I-KASYONLINE.PL

Nazwa: I-KASYONLINE.PL Kraj:
Polska
NIP: 5621088985    Sprawdź rejestry   
Miasto: Trzemeszno Ulica: Plac Kilińskiego 14 Kod pocztowy: 62-240
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 91 2490 0005 0000 4500 8564 0816

Płatność gotówką

Opis

I-KASYONLINE.PL

Kasy fiskalne Trzemeszno, Gniezno

 

W ofercie naszej firmy znajdziesz między innymi kasy fiskalne. Trzemeszno to miejsce, w którym znajduje się nasza główna siedziba. Chcesz wyposażyć swoją firmę w urządzenie fiskalne i szukasz sprawdzonego sklepu? Naszym klientom oferujemy szeroki wybór kas i drukarek czołowych producentów oraz serwis. Sprawdź, gdzie znajdziesz naszą siedzibę w Trzemesznie i poznaj dostępne produkty i usługi.

Kasa fiskalna Novitus Mała online - Małe kasy fiskalne - Kasy fiskalne

Prowadząc własny biznes oparty o sprzedaż detaliczną różnego rodzaju produktów, czy świadcząc różnego rodzaju usługi (np. hotelarskie), niezwykle ważna jest dokumentacja swojej działalności. W łatwym śledzeniu poszczególnych transakcji pomagają kasy fiskalne pozwalające wydać dowód zakupu klientowi, a jednocześnie uwzględnić kwotę sprzedaży (a także datę całej operacji) w systemie, co później ułatwi przygotowanie podsumowanie dnia czy rozliczenie. Urządzenia te mogą działać w pełni samodzielnie, dzięki czemu nie wymagany jest komputer PC czy laptop z odpowiednim oprogramowaniem.

Kasa fiskalna Novitus SENTO ONLINE - CLI Kasy fiskalne

W naszej firmie można również wygodnie kupić kasy fiskalne dla różnego rodzaju działalności działalności stacjonarnych, które specjalizują się w sprzedaży i stawiają na bezpośredni kontakt z klientem. Osoby chcące uzupełnić swojej stanowisko pracy znajdą u nas także drukarki fiskalne. Poza sprzedażą urządzenia, pomagamy również we wdrożeniu systemu, stawiając tym samym na kompleksową obsługę.

Kasy fiskalne 2023 – zwolnienia podmiotowe - Strefa wiedzy - SAIO - System All in One

Ograniczona przestrzeń wymusza stosowanie innowacyjnych rozwiązań, a jednym z nich są terminale płatnicze, które umożliwiają obsługę transakcji bezgotówkowych i można je wygodnie połączyć z różnego rodzaju peryferiami. Jednym z popularniejszych są drukarki fiskalne dla gastronomii, aptek, sklepów (np. kosmetyczek, fryzjerów, taxi, firm budowlanych), a także innych działalności skupionej wokół sprzedaży detalicznej.

 

Kasy Fiskalne - Jaką Wybrać? Kompletny poradnik na 2018 rok - Kasy Fiskalne Częstochowa, Drukarki Fiskalne, Kasy Online - ABS Elektronik

 

Kasy fiskalne

Oferujemy niezawodne i trwałe kasy fiskalne a Gniezno, Poznań i wielkopolska to jeden z głównych obszarów naszej działalności. Dysponujemy szeroką gamą produktów, które zyskały uznanie na rynkach krajowych i zagranicznych, między innymi PosNET i Elzab. Bez względu na profil prowadzonej działalności, mamy wszystko, czego potrzebują nasi klienci – dedykowane rozwiązania z bazami towarowymi dla dużych sklepów, a także mobilne kasy fiskalne dla osób świadczących usługi i jednoosobowych działalności gospodarczych. Oferta naszej firmy obejmuje również kasy fiskalne online a Trzemeszno czy Gniezno to miasto, w którym funkcjonuje wiele branż wykorzystujących to rozwiązanie. Kancelarie prawne, salony kosmetyczne i fryzjerskie, taksówkarze – to tylko kilka przykładów pokazujących elastyczność naszych produktów.

Kasy fiskalne - MAP solutions

Dostępne w naszej firmie urządzenia to cenione wśród użytkowników produkty potrzebne do ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych. Żywotne akumulatory, kompaktowe obudowy, kolorowe czytelne wyświetlacze, elegancki design, możliwość pracy w ujemnych temperaturach, switchowa klawiatura zabezpieczona przed zalaniem, różnorodność złączy komunikacyjnych – to tylko niektóre atuty, jakimi odznaczają się oferowane przez naszą firmę kasy fiskalne. W naszej firmie mogą je zamówić wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest kompatybilność z mobilnymi terminalami płatniczymi obsługującymi transakcje bezgotówkowe, które również w super cenie oferujemy w naszym sklepie.

 

DRUKARKI FISKALNE EXORIGO-UPOS | Katowice | Kup teraz na Allegro Lokalnie

 

Drukarki fiskalne

Sterowane przez interfejs drukarki fiskalne to duża grupa produktów naszej firmy. Dzięki nim z łatwością wypełnisz obowiązek podatkowy. Chociaż nie posiadają bazy towarowej, są potrzebne w wielu branżach – od gastronomii, po sklepy wielkopowierzchniowe. Oprócz sprzętu zapewniamy także profesjonalne oprogramowanie. Oferta firmy I-KASYONLINE.PL obejmuje najpopularniejsze modele, takie jak Emar Printo Line oraz Novitius Bono. Oferujemy fachową pomoc w instalacji drukarek fiskalnych na terenie Gniezna, Poznania i okolic, a także szkolenia z zakresu obsługi urządzenia.

Drukarka fiskalna EMAR Printo 57T - Drukarki fiskalne

Proponowane urządzenia to nowoczesny sprzęt do rejestrowania operacji sprzedażowych. Komunikacja przewodowa (LAN) lub online (wbudowane moduły WiFi/Bluetooth), możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza, duża żywotność głowicy drukującej, praca w wielu walutach, kompaktowa obudowa, współpraca z kilkoma stanowiskami sprzedaży – to najważniejsze zalety, jakie oferują drukarki fiskalne dostępne w naszej ofercie. To sprawia, że sprzęt jest powszechnie wykorzystywany w warsztatach samochodowych, gabinetach kosmetycznych, restauracjach, stacjach benzynowych, detalicznych sklepach wielobranżowych i wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność ewidencji zdarzeń handlowych zgodnie z przepisami podatkowymi.

Terminale płatnicze PEP - Jantar

Terminale płatnicze

Prezentowane terminale to aktualny standard w szybkiej obsłudze płatności bezgotówkowych. Nasze produkty to modele stacjonarne (POS) oraz mobilne (mPOS), dostosowane do warunków zewnętrznych i pozwalające na sprzedaż w każdym miejscu. Oprócz standardowej funkcjonalności, oferowane terminale obsługują system BLIK i mogą być wzbogacone o dodatkowe akcesoria, na przykład pinpad. Sprzedajemy najlepsze na rynku terminale płatnicze a Gniezno czy Poznań to miasta, w którym zakupisz je w niezwykle atrakcyjnej cenie, z dostawą pod wskazany adres.

Terminale płatnicze w Polsce - Radosna Szkoła

Atrybutem współczesnej gospodarki jest świadczenie usług za pośrednictwem urządzeń wykorzystujących zdobycze Internetu oraz nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Digitalizacja dotyczy również dokonywania transakcji finansowych przy pomocy pieniądza cyfrowego. Znajdujące się w katalogu naszej firmy terminale płatnicze to przykład innowacyjnych narzędzi do obsługi operacji online. Ich zaletą jest możliwość pracy z kasami fiskalnymi. Wszystkich przedsiębiorców z Gniezna, Poznania i okolic zainteresowanych kupnem tych produktów – zapraszamy serdecznie do współpracy.

Terminal płatniczy NETPAY - do połączenia z kasami FAWAG i POSNET. -POSNET (TERMINALE PŁATNICZE)

Doradztwo oraz pomoc w zakupie i konfiguracji nowych kas fiskalnych online

Nasza firma oferuje kasy fiskalne i inne urządzenia (drukarki fiskalne, wagi, krajalnice, sprawdzarki cen, cenowe etykiety magnetyczne) klientom z województwa wielkopolskiego. Dysponujemy także akcesoriami niezbędnymi przy korzystaniu z urządzeń fiskalnych, między innymi papierowymi rolkami.

Obowiązek kasy fiskalnej lub drukarki dotyczy podatników, prowadzących sprzedaż usług lub towarów osobom fizycznym, które nie posiadają działalności gospodarczej, a także rolników ryczałtowych.

Nasi konsultanci pomagają wybrać przedsiębiorcom urządzenia fiskalne, które sprawdzą się w ich modelu biznesowym. W naszej ofercie znajdziesz kasy oraz drukarki fiskalne czołowych producentów w Polsce, czyli firm Posnet, Novitus, Elzab, Datecs.

Kasy fiskalne online - najważniejsze funkcje nowych urządzeń

 

Dbamy o naszych klientów i doradzamy im w tematach dotyczących ewidencji sprzedaży, płatności gotówkowych oraz bezgotówkowych, a także doborze urządzeń fiskalnych i terminala. Organizujemy również szkolenia dla firm w obsłudze zakupionych urządzeń, aby przedsiębiorca i personel poznał wszystkie potrzebne funkcje oraz z użytkowania systemów do zarządzania sklepów. Nasi konsultacji przypominają klientom o datach przeglądów obowiązkowych.


Dokonując u nas zakupu kas czy drukarek, nie musisz przejmować się kwestiami formalnymi. Nasi serwisanci zajmują się również fiskalizacją nowych kas fiskalnych oraz ich konfiguracją. W przypadku innych urządzeń ułatwiających prowadzenie biznesu, na przykład wag, zajmujemy się przygotowywaniem urządzeń do legalizacji oraz ich konserwacją czy naprawą. Nasi serwisanci pomogą Ci wprowadzić bazę towarową na kasie.

 

Kasy fiskalne online - Biznes Ogrodniczy

 

Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów w naszej firmie, możemy dopasować odpowiednią kasę fiskalną do indywidualnych oczekiwań – niezależnie od tego, czy szukasz małej, mobilnej kasy do taksówki, czy też większych, zaawansowanych urządzeń fiskalnych z dużą bazą towarów do sieci sklepów. W naszym asortymencie znajdziesz również kasy fiskalne online. Rozporządzenie na temat kas online weszło w życie w 2018 roku. W tej chwili ten typ urządzeń musi posiadać wiele branż, na przykład fryzjerzy, kosmetyczki, branża budowlana, gabinety lekarskie, stomatologiczne czy prawnicy.

 

Kasy fiskalne online - od kiedy i dla kogo? | Kotrak | Blog

Dlaczego my?

 • szybki czas reakcji,

 • implementujemy oprogramowanie dla sklepów, hoteli, restauracji, punktów usługowych,

 • integrujemy urządzenia z wdrożonym systemem IT,

 • kompleksowość,

 • konkurencyjne ceny,

 • atrakcyjne rabaty,

 • działamy na terenie całej Polski,

 • doświadczeni specjaliści

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

I-KASYONLNE.PL

I-KASYONLINE.PL

ul. 22 Stycznia 1863 r. 3/1

62-240 Trzemeszno

tel. 668 833 799

e-mail: agnieszka@itmyszka.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

NASZ FIRMPAGE - KLIKNIJ

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.