PLATYNOWY

PRESTIGE KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA

Nazwa: PRESTIGE KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA Kraj:
Polska
NIP: 6341646781    Sprawdź rejestry   
Miasto: Katowice Ulica: Zacisze 1/13 Kod pocztowy: 40-025
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Kancelaria Księgowo Podatkowa "PRESTIGE"

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się Biurem Rachunkowym w naszym regionie. Naszą markę budujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki.

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości mikroprzedsiębiorstw, jak i wielkich firm oraz w zakresie kadr i płac.

Posiadamy pełne uprawnienia do wykonywania usług księgowych oraz doradztwa podatkowego.

Najwyższa jakość obsługi Klientów jest w naszej działalności absolutnym priorytetem. Staramy się, aby wysoka jakość obsługi stanowiła standard równie naturalny i oczywisty jak wysoki poziom merytoryczny i doświadczenie naszej kadry pracowniczej.

Poszukujesz partnera do nadzorowania procesów kapitałowych w Twoim przedsiębiorstwie? Jesteśmy liderem w dziedzinie obsługi finansów i wsparcia podatkowego zarówno małych, jak i dużych firm. Prowadzimy biuro rachunkowe w Katowicach, oferując doradztwo prawne, nadzór majątkowy i działania konsultingowe. W obszarze naszych działań mieści się zarówno księgowość, jak i doradztwo podatkowe. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy z uwagą śledzą najnowsze zmiany skarbowe i poszukują najkorzystniejszych rozwiązań budżetowych dla naszych Klientów.

Nasi specjaliści służą pomocą nie tylko w zakresie ustaw, ale też procesów kadrowych. O naszym zaangażowaniu świadczą zdobyte przez nas wyróżnienia. W 2019 uzyskaliśmy tytuł laureata w plebiscycie branżowym Orły Rachunkowości, a rok później naszą markę doceniono, stawiając nasze biuro księgowe na pierwszym miejscu w Katowicach. Jedną z rozwijanych przez nas dziedzin są kadry i płace. Wspieramy procesy personalne w spółkach naszych Klientów nie tylko w zakresie wypłaty wynagrodzeń, ale też prowadzenia ewidencji pracowniczej. Wybierz kompetencję i fachowe prowadzenie finansów!
 
Kancelaria Księgowo Podatkowa Prestige - Biura rachunkowe Katowice woj. śląskie | Panorama Firm
 
Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi księgowe, kadrowe oraz prawne z wykorzystaniem najnowocześniejszych programów i sposobów komunikacji. Oferujemy wysoką jakość, bezpieczeństwo, poufność i terminowość świadczonych usług.
 
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wielu osobom potrafi przynosić mnóstwo satysfakcji i poczucie spełnienia, ale jednocześnie wiąże się ono z licznymi obowiązkami, które nierzadko mogą spędzać sen z powiek. Każdy przedsiębiorca chce skupić się na efektywnym zarządzaniu swoją firmą, tak aby osiągnęła ona korzystną, stabilną pozycję na rynku — przestrzeganie nieustannie zmieniających się przepisów prawnych, rzetelne prowadzenie księgowości, rozliczenia podatkowe czy kwestie kadrowo-płacowe bywają jednak uciążliwe, zabierając czas i wymagając włożenia sporego wysiłku. Z pomocą przychodzi biuro rachunkowe PRESTIGE z siedzibą w centrum Katowic. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe, podatkowe oraz doradcze, znacznie ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie działalności.

KSIĘGOWOŚĆ W POLSCE – Thompson&Stein

 

Profesjonalna kancelaria usług księgowych w Katowicach

Podstawowym elementem oferty naszej kancelarii w Katowicach jest świadczenie usług księgowych dla przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Zajmujemy się wszystkimi najważniejszymi formalnościami, począwszy od rzetelnego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów, przez rejestry VAT oraz opracowywanie obiegu dokumentacji, na prezentacji raportów z funkcjonowania działalności dla zarządu albo rady nadzorczej skończywszy. Co więcej, w zakres usług księgowych kancelarii wchodzi również wsparcie choćby w ubieganiu się o zwrot podatku z zagranicy, efektywnym pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych, a także bieżąca obsługa prawna. Współpraca z biurem rachunkowym PRESTIGE sprawi, że nie będziesz musiał martwić się kwestiami formalnymi związanymi z Twoim biznesem.

Usługi księgowo-rachunkowe – rozliczenia podatkowe, kadry i płace

Obsługa kadrowo-płacowa i specjalistyczne szkolenia

Prawidłowe funkcjonowanie firmy na co dzień to nie tylko profesjonalne prowadzenie księgowości, efektywny obieg dokumentów czy sprawne raportowanie. To również dbanie o przestrzeganie przepisów w zakresie kadr i płac, a zarazem o zadowolenie zatrudnionych pracowników. Z myślą o tym obszarze pracy przedsiębiorstw nasze biuro rachunkowe oferuje także obsługę kadrowo-płacową, obejmującą między innymi monitorowanie wymiaru urlopów, zwolnień lekarskich czy czasu pracy, prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów oraz naliczanie wynagrodzeń. Dopilnowujemy też organizacji szkoleń BHP, a co więcej, przeprowadzamy kursy z obsługi popularnego programu księgowego, jakim jest oprogramowanie Symfonia.

Wszechstronna oferta biura rachunkowego: Katowice

Wieloobszarowy charakter działalności naszej kancelarii sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiadać na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców nie tylko w obrębie Katowic. Poza doradztwem podatkowym, księgowością czy obsługą kadrowo-płacową proponujemy też takie usługi jak na przykład wynajem wirtualnego biura, idealny choćby dla osób prowadzących jednoosobową działalność z prywatnego mieszkania. Możesz u nas skorzystać również z opcji wynajęcia sali konferencyjnej, jeśli potrzebujesz reprezentacyjnej przestrzeni do spotkania z klientami albo kontrahentami. Zapraszamy do nawiązania współpracy z biurem rachunkowym PRESTIGE!

Outsourcing usług księgowych - S&P TAX KANCELARIA PRAWA PODATKOWEGO SIEPSIAK & PARTNERZY Sp. z o.o

Proponujemy Państwu BEZPŁATNY PAKIET NA START!

W ramach oferty BEZPŁATNY PAKIET NA START nasza Kancelaria oferuje:

Całościową pomoc przy założeniu działalności gospodarczej

Bezpłatne spotkanie informacyjno-doradcze, na którym przedstawimy kilka kroków koniecznych do założenia firmy:

 • radzimy jaka formę opodatkowania wybrać,
 • poinformujemy jakie dokumenty należy przygotować,
 • przedstawimy kolejne czynności związane z założeniem firmy, pomożemy również wypełnić niezbędne dokumenty,
 • wprowadzimy do rozliczeń z US i ZUS
 • zaproponujemy przykładowe wzory faktur.

To, co nas wyróżnia to nieustanna troska o zadowolenie Klienta.

W dobie stale zmieniających się przepisów gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę dostosowaną do potrzeb prowadzonej przez Państwa działalności.

Kontaktujemy się z Państwem- jeśli w trakcie księgowań lub sprawdzania dokumentów okaże się, że zaistniała możliwość poprawy sytuacji firmy pod względem finansowym, bądź podatkowym – z sugestią przedsięwzięcia odpowiednich kroków w tym kierunku.

Tajemnica służbowa jest bezwzględnie przestrzegana. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo danych elektronicznych oraz dokumentów. Na życzenie możliwy jest odbiór przez pracownika biura.

Współpracujemy m. in. ze specjalistami z zakresu BHP i kancelariami prawnymi.

 

Jesteś zainteresowany naszą usługą? Sprawdź całą ofertę oraz zapoznaj się z cechami, które wyróżniają nas na tle konkurencyjnych firm.

Czy biuro rachunkowe wyręczy firmę w rozliczeniu podatku? | Małe Podatki

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE chciałaby zaprezentować Państwu ofertę w zakresie usług rachunkowo – księgowych oraz kadrowo – płacowych. Świadczymy pełen zakres usług na potrzeby małych, średnich i dużych firm a także stowarzyszeń i fundacji.
 

KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z zapisami ustawy o rachunkowości,
- Prowadzenie rozliczeń ewidencji ryczałtowych,
- Prowadzenie rozliczeń na zasadach KPiR,
- Prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT,
- Kontakt z urzędami podatkowymi oraz pomoc podczas kontroli podatkowych,
- Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych (miesięcznych oraz rocznych),
- Tworzenie sprawozdań statystycznych GUS,
- Przygotowywanie sprawozdań dla Narodowego Banku Polskiego,
- Rachunki przepływów pieniężnych,
- Analizy centrów kosztowych,
- Tworzenie projektów zakładowych planów kont,
- Rozliczanie opłat za usługi,
- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
- Rozliczanie PFRON,
- Ewidencję środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, a także wyposażenia,
- Doradztwo w zakresie wdrożenia systemu obiegu dokumentów,
- Doradztwo w zakresie wdrożenia polityki rachunkowości,
- Wnioski kredytowe,
- Budżety.


KADRY I PŁACE
- Pełne zarządzanie wynagrodzeniami,
- Kompletna administracja kadrowa,
- Przygotowywanie rozliczeń oraz deklaracji i raportów dla ZUS, US, GUS, PFRON,
- Reprezentacja klientów podczas kontroli urzędowych.

Rozliczamy podatki z następujących państw:

- Niemcy – indywidualnie i wspólnie
- Holandia/Niderlandy – indywidualnie i wspólnie
- Belgia – indywidualnie i wspólnie
- Wielka Brytania (Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia Północna) – indywidualnie
- Austria – indywidualnie
- Dania – indywidualnie i wspólnie
- Irlandia – indywidualnie i wspólnie
Biuro Rozliczeń Zagranicznych EasyTax - Zwrot podatku - Holandia | Niemcy | inne

Pomożemy również w pozyskaniem zasiłku rodzinnego z państw:
- Holandia/Niderlandy - zasiłek zdrowotny Zorgtoeslag
- Holandia/Niderlandy - zasiłek rodzinny Kinderbijslag
- Niemcy - zasiłek rodzinny Kindergeld
- Belgia - zasiłek rodzinny Kinderbijslag (Groeipakket)
- Dania - odzyskanie „urlopowego” Feriepenge

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE, Katowice - Opinie, Kontakt

Nasz zespół pracujący dla zadowolenia klientów składa się ze specjalistów w dziedzinie ekonomii. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu SYMFONIA.
Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum Katowic (ul. Zacisze 1/13) , posiadamy również oddział w Sosnowcu oraz w Częstochowie
Idąc naprzeciw oczekiwaniom Klientów możliwa jest obsługa zdalna, a także odbiór dokumentów z siedziby firmy w dogodnym i uzgodnionym terminie.
Wiemy jak istotną rolę spełniamy w aktywności biznesowej naszych Klientów. Mamy też świadomość, że proponujemy współpracę na lata, wspierając naszych Klientów zarówno w okresie rozwoju jak też stagnacji.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawartą na naszej stronie www.finanse-prestige.eu.
W przypadku zainteresowania w każdej chwili nasze biuro jest gotowe przygotować na Państwa potrzeby ofertę „na miarę” – tak aby zapisane w umowie zasady współpracy nie krępowały, a cena była faktycznie uzależniona od nakładu naszej pracy i stopnia skomplikowania rozwiązywanych problemów.

 

Adres

FINANSE PRESTIGE KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA

KANCELARIA KSIĘGOWO PODATKOWA EWA SIEWIERSKA

ul. Zacisze 1/13
40-025 Katowice
woj. śląskie
NIP: 634-16-46-781

Godziny pracy

Pon. - Pt. - 09:00 - 17:00

Sobota - Nieczynne , Niedziela - Nieczynne

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.