PLATYNOWY

USŁUGI BUDOWLANE Mariusz Makowski

Nazwa: USŁUGI BUDOWLANE Mariusz Makowski Kraj:
Polska
NIP: 6652551539    Sprawdź rejestry   
Miasto: Kazimierz Biskupi Ulica: Sienkiewicza 4 Kod pocztowy: 62-530
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Płatność gotówką

Opis

Firma

Usługi Budowlane Makowski Mariusz

została założona niedawno na polskim rynku. Firma posiada jednak wieloletnie doswiadczenie zdobyte w Polsce jak i za granicą przy projektach na podwykonawstwo. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, zrealizowalismy wiele typowych zamówien i zleceń wymagajacych najwyższych kwalifikacji. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagajacych klientów. Do wszystkich naszych realizacji podchodzimy indywidualnie. Prace wykonujemy z pełnym zaangazowaniem, solidnie i terminowo. Slużymy fachową poradą. Gwarantujemy profesjonalizm oraz wysoką jakość wykonywanych prac.

Remontowo-budowlane / Stolarskie Gdynia: Malbud - Kompleksowe wykończenia  wnętrz

Wnętrze każdego z nas potrzebuje ujścia na świat zewnętrzny. Naszym zadaniem jest wydobycie Twoich potrzeb tak, aby projektowane wnętrze stało się ukojeniem dla ciała i duszy bez względu na jego przeznaczenie. Z pełną świadomością podchodzimy do każdego projektu. Stawiamy na indywidualność, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Ciebie otoczenie w którym przebywasz.

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ + USŁUGI BRUKARSKIE Ostrzeszów

Oferujemy pełne zaangażowanie, ciągły rozwój oraz jakość pracy. Posługując się wiedzą w zakresie architektury wnętrz, najnowszych trendów, materiałów, nietuzinkowych rozwiązań wkładamy ogrom energii, aby stworzyć wymarzony projekt.

Jakie są rodzaje wykończenia wnętrz?

Pasja i zamiłowanie do architektury otwiera nam wspaniałą drogę do tworzenia, czego efektem jest Twoje poczucie komfortu. Odpowiednio zestawione materiały, barwy, rozwiązania przestrzenne, obiekty mają w efekcie końcowym w pełni otulić Twoje zmysły.

Zapraszamy do kontaktu

KONTAKT :

USŁUGI BUDOWLANE Mariusz Makowski

Usługi Budowlane Makowski Mariusz

ul. Sienkiewicza 4

62-530 Kazimierz Biskupi

tel. 726 001 550

e-mail: maniek.207@icloud.com

www.firmbook.eu/makowski-wykonczenia-wnetrz-konin

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.