MAKSIO PRODUCENT ODZIEŻY DZIECIĘCEJ Małgorzata Jankowska

Nazwa: MAKSIO PRODUCENT ODZIEŻY DZIECIĘCEJ Małgorzata Jankowska Kraj:
Polska
NIP: 7281643956    Sprawdź rejestry   
Miasto: Rzgów Ulica: Rzemieślnicza 35 Kod pocztowy: 95-030
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MAKSIO PRODUCENT ODZIEŻY DZIECIĘCEJ

Jesteśmy polskim producentem odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji ubranek i bielizny dla dzieci w wieku do 5 lat. Dzieci są największym darem, jaki nam się przydarza, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza odzież spełniała oczekiwania rodziców oraz ich pociech.

MAKSIO-producent odzieży dziecięcej | Facebook

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z Polski. Ponad 90% naszych wyrobów produkowane jest bezpośrednio w siedzibie głównej firmy. Dzięki temu możemy doskonale nadzorować cały proces produkcji. Zapewnia to naszym wyrobom najwyższą jakość. Produkty firmy MAKSIO posiadają certyfikat „bezpieczny dla dziecka”.

Textil Trade – Hurtownia Odzieży Używanej | odziez dziecięca

Staramy się też, aby odzież, którą produkujemy, wyróżniała się pod względem estetycznym. Wiedząc, że poczucie piękna naszych pociech kształtowane jest od najmłodszych lat wkładamy wiele pracy w projekty naszych ubranek. Ciągle wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory i kolekcje. Dzięki temu, produkty firmy MAKSIO są nie tylko solidne i bezpieczne, ale także pomagają wspaniale prezentować się maluchom.

Trwałe ubrania dziecięce od producenta odzieży roboczej

MAKSIO to producent odzieży dziecięcej, który na pierwszym miejscu stawia wszelkie potrzeby maluchów. Zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem ubranek od podstaw, dzięki czemu są one unikalne, a dzieci czują się komfortowo. Hurtownia odzieży dziecięcej posiada wśród asortymentu produkty zarówno na lato, jak i na zimę – w tym również kurteczki dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach.

KOLOROWE UBRANKA DZIECIĘCE

Asortyment nie ogranicza się jednak tylko do dziecięcej garderoby – często pojawiają się także serie ubrań przeznaczone dla córki i matki, co pozwala im wyglądać niemalże identycznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

KONTAKT :

MAKSIO PRODUCENT ODZIEŻY DZIECIĘCEJ Małgorzata Jankowska

MAKSIO FPHU Małgorzata Jankowska

ul. Rzemieślnicza 35

C.h. Ptak Hala D Box Nr 47

95-030 Rzgów

tel. 510 789 706

e-mail: malgorzatajankowska2602@gmail.com

www.firmbook.eu/maksio-producent-odziezy-dzieciecej-lodz

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.