MAR-BET Firma Remontowo-Budowlana

Nazwa: MAR-BET Firma Remontowo-Budowlana Kraj:
Polska
Miasto: Kramsk Ulica: Święte 84 Kod pocztowy: 62-511
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION DOTPAY PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Wiemy jak wiele czasu zajmuje wykonywanie otworów w betonie, ile hałasu, kurzu i innych niedogodności niesie za sobą wykonywanie tych czynności tradycyjną metodą kucia. Dlatego oferujemy Państwu innowacyjną metodę wiercenia w betonie i innych podłożach przy wykorzystaniu techniki diamentowej, która jest bezinwazyjna, bezpyłowa i niezwykle precyzyjna.

Wiercenie w betonie wymaga precyzji, specjalistycznego sprzętu oraz doświadczenia, które posiada nasza firma. Swoim klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Podejmujemy się realizacji każdego zlecenia bez względu na to, ile lat ma beton, jaki jest jego stan oraz grubość. Zawsze przed rozpoczęciem pracy dokładnie badamy wszelkie możliwe zagrożenia mogące towarzyszyć wykonaniu odwiertu. 

Dzięki temu, że posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem i specjalnie wzmacnianymi wiertłami możemy zaoferować swoim klientom zdecydowanie krótszy czas realizacji poszczególnych usług. Stosowane przez naszą firmę wiertnice diamentowe marki HILTI to wysokowydajne urządzenia, które umożliwiają wiercenie otworów rdzeniowych (cylindrycznych).

Siedziba naszej firmy znajduje się na terenie powiatu konińskiego, jednak ze względu na specyfikę naszej działalności obsługujemy klientów z całego kraju. Współpracujemy zarówno z firmami jak i klientami indywidualnymi.

 

CIĘCIE BETONU – PRECYZYJNIE I BEZINWAZYJNIE

 
 
 
Wykonujemy otwory przeznaczone zarówno pod różnego rodzaju instalacje, otwory technologiczne oraz wszelkie inne, o bardzo zróżnicowanej średnicy. Wykonywane przez nas wiercenie i cięcie betonu, należy niewątpliwe do jednych z bardziej precyzyjnych, jakie jest oferowane na rynku.
 
 
 

Mariusz Kaliski Firma Remontowo-Budowlana "Mar-Bet"

WIERCENIE BETONU I ŻELBETONU.

 tel. 783 075 317

62-511 Święte 84
woj. wielkopolskie

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.