JUNI-TECH JERZY NIEMIER

Nazwa: JUNI-TECH JERZY NIEMIER Kraj:
Polska
Miasto: Kórnik Ulica: Aleja Flensa 50 Kod pocztowy: 62-035
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Firma Juni-Tech Jerzy Niemier rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. W początkowej fazie istnienia głównym zakresem naszej działalności była produkcja żaluzji, roletek materiałowych oraz rolet. Kolejnym etapem rozwoju firmy było wprowadzenie do swojej oferty usług projektowania i montażu markiz tarasowych, rolet zewnętrznych nadstawnych jak również produkcja wszelkiego typu moskitier.

Działalność swoją wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do wykonywanych usług w bardzo szybkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję w czołówce wielkopolskich firm z branży systemów osłonowych.

Od wielu lat współpracujemy z czołowymi producentami systemów osłonowych takich jak Selt, Aluprof, Heroal, Krispol, Nice, Marantec,Sukces, Bamar – Pol.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę kolorów i wzorów o różnym poziomie zaciemnienia od  transparentnych, do zaciemniających.

Bardzo duży nacisk kładziemy na fachowe wykonywanie powierzonych nam usług oraz ukierunkowane na potrzeby Klienta doradztwo w zakresie doboru oraz montażu produkowanych wyrobów.

Szereg firm doceniło nasze starania budowy firmy rzetelnej, otwartej na potrzeby Klienta, wykonującej usługi w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo nasze usługi oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach, co sprawia, że z wieloma firmami współpracujemy od lat.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub prosimy o kontakt telefoniczny.

KONTAKT

JUNI-TECH JERZY NIEMIER

Aleja Flensa 50

62-035 Kórnik

Tel. 604 457 724
Tel./fax 61 8190 291

e-mail: biuro@juni-tech.pl

    Nie znaleziono wyników.