MAD-MAX IZOLACJE I OSUSZANIE BUDYNKÓW

Nazwa: MAD-MAX IZOLACJE I OSUSZANIE BUDYNKÓW Kraj:
Polska
NIP: 7831836408    Sprawdź rejestry   
Miasto: Poznań Ulica: 28 Czerwca 1956 r. 124 Kod pocztowy: 61-526
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 68 2530 0008 2022 1070 4087 0001

Płatność gotówką

Opis

MAD-MAX

IZOLACJE I OSUSZANIE BUDYNKÓW

 

Jestem Certyfikowanym wykonawcą Firmy MC- Bauchemie Ultrament jednego z najlepszych producentów środków stosowanych w wszelkiego rodzajach iniekcji, izolacji zewnętrznych jak i wewnętrznych, poziomych i pionowych oraz drenaż, wymiana-naprawa kanalizacji deszczowej.

Materiały stosowane do wtórnej hydroizolacji budynków – hybrydowe masy uszczelniające | Izolacje.com.pl

Moja firma wykonuje to już od 1991 roku bez UWAG.

Daję gwarancje od min. 15 do 30 lat.

Skutecznie trwale usuwamy zagrzybienia ścian z bezpowrotnym wystąpieniem grzyba środkami całkowicie bezpiecznymi dla dzieci. Na czas wykonania odgrzybień nie potrzeba opuszczać lokali.

Prace wykonujemy na ternie całej unii.

Możliwość rozłożenia zapłaty za wykonaną usługę w ratach.

Referencje wykonywanych usług może potwierdzić technolog przedstawiciel terytorialny –nadzorujący moje prace pan Daniel Nowak z firmy Ultrament Tel.602-481-275. Wchodząc na stronę Ultramen proszę w miejscu wykonawcy wpisać Poznań, pokażą się moje dane.

Hydroizolacje iniekcje krystaliczne żywiczne osuszanie budynków piwnic Kock • OLX.pl

Usługi dekarsko-blacharskie, ciesielskie, remonty dachów, naprawy, modernizacje poddaszy z adaptacją na mieszkania. Chcesz więcej wiedzieć napisz.

 

Izolacja ścian fundamentowych w Poznaniu i okolicach

Jako doświadczeni profesjonaliści stosujemy zróżnicowane metody, pozwalające nam idealnie dopasować najbardziej właściwą formę izolacji do bieżących potrzeb. Pozwala nam to na możliwość zaoferowania Państwu zarówno wykonania pełnej hydroizolacji od podstaw, jak i mniejszych prac o doraźnym charakterze.

Budowa domu - krok po kroku: 2012

 

Dlaczego wykonana przez nas izolacja?

 • pomaga pozbyć się wilgoci z budynku (w tym grzybów i pleśni)

 • zaizolowane mury są wytrzymałe i przetrwają wiele lat bez uszkodzeń

Jak zostało wymienione powyżej, dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie zaproponować różny zakres wykonywanych prac przy izolacji pionowej i poziomej, które są dopasowane do indywidualnych warunków budynków.

Izolacja pozioma metodą iniekcji - TBD Kotula

 

W szerokiej gamie naszych realizacji warto wyszczególnić prace, takie jak:

 • injekcja krystaliczna i ciśnieniowa

 • hydroizolacja – drenaż budynku

 • izolacja strukturalna

 • hydroizolacja fundamentów – injekcja kurtynowa

 • hydroizolacja – podcinanie murów

 • wykonanie lub odtwarzanie izolacji pionowej w sposób tradycyjny

 • izolacje przeciwwodne

 • hydroizolacja dachów płaskich tarasów balkonów

Izolacja fundamentów — jak prawidłowo ocieplić fundament starego domu?

 

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że bez względu na to, która z wyżej wymienionych bądź innych metod izolacji zostanie dopasowane do indywidualnego zlecenia – zawsze wykonamy ją profesjonalnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Efekt przewyższy Państwa oczekiwania – ciesząc w sposób długoterminowy właściwą izolacją i związanym z tym brakiem wilgoci w budynku.

Hydroizolacja fundamentów. Jak zabezpieczyć ściany piwnic przed wodą? - Ekodocieplenia

 

Pionowa hydroizolacja fundamentów

Jedną z naszych flagowych usług jest właśnie hydroizolacja pionowa. Niesamowicie istotna, biorąc pod uwagę fakt, że budowanie dowolnego budynku opiera się właśnie o jakość fundamentów, które mają bezpośredni kontakt z gruntem, czyli są narażone na bezustanne działanie wody oraz wilgoci. Jeśli fundamenty nie zostaną zaizolowane we właściwy sposób, będą wchłaniać każdą ilość wilgoci niczym gąbka, co nie tylko stwarza idealne warunki do rozwoju grzybów i pleśni (korozja biologiczna), ale powoduje zniszczenie materiału o dużym zasięgu. Zatem, aby wytrzymałość fundamentów nie była zagrożona, niezbędna jest właściwa ich izolacja. Z przyjemnością zajmiemy się tym zadaniem! Hydroizolacja pionowa fundamentów na obszarze takim jak Poznań i okolice to po prostu absolutnie nasza specjalność!

Izolacja pozioma fundamentów – dlaczego warto ją wykonać?-Robelit.pl

 

Pozioma hydroizolacja fundamentów

Fundamenty mogą zostać zaizolowane również w sposób poziomy. Przeciwwilgociowa pozioma izolacja to sposób na ochronę budynku przed wodą, która nie wywiera ciśnienia. Zalecamy naszym Klientom skorzystania z tego rodzaju hydroizolacji w sytuacji, gdy fundamenty są umiejscowione powyżej poziomu wód gruntowych. Jeśli mamy do czynienia z osadzonymi poniżej tej linii – bardziej odpowiednia do zastosowania będzie już wyżej wspomniana pionowa izolacja.

Jak prawidłowo zabezpieczyć dom przed wodą i wilgocią ? - HDMB

 

Wykorzystywane systemy hydroizolacji

Aby odpowiedzieć na wysokie wymagania Klientów, zapewniamy dostęp do hydroizolacji różnego rodzaju, realizowanych zarówno na betonowych, jak i stalowych powierzchniach. Gwarantujemy też, że wykonana przez nas izolacja w efekcie tworzy powłokę, która wyróżnia się wysoką odpornością na negatywne oddziaływanie środowisk agresywnych, ze szczególnym uwzględnieniem mediów chemicznych.

Nasze hydroizolacje sprawdzą się znakomicie nawet tam, gdzie mamy do czynienia z konstrukcjami o naprawdę wysokim i stałym obciążeniu wodą bądź ściekami, w tym jeśli chodzi o:

 • zbiorniki oczyszczalni ścieków

 • taśmociągi

 • rurociągi

Zachęcamy do kontaktu z nami – umówimy się na wstępne konsultacje, na podstawie których będzie można dobrać właściwy do danych warunków sposób izolacji.

 

Osuszanie mieszkań w Rzeszowie – osuszanie budynków mieszkalnych

 

PROFESJONALNE OSUSZANIE BUDYNKÓW

Szukasz profesjonalnych usług osuszania budynków w Poznaiu i okolicach? Oto odpowiedź na Twoje potrzeby! Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w osuszaniu budynków, zapewniającą kompleksowe rozwiązania dla klientów z Poznania i okolic.

DLACZEGO OSUSZANIE JEST WAŻNE?

Wilgoć w budynkach może prowadzić do poważnych problemów strukturalnych i zdrowotnych. Dlatego ważne jest szybkie oraz skuteczne osuszenie wilgotnych pomieszczeń. Nasz wyspecjalizowany zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy zapewnią Ci najlepsze rozwiązania, dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb w osuszaniu ścian oraz osuszaniu dachów i osuszaniu piwnic.

Osuszanie budynków po zalaniu Łódź, mieszkań, ścian, pomieszczeń

 

PROCES OSUSZANIA BUDYNKÓW

Nasz proces osuszania budynków rozpoczynamy od kompleksowej analizy wilgotności, aby dokładnie zidentyfikować źródło problemu. Dzięki temu możemy skutecznie opracować plan działania i dobrać odpowiednie metody osuszania. Nasze zaawansowane technologie i urządzenia, takie jak profesjonalne osuszacze powietrza, systemy ssąco-tłoczące i wentylatory są skutecznymi narzędziami w walce z wilgocią.

SZEROKI ZAKRES USŁUG OSUSZANIA POMIESZCZEŃ W POZNANIU I OKOLICACH

Jednak nasze usługi osuszania budynków nie ograniczają się tylko do eliminacji wilgoci. Nasi specjaliści koncentrują się również na wykrywaniu i naprawianiu przyczyn problemu. Niezależnie od tego, czy jest to nieszczelność w instalacjach, wyciek wody czy problem z kondensacją, rozwiązujemy je w celu zapewnienia długotrwałego efektu osuszania. Oferujemy również osuszanie pomieszczeń po zalaniu i osuszanie murów.

 

Jak wykonać osuszanie po zalaniu? Porady i inspiracje - Vector

 

DLA KOGO OFERUJEMY USŁUGI ?

Współpracujemy zarówno z właścicielami prywatnych domów, jak i z zarządcami nieruchomości, firmami budowlanymi czy instytucjami. Nasze usługi osuszania budynków są dostępne dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Niezależnie od skali i rodzaju budynku, możemy zaoferować spersonalizowane rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania w osuszaniu mieszkań i osuszaniu ścian po zalaniu w Poznaniu i okolicach.

 

GALERIA NASZYCH REALIZACJI - KLIKNIJ

 

SZYBKO I SKUTECZNIE – OSUSZANIE POMIESZCZEŃ PO ZALANIU

Ponadto zdajemy sobie sprawę, że czas jest kluczowy, gdy chodzi o osuszanie budynków. Dlatego nasz zespół działa szybko i sprawnie, aby jak najszybciej rozwiązać problem wilgoci. Nasza priorytetowa obsługa klienta gwarantuje Ci, że będziesz na bieżąco informowany na każdym etapie procesu osuszania, czy to osuszanie podposadzkowe czy osuszanie ścian z wilgoci.

JAROSŁAW - Osuszanie Budynków, Osuszanie Mieszkań po Zalaniu, Osuszanie Podposadzkowe, zgłoś zlanie domu, Polska Grupa Osuszająca.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS ?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie osuszania budynków. Nasze usługi są nie tylko skuteczne, ale również konkurencyjne pod względem cenowym. Dbamy o Twój komfort i satysfakcję, dlatego oferujemy profesjonalną jakość usług, na których zawsze można polegać.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Osuszanie budynków i izolacje wykonuje nasz oddział terenowy już od wielu lat. Dzięki wysokiej klasy urządzeniom do izolacji i osuszania pomieszczeń oraz kompetentnym pracownikom, osuszyliśmy już wiele zalanych budynków, zapobiegając tym samym poważnym stratom finansowym po stronie właścicieli i najemców.

Podobnie jak w innych regionach, zyskaliśmy uznanie dzięki szybkim i sprawnym interwencjom w izolacji i osuszaniu po zalaniach, wykonanym bezpośrednio po odebraniu zgłoszenia.

Osuszanie budynków Kutno i okolice - Firma Wysusz Dom

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI OSUSZANIA

Nasza firma oferuje także usługi, takie jak osuszanie podposadzkowe i osuszanie stropów podczas ich budowy; trwałe usuwanie zagrzybienia w budynkach handlowych, magazynowych i produkcyjnych; ozonowanie pomieszczeń i układów klimatyzacyjnych; oraz instalacje nagrzewnic w budynkach w trakcie budowy.

WYZWANIA I ZADANIA SPECJALNE

PONADTO WYKONUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE:

Dekarskie

wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe łącznie z wymianą , naprawą przełożeniem dachówki karpiówki

Blacharskie

rynny rury, opierzenia, parapety, inne

3

Izolacje

izolacje budynków pionowe i poziome, iniekcje krystaliczne, odkopywanie budynków,
Drenaż
Certyfikat firmy ULTRAMENT

Ciesielskie

wymiana oraz naprawa starej konstrukcji, nowe konstrukcje

0

Podłogi

wymiana podłóg drewnianych oraz naprawa

Spawanie

drobne spawalnicze

Ekspertyzy

ekspertyzy dachów wraz z dokumentacją fotograficzną i opisem

Naprawy

drobne naprawy wykonujemy w ciągu 48 h

Wnętrza

malowanie, szpachlowanie, wykończenia wnętrz

Remonty

remonty kamienic, mieszkań, pawilonów, kompleksowo

Elektryczne

różnego rodzaju prace elektryczne

Ekspertyzy

Wykonujemy różne ekspertyzy na terenie Pozania

Hydro ekepertyzy w Poznaniu

Wykonujemy hydro ekspertyzy

Iniekcje ciśnieniowe murów

Jako nieliczni w okolicy wykonujemy iniekcje ciśnieniowe w murach.

injekcje krystaliczne fundamentów

W naszej ofercie znajdą Państwo iniekcje krystaliczne fundamentów, wykonujemy to na całym terenie Poznania oraz okolice.

Izolacje budynków

Nasza specjalność to izolacje budynków, mamy wykonanych ponad 140 zleceń

Osuszanie budynków

Osuszymy każdy budynek, po zalaniu lub podtopieniu. Zapraszamy do kontaktu.

Osuszanie mieszkań

Sąsiad zalał Ci mieszkanie? to nie problem - osuszymy w kilka godzin.

Prace wykończeniowe

Wykonamy różnego rodzaju prace wykończeniowe.

Remonty mieszkań w Poznaniu

Potrzebujesz sprawdzonej firmy, która wykona remont Twojego mieszkania? Zapraszamy do współpracy!

Żelbetów

Wykonujemy zbrojony żelbetów, mamy najgrubsze pręty zbrojeniowe.

Poznań i okolice

Działamy na terenie całego Poznania i okolic

Sprawdzona firma

Zaufaj firmie z tradycjami, działamy od wielu lat!

FIRMA POSIADA 33 LETNIE DOŚWIADCZENIE.

NA W/W PRACE FIRMA UDZIELA GWARANCJI.

 

 

KONTAKT :

MAD-MAX IZOLACJE I OSUSZANIE BUDYNKÓW

MAD-MAX

IZOLACJE I OSUSZANIE BUDYNKÓW

ul. 28 Czerwca 1956 r. 124
61-526 Poznań
kom: 511 743 327
e-mai: legend20@wp.pl , madmaxizolacje@wp.pl

NASZA STRONA WWW - KLIKNIJ

STRONA NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.