PLATYNOWY

Kouson Reha – Orto Serwis

Nazwa: Kouson Reha – Orto Serwis Kraj:
Polska
NIP: 6411363718    Sprawdź rejestry   
Miasto: Ruda Śląska Ulica: Kokota 216 Kod pocztowy: 41-711
Telefon: 503-107-456 Email: kouson@kouson.pl Strona WWW: kouson.pl
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

firma

Podstawowym zakresem działalności firmy KOUSON jest obsługa usługowo – serwisowa dotycząca sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego (w skrócie reha-orto) osób niepełnosprawnych ruchowo (ON).

Zagadnienia związane z użytkowaniem jak i naprawami sprzętu reha – orto znane są nam od blisko 20 lat.Zajmujemy się głownie naprawą lub modyfikacjami sprzętu reha-orto, a także tworzeniem produktów ułatwiających funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnością ruchową.
Staramy się wykraczać poza działalność czysto serwisową i angażujemy się w wiele aspektów sferze funkcjonowaniaosoby niepełnosprawnej ruchowo (ON).

Pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania przy naprawie czy też modyfikacji danego sprzętu. Udzielamy także podpowiedzi przy doborze sprzętu bądź właściwym jego użytkowaniu.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom proponujemy wizyty domowe. Umówienie takiej wizyty nic nie kosztuje jak sama wizyta jest darmowa.

Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów eksploatacyjnych do wózków inwalidzkich, kul oraz do innego sprzętu reha-orto jak i pomagamy w doborze indywidualnie właściwego sprzętu.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań na naprawę wózków inwalidzkich i pionizatorów (indywidualnego sprzętu pionizującego).

Dzięki współpracy z istotnymi oferentami na Śląsku, możemy zaproponować Państwu towary i usługi w atrakcyjnych cenach oraz przyjaznej formie.
Rozumiejąc specyfikę Państwa potrzeb w zakresie napraw sprzętu reha-orto, możemy wykonać usługę naprawy także w Państwa domu lub ewentualnie w razie konieczności naprawy w warunkach warsztatowych i zaproponować sprzęt zastępczy.

foto1znak-niepelnosprawnych

 

Nasza firma jest uczestnikiem programu firmbooka realizowanego przez Firmbook BC i Partnerów promującego firmy wiarygodne e-biznesowo i wspierającego rozwój komunikacji internetowej pomiędzy przedsiębiorcami.

kontakt

nazwa firmy:

Kouson Reha – Orto Serwis

NIP 641-136-37-18

adres:
41-711 Ruda Śląska
ul. Kokota 216

kontakty:
tel. 503-107-456
e-mail: kouson@kouson.pl 
nr gg: 2199311

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.