Kształtosfera Wrocław

Nazwa: Kształtosfera Wrocław Kraj:
Polska
Województwo: dolnośląskie Miasto: Wrocław Ulica: Odrzańska 24-29/27 Kod pocztowy: 50-114

Opis

Kształtosfera funkcjonuje już od 2006 roku w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Specjalizujemy się w bezinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Dysponujemy całą gamą zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę, potrafimy skutecznie zredukować cellulit, usunąć zmarszczki, blizny i rozstępy. Posiadamy w naszej ofercie zabiegi na cellulit, zabiegi odmładzające, zabiegi na twarz. Wiemy jak zadbać o figurę po ciąży i jak zrobić lifting skóry, powiek, biustu bez użycia skalpela. Nasi fizjoterapeuci skutecznie likwidują bawoli kark, pomagają w uregulowaniu gospodarki wodnej w organizmie wykonując drenaż limfatyczny.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy zabiegi: Velashape i Velasmooth, kriolipoliza Cooltech, VelashapeIII. W ofercie mamy również HIFU, radiofrekwencja mikroigłowa, technologię fal RF – Refirme oraz technologię frakcjonowania skóry silnie odmładzającą strukturę skóry i podnoszącą opadające powieki. Proponujemy również rozwiązanie dla młodych mam – procedura Body after Baby, u nas również znajdziecie Państwo zabiegi Thermolift3D.

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach i technologiach, pochodzących tylko i wyłącznie od polskich dystrybutorów. Wszyscy nasi pracownicy posiadają certyfikaty potwierdzające prawo wykonywania oferowanych przez nas zabiegów. Efekty naszej pracy znajdziecie Państwo na naszej stronie www.ksztaltosfera.pl


 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.