PLATYNOWY

ŁOBUZIARA KIDS

Nazwa: ŁOBUZIARA KIDS Kraj:
Polska
NIP: 7582134540    Sprawdź rejestry   
Miasto: Przasnysz Ulica: Wielodróż 1A, Kod pocztowy: 06-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Płatność gotówką

Opis

ŁOBUZIARA KIDS

tworzą nowy wzorzec odzieży przede wszystkim dziecięcej, ale nie tylko. Szyte z wysokogatunkowej bawełny, ozdabiane ekologicznymi nadrukami z farb wodnych, zachwycają prostym krojem i starannym wykonaniem. Są synonimem wygody i funkcjonalności. Zabawne rysunki i niejednoznaczne teksty to nie tylko niebanalne dialogi obrazu z tekstem, ale także swoista rozmowa pomiędzy dorosłymi i dziećmi.

Odzież dziecięca

Grafika na dzianinach dla dorosłych oraz zabawki ŁOBUZIARA KIDS nawiązują do podobnych produktów z działu dziecięcego, rozpoczynając dialog pomiędzy tymi światami, wzajemnie ucząc i bawiąc. Naszą ofertę kierujemy dla całej, wielopokoleniowej rodziny. Rodziny, w której dzieci wzrastają na szczęśliwych i pewnych siebie ludzi, mocno wspierane w swoim harmonijnym rozwoju przez wszystkich jej członków. Misja ŁOBUZIARA KIDS to wspieranie i inspirowanie do budowania i zacieśniania tych najważniejszych więzi.

ODZIEŻ DZIECIĘCA NAME IT LOT / KOLEKCJA AW | Odzież dziecięca | Oficjalne  archiwum Merkandi - Merkandi B2B

ŁOBUZIARA KIDS to internetowy klub zakupowy dla kobiet i młodych rodzin. W naszej ofercie znajdziecie produkty renomowanych marek - czasami nawet do 80% taniej.

Organizujemy trwające 2 do 5 dni kampanie sprzedażowe dla naszych członków w ścisłej współpracy ze znanymi markami z całej Europy.

W ŁOBUZIARA KIDS ze względu na ograniczenie ilościowe produktów obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy!". Aby nie przeoczyć pożądanych produktów, odwiedzaj nas codziennie. Informacje o kampaniach otrzymujesz od nas rano przed ich rozpoczęciem poprzez rozsyłany newsletter.

ubrania chłopięce odzież dziecięca paka 62 do 86 cm 105 szt Poznań -  Sprzedajemy.pl

Jaką mamy misję?

Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie będzie można kupić bezpiecznie i wygodnie oraz w atrakcyjnych cenach wyjątkowe produkty.

Przy czym stawiamy przede wszystkim na otwartość i uczciwość oraz zapewnienie naszym Klientom możliwie najlepszej obsługi, no i oczywiście - najlepszych zakupów w sieci!

Nasza oferta

Odzież dla dzieci

W ŁOBUZIARA KIDS znajdziecie nie tylko produkty światowych marek, promujemy również uznanych i niszowych polskich producentów oraz designerów, którzy tworzą świetne i wysokiej jakości produkty z takich obszarów jak: moda, dodatki, odzież dziecięca, obuwie, zdrowie & uroda, sport, trendy & gadżety oraz styl życia.

Współpracując bezpośrednio z producentami znanych marek, możemy oferować Wam tak korzystne ceny. W ŁOBUZIARA KIDS sprzedajemy wyłącznie oryginalne produkty prosto od producenta.

Biznes to ludzie

Uważamy, że z właściwymi ludźmi oraz przyjaciółmi można osiągnąć wszystko – również w biznesie. Nieustannie szukamy nowych ludzi, którzy identyfikują się z celami naszej firmy oraz chcą razem z nami budować sukces.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroką ofertę odzieży dziecięcej na każdą okazję.
ŁOBUZIARA KIDS to nowa jakość na polskim rynku z odzieżą dziecięcą. Nasz zespół powstał z pasji do dzieci, wszystkie produkty dostępne w ofercie zostały przemyślanie wybrane, tak aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wybieramy dla Państwa odzież od producentów którzy tworzą świetnie zaprojektowane i starannie uszyte ubranka, które dadzą Waszym pociechom niezależnie od sytuacji komfort i wygodę noszenia.

W świecie marzeń... - Odzież i dodatki - KiddoStyle.pl

Propozycje ŁOBUZIARA KIDS charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale modne i ciekawe wzornictwo - wybierając nasze produkty macie gwarancje zakupu najbardziej aktualnych i pożądanych przez dzieci ubrań jakie aktualnie są dostępne w Polsce oraz zagranicą.

ŁOBUZIARA KIDS to praktyczna i stylowa odzież dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku - Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

KONTAKT :

ŁOBUZIARA KIDS

Łobuziara Kid's Monika Zduńczyk-Budna

Wielodróż, nr 1A,

06-300 Przasnysz

tel. 517 057 00

e-mail: zdn.monika@wp.pl

www.firmbook.eu/lobuziara-kids-sklep-odziezowy-online

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.