Kategorie

Edukacja/Nauczanie, Szkolenia/Coaching
https://www.firmbook.eu/latinum-centrum-jezykowe
PLATYNOWY

Latinum Centrum Językowe

Nazwa: Latinum Centrum Językowe Kraj:
Polska
NIP: 7712536261    Sprawdź rejestry   
REGON: 100913542    Sprawdź rejestry   
Województwo: łódzkie Miasto: Bełchatów Ulica: Czapliniecka 8 Kod pocztowy: 97-400
Telefon: 509 695 443 Email: info@latinum.pl Strona WWW: latinum.pl/
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy

Numer konta bankowego: 50 1020 5558 1111 1584 0690 0085

Płatność gotówką

Opis

MOBILNA SZKOŁA JĘZYKOWA LATINUM to nauka języka z dojazdem do Ucznia, zajmująca się indywidualnym nauczaniem języków obcych i świadcząca profesjonalne usługi dla firm w zakresie organizacji zbiorowych i indywidualnych kursów językowych.

Dla każdego ucznia tworzymy indywidualny program nauczania, który najlepiej odpowiada jego potrzebom językowym. W naszej szkole nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry liczby godzin. To uczniowie decydują o terminie rozpoczęcia kursu (w każdym momencie trwania roku szkolnego), a także jak często będą odbywały się zajęcia (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) i jak długo będą trwały (60 minut, 90 minut lub dłużej). Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają na zajęcia do domu lub miejsca pracy, pozwalając naszym Klientom zaoszczędzić czas. 

Proponujemy Państwu innowacyjny system nauki – zajęcia indywidualne. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że jest to najbardziej efektywny sposób nauki języków obcych. 

Istnieje również możliwość zorganizowania zajęć grupowych, na których uczą się Państwo z przyjaciółmi lub współpracownikami. W takim przypadku rekomendujemy utworzenie grup dwu- lub trzyosobowych - wtedy nauka będzie najbardziej efektywna.

Bez względu na formę zajęć (indywidualna lub grupowa) nasz lektor dojeżdża bezpłatnie do domu lub do miejsca Państwa pracy. Niemal w każde miejsce na terenie Twojego miasta jest to dojazd bezpłatny.

W naszej szkole zapisy trwają przez cały rok, mogą więc Państwo rozpocząć naukę w dowolnym momencie!

Zamiast tworzyć grupy powszechne w stacjonarnych szkołach językowych, wybraliśmy alternatywne rozwiązanie przeprowadzania lekcji w miejscu wybranym przez ucznia, minimalizując formalności, oszczędzając jego czas i zapewniając wygodę.

    Atuty naszej firmy: 

•   zajęcia indywidualne, w parach jak i małych grupach, z dojazdem na miejsce,

• opracowany przez lektora indywidualny program nauczania dla każdego ucznia/grupy,

• żadna lekcja nie przepada - płacisz za rzeczywisty czas nauki, 

•   indywidualnie ustalane terminy zajęć,

• uczymy w bezstresowej , kameralnej , ale i motywującej atmosferze,

•   lektorzy odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Zgrany duet uczeń - lektor jest niezbędnym elementem sukcesu,

•  uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

     Naukę z naszym lektorem można rozpocząć w dowolnym momencie a zajęcia odbywają się w terminach wybranych przez słuchacza. Zawsze istnieje możliwość zmiany terminu zajęć lub odwołania zajęć i przeniesienia na inny termin bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

    Nasi lektorzy posiadają nie tylko kompetencje językowe, ale też wiedzę metodyczno-pedagogiczną i odpowiednie predyspozycje do wykonywania zawodu nauczyciela.

    Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem ciekawych materiałów, podręczników i pomocy dydaktycznych sprawdzonych wydawnictw anglojęzycznych,niemiecko, francusko, hispano, włoskojęzycznych, multimedialnych, gier językowych, płyt CD, filmów etc.

   Każde zajęcia organizujemy indywidualnie, gdyż wierzymy, że jest to najlepszy sposób na szybkie opanowanie języka. Nauczanie indywidualne pozwala na dostosowanie programu i metod nauczania do potrzeb i możliwości słuchacza. Opracowany przez nas system organizacji nauki gwarantuje szybkie postępy i satysfakcję z nabytych umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Kontakt:

LATINUM CENTRUM JĘZYKOWE
TEL. 0 509 695 443
E-MAIL: info@latinum.pl
SKYPE: latinum.centrum

Tryb SkypeMe™!
BIURO: UL. CZAPLINIECKA 8
97-400 Bełchatów
NIP: 771-253-62-61
REGON: 100913542

Nr konta PKO BP KONTO INTELIGO:
50 1020 5558 1111 1584 0690 0085
    Nie znaleziono wyników.