MARBELLA BUTIK

Nazwa: MARBELLA BUTIK Kraj:
Polska
NIP: 9552185485    Sprawdź rejestry   
Miasto: Szczecin Ulica: Turkusowa 10/12 Kod pocztowy: 70-778
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MARBELLA BUTIK

Modą kobiecą zajmujemy się już od 30 lat. Specjalizujemy się nie tylko w ekskluzywnych kreacjach okazjonalnych, ale również w smart casualowych. Inspirujemy się najnowszymi trendami, ale cenimy też oryginalność i ponadczasowość.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Stawiamy zarówno na wysoką jakość, zagwarantowaną sprawdzonym pochodzeniem naszych ubrań, jak i na ich uniwersalność oraz wygodę. W naszym butiku, mieszczącym się w Szczecinie, stylową kreację – odświętną i na co dzień – znajdzie każda kobieta.

Marbella butik – recenzje, zdjęcia, numer telefonu i adress – Odzież i  obuwie w Radom – Nicelocal.pl

MARBELLA BUTIK to sklep z odzieżą damską, w którym wiemy, jak ubierać się w zgodzie z modą i dobrym gustem. Właśnie tak tworzymy nasze kolekcje, które zyskały dużą popularnością wśród Klientek. Cieszymy się, że obdarzacie nas swoim zaufaniem. Nieustannie troszczymy się o zadowolenie naszych Klientek i dbamy o to, by stale doskonalić jakość obsługi. Chcemy, by zamówienia docierały do Was jak najszybciej, a ubrania urzekały wysoką jakością i doskonałym designem.

Marbella Paseo Maritimo

MARBELLA BUTIK powstał w 2017r. Od samego początku tworzymy go z sercem. Chcieliśmy, aby było to miejsce w którym królują trendy. Naszą odzież sprowadzamy od sprawdzonych producentów z Polski, Włoch i Francji. Dbamy o to, by ubrania dostępne w MARBELLA BUTIK wyróżniały się na tle oferty innych butików. Dlatego możesz być pewna, że stylizacje z ich wykorzystaniem nie będą nudne!

Sklep z bielizną w mieście Triggiano, pod adresem Contrada Cutizza,S.P.60 |  Intimissimi

Kochasz zakupy? To tak jak my. Aby ułatwić Ci poruszanie się w naszym sklepie podzieliliśmy wszystkie produkty na intuicyjne kategorie. 

Masz jakieś pytania dotyczące oferowanej przez nas odzieży? Chcesz dowiedzieć się więcej o sposobach dostawy? A może chciałabyś się z nami skonstatować? Jeśli tak, to koniecznie zadzwoń, napisz  lub wyślij wiadomość na Messengerze. Znajdziesz nas na Facebooku, a numer telefonu i adres poczty e-mail umieściliśmy u dołu strony. Życzymy przyjemnych zakupów!

Marbella Paseo Maritimo

O tym skąd wziął się pomysł na stworzenie modowej marki, która będzie grała zgodnie z rytmem świata, którymi staramy się kreować wokół siebie, moglibyśmy opowiadać godzinami. Od prawie 7 lat ten pomysł stopniowo, powoli przekuwamy w życie, tworząc MARBELLA BUTIK – markę, kolektyw, a może po prostu kreatywny sposób na wyrażenie tego czym chcmy dzielić się z innymi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

MARBELLA BUTIK

MARBELLA BUTIK

ul. Turkusowa 10/12

70-778 Szczecin

tel. 790 439 252

e-mail: dkraskiewicz@wp.pl

www.firmbook.eu/marbella-butik-sprzedaz-odziezy-szczecin

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.