie rur może skorzystać naprawdę każdy. Jako złota rączka oraz hydraulik chętnie służę wsparciem również tym klientom, którzy są pozbawieni sprzętu niezbędnego do wykonania określonych czynności.

Usługi hydrauliczne Cieszyn - Dobre usługi hydrauliczne w Cieszynie

 

Dysponuję specjalistycznym wyposażeniem pozwalającym na realizację zleceń w sposób profesjonalny, precyzyjny oraz sprawny. Mam wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat świadczenia usług hydraulicznych i drobnych napraw domowych dotyczących np. montażu toalety czy karniszy. Jako hydraulik i zarazem złota rączka potrafię również usuwać skutki i przyczyny różnego rodzaju awarii w instalacjach. Jeśli tylko potrzebujesz, skontaktuj się ze mną i daj znać, co mogę dla Ciebie zrobić!

 

Moje usługi

/ udrażnianie rur sprężyną elektryczną do 30 metrów w głąb kanalizacji

/ mechaniczne usuwanie z kanalizacji zatorów z tłuszczu, włosów, gruzu, patyków, szmat czy folii.

/ montaż, wymiana kranów 

/ wymiana wężyków
/ naprawa spłuczek
/ naprawa, montaż, wymian syfonów
/ montaż zaworów

/ montaż toalet
/ usuwanie wycieków w toaletach, syfonach
/ wymiana sitek, klik klaków
/ podłączanie pralek i zmywarek również na dalsze odległości od pionów wodnych.

/ montaż umywalek i zlewów

/ silikonowanie

/ wieszanie półek

/ montaż TV na ścianach
/ zawieszanie obrazów
/ montaż karniszy

Hydraulik, złota rączka wykonuje usługi na terenie Warszawy i okolic:

Białołęka, Bielany, Bemowo, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy. Marki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Sulejówek, Józefów, Otwock

Wykonuje szybkie naprawy hydrauliczne oraz drobne montaże, również w trybie pogotowia hydraulicznego.

Przyjmuje płatności wszystkimi kartami, blikiem i gotówka. Na miejscu u klienta mam możliwośc wystawienia i wysłania na maila faktury VAT

Zachęcam do kontaktu i skorzystania z moich usług.

 

Usługi hydrauliczne

Udrażnianie rur kanalizacyjnych
 

Udrażnianie rur i przepychanie kanalizacji - Stankan Warszawa

Oferowane przez nas udrażnianie rur odpływowych jest realizowane zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie zażegnać każdy problem związany z niedrożnością instalacji kanalizacyjnej. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz szybką realizację. W czasie pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które pozwalają przede wszystkim ograniczyć czas prowadzonych działań. Zapomnij o zatkanym zlewie, umywalce oraz wannie i postaw na sprawdzone rozwiązania!

Montaż; wymiana kranów

Montaż kranu baterii Gdańsk Sopot Gdynia wymiana kranów

Remont łazienki często wiąże się z całkowitą wymianą stosowanych w niej akcesoriów. Tyczy się to między innymi kranów. Chcąc odświeżyć nieco wygląd swoich wnętrz kupujemy zupełnie nowe baterie stosowane przy umywalkach oraz w wannach. Zdarza się, że nieodpowiednio przeprowadzony montaż tego typu akcesoriów będzie skutkował nieszczelną instalacją. Nie warto decydować się na półśrodki, dlatego od razu postaw na sprawdzone rozwiązania! W ramach prowadzonych działań zajmujemy się profesjonalnym montażem baterii w łazience. Gwarantujemy precyzję oraz szybkość realizacji.

Montaż; naprawa; uszczelnianie syfonów

​​Wymiana syfonu w umywalce - Poradnik | Jan Mrugacz

Głównym zadaniem syfonu jest sprawne odprowadzanie wody z umywalki oraz zatrzymywanie nieprzyjemnych zapachów pochodzących z instalacji wodno-kanalizacyjnej. Jest to więc bardzo ważny element całego systemu. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się montażem, a w razie potrzeby również naprawą oraz uszczelnianiem syfonów. Dzięki temu cała instalacja charakteryzuje się znakomitą szczelnością i doskonałymi parametrami technicznymi. Powoduje to, że może być eksploatowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Naprawa spłuczek

Wymiana i naprawa spłuczek Gliwice : usterka.pl

Oferta naszej firmy to między innymi naprawa spłuczek. Jest to jeden z najbardziej eksploatowanych elementów w każdej łazience, dlatego ryzyko jego zepsucia jest bardzo duże. Podczas prowadzonych realizacji korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętów, co powoduje, że wszelkie naprawy jesteśmy w stanie przeprowadzić w bardzo krótkim czasie oraz z dbałością o nawet najmniejszy detal. Swoje działania prowadzimy nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach i siedzibach firm.

 

Podłączanie pralek i zmywarek

Awarie i kody błędów AGD > : usterka.pl
W ramach prowadzonych działań oferujemy różnego rodzaju prace hydrauliczne. Zajmujemy się między innymi podłączaniem pralek i zmywarek. Czynności te są wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnych narzędzi oraz najwyższej jakości podzespołów, co powoduje, że utworzone połączenia są szczelne i w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wyciekami. Na przestrzeni lat obsługiwaliśmy już wiele typów sprzętów, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Jeśli chcesz, aby urządzenia w łazience i kuchni działały bez zarzutu, skontaktuj się z nami!​

Wieszanie telewizorów; półek; obrazów
Jaki uchwyt do telewizora? Doradzamy, jak wybrać i zamontować

Wiercenie w ścianie, aby powiesić obraz lub półkę wcale nie należy do najprostszych. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana w momencie, gdy nie posiadamy odpowiednich narzędzi do tego typu prac. Korzystając z usług naszych fachowców zyskasz pewność najwyższej jakości czynności montażowych. Oferujemy między innymi montaż mebli, wieszanie telewizorów, a także dekorowanie wnętrz zawieszanymi ozdobami. Działamy szybko i sprawnie, a po skończonej realizacji zostawiamy porządek. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Silikonowanie
Jak silikonować płytki? - Inspiracje i porady

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju czynności remontowych i nie tylko. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi silikonowanie. Realizacja ta jest konieczna do przeprowadzenia nie tylko po to, by poszczególne elementy dobrze się prezentowały, ale przede wszystkim po to, aby były szczelne i charakteryzowały się odpowiednimi parametrami technicznymi. W swojej pracy korzystamy z produktów dostarczanych przez renomowanych wytwórców, co powoduje, że sprostają oczekiwaniom każdej z osób.

Montaż; wymiana toalet

Montaż toalety wc ubikacji Sopot wymiana kompaktu
 

Wszystkie akcesoria, które na co dzień eksploatujemy z czasem się zużywają i należy je wymienić. Właśnie z tego względu propozycja naszej firmy została w ostatnim czasie wzbogacona o montaż oraz wymianę WC. Swoje działania prowadzimy nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w siedzibach firm oraz w toaletach publicznych. Całość prac jest realizowana w bardzo sprawny i profesjonalny sposób, co powoduje, że toaleta w krótkim czasie może zostać oddana do użytku.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

MARCIN ZŁOTA RĄCZKA - USŁUGI HYDRAULICZNE WARSZAWA

MN Marcin Nowotniak

ul. Jedwabnicka 4b

04-260 Warszawa

tel. 731 142 599

e-mail: zlota.raczka.marcin@gmail.com

Nasz profil na facebooku  - kliknij

www.firmbook.eu/instalacje-uslugi-hydrauliczne-warszawa-praga-okolice

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.