PLATYNOWY

NOWALD. MALOWANIE DACHÓW I WIEŻ KOŚCIELNYCH

Nazwa: NOWALD. MALOWANIE DACHÓW I WIEŻ KOŚCIELNYCH Kraj:
Polska
Miasto: Wadowice Ulica: Nadbrzeżna 7 Kod pocztowy: 34-100
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

FIRMA NOWALD TO MALOWANIE DACHÓW, REMONTY, NAPRAWY DACHÓW, WSZELKIE PRACE WYSOKOSCIOWE, POGOTOWIE WYSOKOSCIOWE 24H7

Zdobywane przez lata umiejętności, poznanie tajników prac antykorozyjnych przy renowacji dachów, obycie z rozmaitymi technologiami, Firma Nowald pozwala nam kompleksowo i profesjonalnie zająć się każdym obiektem czego efektem jest zadowolenie wielu naszych klientów.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „NOWALDO R Malowanie, konserwacja dachow Firma Nowald Działamy szybko sprawnie na tÄrenie województwa Małopolskiego Sląskiego-660 Slaskiege 88 849 Remonty napr dachow, wszelkie prace na wysokosciách Masz awarię anÄ na swom dachu, zadzwoń, przyjedziemy ją naprawimy Pogotowie wysokościowe 24h/7”

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo, na świeżym powietrzu i tekst „Malowanie Remonty Naprawy Dachów 660188849”

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „Malowanie Remonty Naprawy Dachów 660188849”

 W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu pracujemy sprawnie, szybko i bezpiecznie. Zdobyte doświadczenie i wiedza techniczna wykorzystywane są w celu realizacji wspólnych prac

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i tekst „Malowanie Remonty Naprawy Dachów Nowald 660 188 849”

 

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo, na świeżym powietrzu i tekst „Malowanie Remonty Naprawy Dachów 660188849”

Dachy domów jednorodzinnych malujemy pędzlami celem uniknięcia zapylenia farbą elewacji budynków. Usługi wykonujemy starannie i czysto. Jesteśmy elastyczni w zakresie terminów wykonania zleceń. W zależności od rodzaju użytego materiału malarskiego udzielamy stosownej gwarancji na wykonane prace.  O jakości naszych usług świadczą referencje. W zakresie malowania dachów referencje przedstawiamy na życzenie - obiekty referencyjne znajdują się na terenie miast: Gliwice, Tarnowskie Góry, Przyszowice, Jaworzno.
Ogólnych informacji na temat kosztu w/w prac udzielamy telefonicznie, natomiast szczegółowy kosztorys prac przedstawiamy po oglądzie obiektu roboczego.

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo, na świeżym powietrzu i tekst „Malowanie dach działamy szybko sprawnie na terenie Małopo i Śląska Nowald 660188849”

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, na świeżym powietrzu i tekst „HA7227 Malowanie Dachów Nowald 660 188 849”

NASZA FIRMA MIEŚCI SIĘ W WADOWICACH ALE USŁUGI KIERUJEMY DO MIESZKAŃCÓW CAŁEJ MAŁOPOLSKI, WOJEWÓDZTWA I CAŁEGO KRAJU. WYKONUJEMY WSZELKIE PRACE WYSOKOŚCIOWE, REMONTY, KONSERWACJE DACHÓW I INNE USŁUGI ZGODNIE Z WYMAGANIAMI NASZYCH KLIENTÓW.

NASZĄ OFERTĘ SZCEGÓLNIE CELUJEMY DO PLEBANII W CAŁEJ POLSCE I WYKONUJEMY MALOWANIE DACHÓW WIEŻ KOŚCIELNYCH I POŁACI DACHOWYCH NA KOŚCIOŁACH.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Może być zdjęciem przedstawiającym niebo i tekst „ETe Malowanie dachów, Firma Nowald 660 188 849, działamy szybko sprawnie na terenie Małopolski ŚlÄ…ska Remonty, naprawy dachów, wszelkie prace na wysokościach Masz awarię na swoim dachu, albo na wysokościach, zadzwoń, przyjedziemy ją naprawimy Pogotowie wysokościowe 24h/7”

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, na świeżym powietrzu i tekst „HA7227 Malowanie Dachów Nowald 660 188 849”

Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo, na świeżym powietrzu i tekst „Malowanie Remonty Naprawy Dachów 660188849”

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pomnik, niebo i tekst „Malowanie Dachów i wież kościelnych Usługi dla parafii w całej Polsce Nowald 660188849”

Kontakt:

Firma Wysokościowo-Malarska  "Nowald"

Waldemar Nowak

ul. Nadbrzeżna 7

34-100 Wadowice

tel. 660 188 849

e-mail: nowaldmal@gmail.com

www.firmbook.eu/malowanie-dachow-wiez-koscielnych-cala-polska

 

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.