PLATYNOWY

STUDIO KWIATOWE "FLORA"

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: STUDIO KWIATOWE "FLORA" Kraj:
Polska
NIP: 6691886669    Sprawdź rejestry   
Miasto: Koszalin Ulica: Zwycięstwa 204 Kod pocztowy: 75-655
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 81 1020 2791 0000 7702 0210 4180

Płatność gotówką

Opis

STUDIO KWIATOWE "FLORA"

O nas

Priorytetem naszej kwiaciarni jest wykorzystywanie do tworzonych kompozycji wyłącznie świeżych kwiatów.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub zadzwoń do nas, a jeden z naszych wykwalifikowanych Florystów z pewnoscią będzie w stanie Ci doradzić lub udzielić odpowiedzi na każde pytanie.

Obrazek B009

 

KLIKNIJ I WYŚLIJ KWIATY

Wiemy, że w pędzie dzisiejszego życia trudno znaleźć czas na wybór, kupno oraz odbiór kwiatów i upominków. Od tego właśnie jesteśmy my. Nie tylko fachowo doradzimy i dobierzemy odpowiedni gatunek kwiatów i upominków do okoliczności, ale także nasza niezawodna poczta kwiatowo-prezentowa, poprzez współpracę z nami doręczy je pod wskazany adres. Nie musicie się niczym martwić, nasz zespół profesjonalistów wprowadzi Państwa w niesamowity świat kwiatów i aranżacji kwiatowych.

Obrazek B001

STUDIO KWIATOWE "FLORA", działająca na terenie Koszalina, okolic i wszystkich innych miast na terenie Polski jak i za granicą, oferuje szeroki asortyment kwiatów, kompozycji i upominków, nawet tych najtrudniej dostępnych gatunków: kwiaty egzotyczne, kwiaty polne czy kwiaty szklarniowe – wszystkie je znajdziecie w STUDIO KWIATOWE "FLORA".

 

STROIKI I KOMPOZYCJE NAGROBNE - KLIKNIJ

 

FLOWER BOXY - KLIKNIJ

 

Jesteśmy w tej branży na tyle długo by wiedzieć, że nasi klienci nie potrzebują okazji, aby skorzystać z usług naszej kwiaciarni. Dysponujemy szeroką gamą produktów, które można nabyć jedynie w STUDIO KWIATOWE "FLORA", a które jako niespodzianka będą strzałem w dziesiątkę. To u nas można kupić eleganckie ręcznie robione słodycze, pluszowe misie, renomowane świece Yankee, czy Woodwick oraz unikatowe artykuły dekoracyjne.

Obrazek K014

 

Oferujemy także bardzo bogatą ofertę kwiatów doniczkowych oraz koszy delikatesowych, pełnych niezwykłych smakołyków! Oprócz przepięknych bukietów z kwiatów ciętych lub sztucznych, warto uszczęśliwić ważną dla siebie osobę niezwykłym prezentem. Okazje, na które wysyłamy kwiaty i prezenty to nie tylko rocznice, urodziny, imieniny, śluby ale także święta Bożego Narodzenia, podziękowania czy gratulacje. Jedynym Państwa zadaniem jest wybór produktu z naszej bogatej oferty lub wskazanie okazji a resztą zajmie się nasza poczta kwiatowo-prezentowa.

Obrazek K017 -A

Chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów STUDIO KWIATOWE "FLORA", oddajemy do dyspozycji nasz personel, wyspecjalizowany w obsłudze wszelkich uroczystości. Na stronie https://florakoszalin.pl/ znajdziecie Państwo dziedziny florystyki i dekoracji, w których specjalizuje się STUDIO KWIATOWE "FLORA".

 

Dekoracje wnętrz

Naszą pasją jest również dekoracja wnętrz, gdzie w połączeniu z kreatywnością pragniemy spłenić każde wasze kwiatowe marzenie, tworząc projekt tylko na najwyższym poziomie.

Nasze uslugi są tylko najwyższej jakości, a dzięki temu ważna ceremonia lub spotkanie przekształcić się może w bajkową amosferę kwiatowego ogrodu, gdzie rośliny mają tak ogromny wpływ na nasze samopoczucie, rozbudzając wszystkie zmysły.

Obrazek K002

 

Z przyjemnością wykonamy:

Dekoracje Kościołów

Dekoracje sal i stołów weselnych

Dekoracje samochodów

Dekoracje dla firm(bankiety, spotkania)

Dekoracje wielkanocne

Dekoracje bożonarodzeniowe

Dekoracje wiszące

Florystyka żałobna

I każde inne, by spełniły się marzenia....

 

Obrazek S009

 

Dodatkowe usługi

Wysyłka kwiatów i prezentów za granicę

Wiemy, że nie zawsze możesz być tam gdzie chciałbyś, ale dzięki Twojej pamięci oraz naszej pomocy, uda Ci się być z bliskimi. Na naszej stronie możesz wybrać nie tylko kwiaty, słodki dodatek czy też upominek, masz też możliwość dołączyć kilka ciepłych słów od siebie. My zrealizujemy Twoje zamówienie a nasz kwiatowy kurier dostarczy kwiaty lub prezenty pod właściwy adres. Nasza oferta nie tylko dotyczy Koszalina i okolic ale dotyczy całej Polski, całej Europy i wielu innych krajów na Świecie!!! W naszej ofercie na zagranicę mamy: Niemcy, Wielką Brytanię, USA, Szwecję, Bułgarię… Jeśli wśród tych krajów nie ma tego, w którym jest bliska Ci osoba, skontaktuj się z nami – do innych krajów też jesteśmy w stanie wysłać kwiaty. Dzięki naszym kooperantom, należącym do Zrzeszenia Kwiaciarń Wysyłkowych, zrealizujemy Twoje zamówienie. Myślimy globalnie i dzięki temu działamy nie tylko lokalnie.

Obrazek S032

 

Pakowanie prezentów

Nieraz pragniemy obdarować bliską osobę i zachodzimy w głowę jakiego dokonać wyboru, aby prezent był właściwy. Potem okazuje się, że już nie wystarczy wybrać i kupić prezenty, pojawia się kolejne wyzwanie czyli pakowanie prezentów. Od tego jesteśmy już my. Nasi kreatywni floryści i szalone florystki w kilka chwil zapakują prezent tak, że stanie się małym dziełem sztuki. Każdej obdarowanej osobie z trudem przyjdzie pozbyć się tak pięknego opakowania.

Specjalizujemy się również w ozdobnym pakowaniu koszy:

  • upominkowych,

  • delikatesowych,

  • prezentowych.

Po skorzystaniu z naszych usług już nikt nie będzie miał wątpliwości, że pakowanie koszy lub prezentów jest niezbędne.

 

 

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę STUDIO KWIATOWE "FLORA"  wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

 

KONTAKT::

STUDIO KWIATOWE

STUDIO KWIATOWE "FLORA"

Krystyna Dowhań

ul. Zwycięstwa 204
75-655 Koszalin

Telefony: +48 94 340 29 42 , 883 522 466

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 19:00 , Niedziela: 9:00 - 17:00

STRONA WWW - KLIKNIJ

e-mail: kwiaciarnia@florakoszalin.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ 

www.firmbook.eu/kwiaciarnia-studio-kwiatowe-koszalin

    Nie znaleziono wyników.