PLATYNOWY

"LOLEX" Karol Lutkowski

Nazwa: "LOLEX" Karol Lutkowski Kraj:
Polska
Miasto: Radom Ulica: Instalatorów 15 Kod pocztowy: 26-600
MASTERCARD VISA_ELECTRON

Płatność gotówką

Opis

Ogrodzenia - Lolex Radom | Warszawa

Firma LOLEX KAROL LUTKOWSKI to przedsiębiorstwo działające w branży ogrodzeniowej.

Ogrodzenie zapewnia bezpieczeństwo i wyznacza prywatny teren. Każda nowoczesna budowla, nawet ta nieskończona zostaje wyposażona w ogrodzenie warszawa. Ogrodzenia z Radomia, gdzie mieści się nasza siedziba dostarczane są do dowolnego miejsca w Polsce. Odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

 

LOLEX KAROL LUTKOWSKI od 2012 roku nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Dbamy o dobre imię marki, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi kontrahenci byli zadowoleni z zakupionego towaru jak i wykonanych usług. Naszym atutem jest kompleksowość, wdrażamy coraz to nowsze produkty i reagujemy na potrzeby rynku.

W ofercie znajdą Państwo: ogrodzenia panelowe, ogrodzenia z siatki, ogrodzenia frontowe, ogrodzenia betonowe i podmurówki, akcesoria do ogrodzeń, bramy i furtki, balustrady oraz gabiony. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wytrzymałość oraz solidne wykończenie. Łączą one w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Zespół wyspecjalizowanych fachowców służy poradą i gwarantuje profesjonalny montaż ogrodzeń.

 

Rzetelne usługi świadczymy na terenie całego kraju. Cenimy partnerki model współpracy, w związku z tym jesteśmy elastyczni i w miarę możliwości dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

sklep
 

Promocje

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną.
Staramy się dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Zakres usług:
- ogrodzenia
- bramy i furtki
- balustrady
- siatka ogrodzeniowa
- konstrukcje stalowe
- akcesoria do ogrodzeń
- schody
- automatyka i systemy dostępu
- kompleksowy montaż
- dostawa do klienta

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.