KWIATOWO - kwiaciarnia Zębice

Nazwa: KWIATOWO - kwiaciarnia Zębice Kraj:
Polska
NIP: 6911107792    Sprawdź rejestry   
Miasto: Zębice Ulica: Bolesława Prusa 61 Kod pocztowy: 55-010
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

KWIATOWO - kwiaciarnia Zębice

 

Znana dewiza - Klient Nasz Pan - jest podstawą naszej działalności. Chcemy by każdy nasz Klient wyszedł od nas zadowolony. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na miejscu w kwiaciarni lub na stronie internetowej na firmbooku. Niestety nie możemy pokazać wszystkich prac jakie wykonaliśmy - po prostu byłoby to niemożliwe, a i tak każde zamówienie jest przygotowane indywidualnie.

Trendy ślubne 2022: dekoracje ślubne sali weselnej - WeddingDream.com

Nasza kwiaciarnia istnieje na rynku florystycznym od wielu lat. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu florystyki. Wieloletnie doświadczenie stawia nas w czołówce okolicznych kwiaciarń. Należymy do międzynarodowej sieci Poczta Kwiatowa ,która która umożliwia wysyłkę, m.in. kwiaty, bukiety, wieńce, wiązanki prosto z naszej kwiaciarni do miejsca wskazanego przez Państwa. Serdecznie zapraszamy do naszych kwiaciarń.

 

KWIATY NA ŚLUBIE

Nowoczesne dekoracje weselne z motywem pudrowego różu i kwiatów piwonii

W większości, przygotowujemy się długo i dokladnie. Chcemy, aby ten ważny dzień w naszym życiu był niepowtarzalny. Staramy się zapewnić mu dobrą oprawę. Starannie przygotowujemy jej elementy. Ważnym akcentem ceremonii są kwiaty.

Ostatnio tak się składa , że wiązanką ślubną nie może to być przypadkowy bukiet. Ważna jest jego forma i styl, a także dobór kwiatow i kolorów.

Bukiet Ślubny — am-fotografia

Wiazanka ślubna powinna Młodych łączyć, a jednoczesnie nie wyróżniać się za bardzo. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej są zamawiane tradycyjne, okrągłe wiązanki; białe lub ecru. Preferowane kwiaty to, jak zwykle róże i kalle - kolorowe lub białe. Dla pana młodego tworzy się przypinke. Jest to miły akcent, teraz, podobnie jak kiedyś, chętnie noszony w butonierce. Z reguły przypinka jest mniej lub bardziej misternym dziełem komponowanym z kwiatów z wiązanki ślubnej.

 

 

Dekoracje sal

Kwiaty na wesele – najpopularniejsze kwiaty w bukietach i do ozdoby sali  weselnej | Blog 123kwiaty.pl

Dekoracje sal weselnych, konferencyjnych, holów hotelowych i innych pomieszczeń wykonujemy z kwiatów cietych jak i doniczkowych. Nie oferujemy innych dekoracji i iluminacji świetlnych, choc posiadamy kontakty z firmami świadczącymi takie usługi i na życzenie klienta udostępniamy kontakt.

 

Ozdabianie samochodów

Ozdoby na samochód do ślubu - Twojawina.pl

Wykonujemy dekoracje samochodów, a także  dorożek i innych pojazdów, które Państwo zażyczycie sobie udekorować i pojechać nim do ślubu.  Dekorujemy kwiatami żywymi i sztucznymi z wykorzystaniem dodatków florystycznych wg życzeń klienta.  

 

Ubieranie Kościołów

W ramach naszej działalności wykonujemy także usługi dekoracji kościoła na wszelkie uroczystości religijne - chrzty, Pierwszą Komunię św., śluby i inne okazje.
Wiązanki ślubne. Dekoracje kościoła i sali weselnej.


Dekoracje ołtarzy wykonujemy z kwiatów ciętych, zaś ślubne, przystrajanie  klęczników, ławek - z kwiatów żywych, sztucznych, materałów dekoracyjnych, świateł - według życzeń Klienta.

ZAMAWIANIE DEKORACJI ŚLUBNYCH

Zamawiamy kwiaty na dwa tygodnie przed datą ceremonii. Dobrze jest jednak zarezerwować sobie wcześniej termin, aby uniknąć przykrej niespodzianki. W naszej kwiaciarni KWIATOWO robiliśmy wiązanki godzinę przed ślubem, ale dajmy czas florystom na przygotowanie odpowiednich kwiatów.

 

Komunie święte

Pierwsza Komunia święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka, ale także i Jego rodziców. Ze względu na wielką religijną wagę tego wydarzenia rodzice chcą, by Kosciół na tę uroczystość był pieknie udekorowany i by ten moment został przez wszystkich zapamietany.
Pierwsza Komunia Święta w parafii. 3 maja 2021. - JP2 Nowy Sącz

Ze wzgledu na nasze doświadczenie w dekoracji kościołów staramy sie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Wiemy jak dekorować kościół w zgodzie z zasadami obowiązującymi w Domu Bożym.
Uzgodnienia dotyczące dekoracji radzimy prowadzić odpowiednio wcześniej, aby można było zamówić potrzebny materiał kwiatowy. Rodzice, którzy nakreślając główną linię kwiatową i kolorystyczna z uwzględnieniem kosztów - pozostawili nam wolna rękę - zawsze oceniali naszą pracę pozytywnie.

 

WIĄZANKI POGRZEBOWE

Jak wybrać odpowiednie kompozycje kwiatowe na pogrzeb?

Przedstawiamy propozycje wieńców i wiązanek. Robimy je zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych. Kwiaty układamy w sposób tradycyjny i nowoczesny. Przyjmujemy też indywidualne zamówienia dekoracji pogrzebowych z kwiatów żywych i sztucznych. Do kwiatów możemy dołączyć szarfę.

 

 

KONTAKT :

KWIATOWO - kwiaciarnia Zębice

KWIATOWO - kwiaciarnia Zębice

ul. Bolesława Prusa 61

55-010 Zębice

tel. 506 948 535

e-mail: dziedzicjerzy963@gmail.com

GRUPA NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/kwiaty-kwiaciarnia-dekoracje-zebice-siechnice

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.