INSTALACJE ELEKTRYCZNE Piotr Jakóbczak

Nazwa: INSTALACJE ELEKTRYCZNE Piotr Jakóbczak Kraj:
Polska
Miasto: Warszawa, Bemowo
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Planujesz remont lub budowę...
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy...
Masz problem z elektryką...
Chętnie pomożemy, zadzwoń!

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług elektrycznych, instalacją, montażem, naprawą oraz serwisem instalacji elektrycznych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Kompleksowo wykonujemy instalacje tradycyjne jak również inteligentne w budynkach nowo wybudowanych oraz dokonujemy napraw, modernizacji w już istniejących obiektach. Swoje usługi oferujemy dla klientów indywidualnych, firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz różnego rodzaju instytucji.

Instalacje elektryczne – ECE | Elektron Centrum Elektrotechniki Marek Nawrocki

Podejmowane przez nas działania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby spełniały Jego oczekiwania. Pomagamy w wyborze osprzętu elektrycznego. Stawiamy na skuteczność i niezawodność, sumiennie i profesjonalnie wykonujemy każde zlecenie. Wszystkie prace wykonujemy w pełni profesjonalnym sprzętem. Posiadamy wszelkie uprawnienia elektryczne z zakresu Eksploatacji i Dozoru.

Instalacja elektryczna w domu - Ładny Dom - Instalacje

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne od wielu lat.

Zawsze staramy się spełnić najśmielsze oczekiwania naszych klientów.
Nasze prace wykonujemy profesjonalnie oraz solidnie tak, aby były bezpieczne dla codziennego użytkownika. Stawiamy na jakość oraz rzetelność naszych usług, natomiast korzystna cena to jeden z priorytetów decydujących o wyborze wykonawcy.


 

INSTALACJE ELEKTRYCZNE to jedna z głównych dziedzin działalności naszej firmy.

Wykonujemy:

 • instalacje elektryczne wewnętrzne i zewnętrzne
 • instalacje odgromowe
 • instalacje teletechniczne
 • przyłącza do sieci elektrycznej
 • oświetlenie uliczne
 • sterowanie i automatykę
 • okresowe przeglądy instalacji elektrycznych
 • pomiary elektryczne

Instalacja elektryczna w domu – jak ją wykonać?

Posiadamy odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, sprzęt oraz doświadczenie. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość oferowanych usług oraz zagwarantować bezpieczeństwo wykonanych przez nas instalacji.

Nasz firma oferuje również profesjonale usługi w dziedzinach takich jak:

 • KLIMATYZACJA – montaż, serwis i przeglądy  klimatyzacji, której zadaniem jest zapewnienie odpowiednich warunków do pracy i funkcjonowania człowieka lub optymalnych warunków do pracy urządzeń np. w serwerowni.

instalacja klimatyzacji - Montaż klimatyzacji

 • WENTYLACJA – jej zadaniem jest wymiana zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże, które jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ludzi, zwierząt i urządzeń.
 • REKUPERACJA  – to mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła, która  w wymienniku ciepła ogrzewa zasysane świeże powietrze zewnętrzne odzyskując energię z powietrza już raz ogrzanego.  Rekuperacja w sezonie grzewczym znacznie redukuje koszty ogrzewania.
 • POMPY CIEPŁA – ogrzewanie pompą ciepła jest coraz bardziej  popularne i stanowi  połączenie ekologicznego wytwarzania ciepła z oszczędnością kosztów ogrzewania.

Klimatyzacja Chorzów | Projektowanie, Montaż i Serwis | AirClean

Nasza firma posiada uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Certyfikat ten wydawany jest na podstawie art. 30 ust. 7 ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. poz.881).  Każdy przedsiębiorca, który chce świadczyć usługi  w wyżej wymienionym zakresie powinien posiadać taki właśnie certyfikat.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o terminowość, wysoką jakość naszych usług i zadowolenie klientów. Wszystkie prace wykonujemy przy pomocy profesjonalnych i bezpiecznych narzędzi oraz sprawdzonych materiałów.  Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

KONTAKT :

INSTALACJE ELEKTRYCZNE Jakóbczak

Piotr Jakóbczak

Warszawa Bemowo

tel. 601 388 400

e-mail: jakobek31@tlen.pl

www.firmbook.eu/jakobczak-instalacje-elektryczne-klimatyzacja-warszawa-bemowo

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.