USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE CEZARY KAZANOWSKI

Nazwa: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE CEZARY KAZANOWSKI Kraj:
Polska
NIP: 7412159914    Sprawdź rejestry   
Miasto: Lewałd Wielki Ulica: Lewałd Wielki 22 Kod pocztowy: 14-120
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi remontowo-budowlane na terenie Ostródy, powiatu ostródzkiego i województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne.

Mirosław Dybowski Usługi ogólnobudowlane – kompleksowa oferta

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, a także małe i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy fachową pomoc w doborze i zakupie materiałów budowlanych. Gwarantujemy uczciwość, terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Usługi ogólnobudowlane, Nowa Słupia - Oferta nr169276 - Oferteo.pl

Jesteśmy solidną firmą, która na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm i terminowość. Cechuje nas fachowa, szybka, a także tania obsługa klientów. Dostosowujemy się do potrzeb usługobiorców i udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Pomagamy również naszym kontrahentom w doborze materiałów oraz zagospodarowaniu przestrzeni.

WOJCIECH TREDER USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE - plus.dziennikbaltycki.pl

Używamy sprawdzonych oraz nowoczesnych metod budowlanych, a nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani do zleconych im prac. Podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem, aby nasza praca dała zamierzony efekt końcowy. Współpracujemy z hurtowniami budowlanymi co umożliwia szybką dostawę sprawdzonych materiałów w przystępnych cenach.
 

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE CEZARY KAZANOWSKI

Adres

Lewałd Wielki 22
14-120 Lewałd Wielki
tel. 797 235 271
e-mail:zefir320@gmail.com
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.