KLINIKA MŁODOŚCI SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY

Nazwa: KLINIKA MŁODOŚCI SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY Kraj:
Polska
NIP: 6792589849    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kraków Ulica: Łąkowa 27 Kod pocztowy: 31-443
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

KLINIKA MŁODOŚCI

Klinika młodości to wyjątkowe i klimatyczne miejsce w którym nie tylko odpoczniesz, ale przede wszystkim profesjonalnie o Ciebie zadbamy. Nasza ponad 200 m nowoczesna przestrzeń przygotowana jest do realizacji naszych zadań i postawionych celów, a najważniejszy z nich to satysfakcja klienta.

Klinika młodości to przede wszystkim Zespół najlepszych specjalistów pracujący na co dzień po czujnym okiem Pani doktor Izabeli Załęskiej, dla której perfekcyjne wykonanie każdego zabiegu jest nieodzownym elementem pracy każdego dnia. Bezpieczeństwo klienta, higiena, komfort i profesjonalizm to określenia którymi często sami Państwo nas opisujecie.
Nasza nazwa zobowiązuje. Klinika młodości to miejsce, gdzie mamy za zadanie zatrzymać czas, czasami troszkę go oszukać, ale także zadbać o młodzieńczy stan ducha. Kosmetologia estetyczna, profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała, nowoczesna kabina do pedicure, znakomicie wyposażone stanowisko do manicure, sauna IR, solarium oraz istotny element naszego wyglądu czyli salon fryzjerski to nasze narzędzi w pracy i walce o Twój estetyczny wygląd.
Nie chcemy Cię zmieniać, nie chcemy byś jutro była kim innym… My chcemy podkreślić Twoje naturalne piękno….

Serdecznie zapraszamy

Nasz Zespół

Dr n. med. Izabela Załęska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Tytuł doktora uzyskała na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego. Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki. Obecnie wykładowca PPUZ w Nowym Targu, także Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych w dziedzinie estetyki. Współtwórca linii kosmoceutyków dla brytyjskiej marki. Członek międzynarodowych organizacji związanych z estetyką. Dr Izabela Załęska to również specjalista na co dzień pracujący w klinikach medycznych w Londynie. Autorka ponad 40 publikacji naukowych oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.
Prelegent licznych konferencji min. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Chinach, Japonii, Irlandii czy Malezji.
Od 2019 pełni także rolę Redaktora Naczelnego w czasopiśmie Aesthetic Business, a od 2022 Prezesa International Association of Mesotherapy IAM.

„per aspera ped astra” – przez ciernie do gwiazd, bo nie zawsze wszystko jest proste, ale drobne niepowodzenia tylko mnie motywują do dalszego szukania i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

W mojej pracy w Klinice przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zadnie wypowiedziane przez Giorgio Armani „I prefer to look at a natural woman. A woman should be courageous to become older, not be desperate to look younger than her age”. Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno,aby nigdy nie stać się kimś,kim nie jesteśmy…

 
Klinika Młodości - Kraków - Zarezerwuj Wizytę Online - Ceny, opinie, zdjęcia

Magdalena Borchert

Stylista fryzur

Strzyże i koloryzuje od 2000r. W tym czasie pogłębiała swoją wiedzę i umiejętności ,uczestnicząc w wielu pokazach i szkoleniach fryzjerskich potwierdzonych certyfikatami. W pracy ceni sobie dobry kontakt z klientem oraz dokładność ,precyzyjne strzyżenia oraz wielotonowe koloryzacje to Jej ulubiona dziedzina. Chęć dążenia do perfekcji w zakresie fryzjerstwa oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe poskutkowało ,stworzeniem miejsca w naszej Klinice z ciekawym klimatem, w którym możemy swobodnie realizować swoją pracę ,gwarantując tym samym poczucie rzetelnej usługi z użyciem profesjonalnych kosmetyków na których pracują najlepsi mistrzowie fryzjerstwa na świecie.

Swoją pracę zwyczajnie lubi wykonywać ,spędzając w niej połowę życia gdyż drugą połowę aktualnie poświęca wychowując dwójkę dzieci.

Anna Zych

Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia o kierunku kosmetologia. Praca to jej ogromna pasja, dlatego na bieżąco śledzi innowacje z zakresu kosmetologii i uczestniczy w wielu szkoleniach. Nieustannie podnosi poprzeczkę w swoim rozwoju. Kocha pracę z ludźmi i uzyskuje niesamowitą motywację dzięki zadowolonym klientom. Jej motto życiowe: „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”

Krzysztof Kwela

Certyfikowany Chirurg w zakresie Medycyny Estetycznej. Twórca Firmy Centrum Medyczne KWEL‐ MED w Bydgoszczy. Ukończył międzynarodowe studium w zakresie Medycyny Przeciwstarzeniowej uzyskując Brukselski Dyplom Lekarza Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Przeciwstarzeniowej. Dzięki temu w profesjonalny sposób, zgodnie z najaktualniejszymi standardami, pomaga w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu, dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Jest zwolennikiem terapii małoinwazyjnych, bezpiecznych i bezbolesnych. Jego metody terapii są zindywidualizowane i dobierane do potrzeb każdego Pacjenta.

Monika Niedużak

Klinika Młodości - Kraków - Zarezerwuj Wizytę Online - Ceny, opinie, zdjęcia

kosmetolog, stylistka rzęs, stylistka paznokci

Wykształcenie zdobyłam w Policealnym Studium Kosmetycznym w Opolu. Dodatkowo ukończyłam szkolenie z przedłużania i zagęszczania rzęs, kurs z liftingu rzęs i laminacji brwi. Wykonuję również manicure i pedicure kosmetyczny.
Przez kolejne lata szlifowałam warsztat pracy wykonując szeroki zakres zabiegów relaksacyjno-upiększających na twarz, które uwielbiam wykonywać, gdy klient jest po zabiegu zrelaksowany i uśmiechnięty, sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję. Jestem również szkoleniowcem, uczę moje kursantki od podstaw pięknego manicure i pedicure, oraz przedłużania i zagęszczania rzęs różnymi metodami.

Każdego dnia dążę do tego, aby cały czas podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, ponieważ kosmetyka to moja pasja i życie. W pracy jestem profesjonalistką i dbam o komfort klienta, aby zawsze był zadowolony z wykonywanych przeze mnie usług.

Galeria

Zapraszamy do Kliniki

Świąteczna Klinika

 

ZPRASZAMY DO KONTAKTU :

KLINIKA MŁODOŚCI SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY

IZABELA ZAŁĘSKA CosmoMed Expert

ul. Łąkowa 27

31-443 Kraków

tel. 505 078 016 , 788 386 468

e-mail: biuro@klinikamlodosci.pl

www.firmbook.eu/klinika-mlodosci-salon-fryzjersko-kosmetyczny-krakow

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.