PLATYNOWY

kominiarz Kraków Zakład Kominiarski usługi kominiarskie

Nazwa: kominiarz Kraków Zakład Kominiarski usługi kominiarskie Kraj:
Polska
NIP: 9441783585    Sprawdź rejestry   
REGON: 292867014    Sprawdź rejestry   
Województwo: małopolskie Miasto: Wieliczka Ulica: Modrzewiowa Kod pocztowy: 32-020

Płatność gotówką

Opis

Zakład Kominiarski "Jutrzenka"

504-369-025

www.kominiarz.info

Wykonujemy odbioryprzeglądy i ekspertyzy kominiarskie, okresowe przeglądy szczelności instalacji gazowych, przeglądy do ubezpieczenia nieruchomościinwentaryzacje kominów, wkłady kominowe nierdzewne i elastyczne dostosowujące się do kształtu przewodu kominowego typu Alufol, mechaniczne czyszczenie przewodów kominowych z sadzy szklistej, czyszczenie kominów, czyszczenie piecy (także kaflowych), udrażnianie zatkanych (zagruzowanych) kanałów kominowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą budynków. Kominiarz Wieliczka, Kraków i Starachowice, Kielce do Państwa usług.

Nie poprzestajemy na tradycji i na starych, prymitywnych metodach usprawniania instalacji kominowych. Stawiamy na ciągły rozwój zawodowy. Doświadczenie i ustawiczne szkolenia oraz otwarty umysł czyni nas dobrymi fachowcami. Nasz kominiarz posiada wszechstronną wiedzę zawodową. Bierzemy sobie za cel rozwiązywanie wszelkich problemów dotyczących szeroko rozumianej wentylacji i odprowadzania spalin, zarówno w systemach grawitacyjnych, hybrydowych i mechanicznych.

Wykonywane przez nas protokoły odbiorów, wskazań, opinii do gazowniprzeglądów okresowychekspertyz oraz inwentaryzacji mają przyjazny, nowoczesny wygląd z zachowaniem wszystkich niezbędnych informacji wymaganych przez przepisy Ustaw Prawnych i Budowlanych.

W zawodzie kominiarskim posiadamy długoletnie doświadczenie. Staramy się podchodzić do pracy profesjonalnie, proponować klientom najlepsze rozwiązania w ich sytuacji, a najlepsze nie zawsze znaczy najdroższe. Szanujemy zdrowie klientów i ich portfele. Służymy fachowym doradztwem. Proponujemy atrakcyjne ceny, jedne z niższych w regionie.

Zapraszamy do kontaktu na naszej stronie firmowej: www.kominirz.info

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.