PLATYNOWY

ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW

Nazwa: ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW Kraj:
Polska
NIP: 8751267593    Sprawdź rejestry   
Miasto: Chełmno Ulica: Nowawieś Chełmińska 41B Kod pocztowy: 86-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Witam Państwa.

Nasza firma zajmuje się urządzaniem ogrodów i profesjonalną pielęgnacją. Wiedzę oraz doświadczenie nabyte poprzez wieloletnie wykonywanie prac w branży ogrodniczej przekładam na realizacje ogrodów. W naszej pracy stawiamy na jakość nie na ilość przez to efekt końcowy wykonanej pracy jest zawsze na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług w profesjonalnej firmie budowlanej

Jesteśmy postrzegani jako profesjonalna i solidna firma z którą inwestorzy oraz partnerzy współpracują przez lata.

Dzięki dużemu doświadczeniu oraz profesjonalnym narzędziom potrafimy poradzić sobie w różnych warunkach na ciężko usytuowanych terenach i  działkach.

Poprzez bogate doświadczenie praktyczne jak i teoretyczne, wiemy jak dobrać materiały do danej inwestycji tak by wkomponować je w istniejące otoczenie. Każdy nasz projekt jak i realizacja jest jedyna w swoim rodzaju.

Zakładanie ogrodów

Kompleksowo zajmujemy się:

 • urządzaniem ogrodów
 • projektowaniem
 • brukarstwem
 • pielęgnacją oraz obsługą terenów zielonych

Jesteśmy certyfikowanymi ogrodnikami z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Zadbany ogród to najlepsza wizytówka domu, a do tego idealne miejsce na wypoczynek.

Zakładanie ogrodu powinno być starannie przemyślane. Ryzykujemy bowiem nie tylko tym że ogród może wyglądać mało efektownie ale i zarazem może być mało praktyczny dla użytkowników.
Nasza wiedza wraz ze sprzętem i doświadczeniem pozwoli na staranne dobranie materiału tak by cieszyć się ogrodem przez wiele lat.

Projektowanie i Zakładanie Ogrodów - Katowice, Śląsk - Ogrody Vierra

Oferujemy usługi ogrodnicze na terenie Chełmna i okolic w promieniu 50km.

Nasze usługi to zakładanie ogrodu według projektu, całosezonowa pielęgnacja ogrodu, zakładanie i pielęgnacja trawników,koszenie trawy, nasadzenia krzewów i żywopłotów, zakładanie rabat i kwietników, przycinanie i formowanie krzewów, mała architektura ogrodowa.

Wychodząc na przeciw tym z Państwa, którzy chcą mieć własny udział w tworzeniu swojego ogrodu, samodzielnie sadzić kwiaty lub uprawiać warzywa, przyjmuję zlecenia na usługi wykonania trudniejszych prac związanych z przygotowaniem gleby pod uprawę i uprzątnięciem terenu, takich jak:oranie pługiem spalinowym, kultywatorowanie glebogryzarką, koszenie kosą spalinową, wertykulacja trawników, opryski ekologiczne, opryski tradycyjne, zrębkowanie gałęzi.

Profesjonalne zakładanie ogrodu – projektowanie i pielęgnacja - Poradnik pkt.pl

Piękny ogród jest wspaniałym miejscem do spędzania wolnego czasu. Zakładanie ogrodu zarówno dużego, jak i małego ogrodu  przydomowego  powinno być poprzedzone przemyśleniami  i planowaniem, które uwzględnią potrzeby wszystkich domowników i sprawią, że Twój ogród będzie nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Oczywiście możesz zatrudnić architekta, który przedstawi  ci projekt dopasowany do Twoich wskazówek i oczekiwań. Ale jeśli masz własną inwencję i chcesz być twórcą swojego ogrodu ale masz mało wolnego czasu, możesz skorzystać z usług naszej firmy. Z największą starannością wykonuję powierzone usługi, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu  jestem w stanie doradzić jak dobrać rośliny do nasadzeń w różnych warunkach siedliskowych, jakie mogą występować w różnych częściach Twojego ogrodu.

Zakładanie ogrodów Kielce. Ogrody Kielce Projektowanie ogrodów Kielce

Zakładanie ogrodu zawsze wymaga dużego nakładu pracy. Moja firma wykona wszystkie usługi ogrodnicze zgodnie z Twoimi wytycznymi począwszy od uporządkowania terenu poprzez przygotowanie podłoża, oranie, użyźnienie gleby, poprawę struktury gleby, nawożenie, zakładanie trawników, zakładanie rabat, nasadzenia bylin, nasadzenia krzewów, nasadzenia żywopłotów, po prace wykończeniowe, układanie ścieżek, krawężników i obrzeży oraz systematyczną pielęgnacje ogrodu. Możesz również zlecić nam tylko wykonanie prac ogrodniczych częściowych np. przygotowanie gleby pod nasadzenia roślin, założenie trawnika czy ułożenie alejek, ścieżek i obrzeży w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu obejmuje wszelkie prace ogrodnicze związane z utrzymaniem pięknego wyglądu ogrodu: wertykulacja i areacja trawnika, koszenie trawy, nawożenie, odchwaszczanie, zabiegi ochrony roślin- opryski przeciw grzybicze i zwalczanie szkodników, przycinanie i formowanie krzewów,  grabienie liści, przycinanie/ strzyżenie żywopłotów.

Zakładanie ogrodów od A do Z - Sieroń Ogrody

Oferujemy zarówno całoroczną kompleksową pielęgnację ogrodu , jak również częściową opiekę nad ogrodem, np. pielęgnacja i koszenie trawnika oraz interwencyjne prace ogrodnicze, takie jak: regeneracja trawy po zimie, dosiewanie trawnika, wertykalacja , przygotowanie gleby do nasadzeń, uzupełnianie rabat kwiatowych, koszenie kosą spalinową, przycinanie krzewów, mielenie/ zrębkowanie gałęzi, ściólkowanie roślin, odchwaszczanie roślin itp.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów – sadzenie i nawożenie roślin

Pielęgnujemy ogród od wczesnej wiosny do późnej jesieni regularnie 3-4 razy w miesiącu. Wczesną wiosną wykonujemy wszystkie prace ogrodnicze związane z przygotowaniem  roślin do sezonu wegetacyjnego: wertykulacja trawnika, nawożenie, grabienie i regeneracja trawników, uzupełnianie rabat bylinowych, odchwaszczanie, przycinanie krzewów, strzyżenie żywopłotów. Latem systematycznie wykonujemy: koszenie i sprzątanie trawy, pielęgnację rabat, odchwaszczanie, przycinanie roślin, zabiegi ochrony roślin. Późną jesienią przygotowujemy ogród do zimy i zabezpieczamy wrażliwe rośliny przed mrozem.

KONTAKT :

ZAKŁADANIE I PIELĘGNACJA OGRODÓW

OGRODY Zdzisław Kawalec

Nowawieś Chełmińska 41B

86-200 Chełmno

tel. 722 238 972

e-mail: agatka310801@op.pl

www.firmbook.eu/kawalec-zakladanie-i-pielegnacja-ogrodow-chelmno

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.