Kancelaria Adwokacka Marta Jaśków

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Marta Jaśków Kraj:
Polska
NIP: 2810021035    Sprawdź rejestry   
REGON: 368192030    Sprawdź rejestry   
Województwo: wielkopolska Miasto: Poznań Ulica: ul. Felika Nowowiejskiego 20/6 Kod pocztowy: 61-732
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA DOTPAY PAYU PRZELEWY24

Opis

Kancelaria Adwokacka Marta Jaśków, to zespół specjalistów, którzy specjalizują się w prawie rodzinnym, cywilnym, karnym, a także w obsłudze prawnej firm. Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i jak najlepsze prowadzenie sprawy. Ponadto oferujemy porady prawne online.

Kancelaria adwokacka w Poznaniu

Zadania kancelarii prawnej Pani Marty Jaśków obejmują liczne dziedziny życia każdego obywatela, dlatego zakres świadczonych usług jest niezwykle szeroki. Niezależnie jednak od dziedziny prawa, której dotyczy konkretna sprawa, celem adwokata zawsze będzie niesienie pomocy. Mimo że nie każdy korzystał z usług kancelarii prawniczej w Poznaniu i nie ma doświadczenia we współpracy z mecenasem, zawsze można być pewnym jednej rzeczy – adwokat może pomóc w każdej sytuacji. Czasem jego wsparcie obejmie godzinną poradę prawną, a czasem wieloletnią reprezentację interesów podczas postępowania sądowego – forma usługi i pomocy jest dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb oraz sytuacji prawnej, którą adwokat rzetelnie bada.

Prawo cywilne, karne i rodzinne oraz pomoc prawna przedsiębiorcom to główne dziedziny działalności adwokata. Poznań to jedno z większych polskich centrów biznesowych, dlatego doradztwo w zakresie prawa pracy, obsługa korporacyjna i inne usługi przeznaczone dla przedsiębiorców są jednym z głównych filarów kancelarii dopasowanej do wymagań rynku.

jak to działa w czasach pandemii?

 

Wypełnij formularz

 

złóż przelew lub zapłać online

 

spotkajmy się online

Rola kancelarii adwokackiej Mecenas Marty Jaśków opiera się na trzech głównych rodzajach wsparcia:

Adwokat Poznań
 • udzielaniu porad prawnych,
 • przygotowywaniu pism procesowych,
 • reprezentowaniu Państwa przed sądem i organami ścigania.

W tych skrótowych nazwach kryje się natomiast szereg usług, które zależą od indywidualnego charakteru każdej sprawy i problemów, z którymi przychodzą do nas osoby szukające godnego zaufania partnera do rozmowy. Wzajemna szczerość jest priorytetem w relacji z prawnikiem, dlatego od początku budujemy ją na zaufaniu.

 

Zakres usług

Aktualności

 
Zmiana nazwiska po rozwodzie

Zmiana nazwiska po rozwodzie

Rozwód wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi emocjami. Czasami odciska na nas piętno i powoduje, że chcemy o nim jak najszybciej zapomnieć. Wiele kobiet decyduje się

Czytaj więcej »
Separacja małżeńska

Co to jest separacja małżeńska?

Często można usłyszeć, że małżonkowie, którym się od jakiegoś czasu nie układa, postanowili pomieszkać osobno, określają siebie wówczas jako małżeństwo „w separacji”. Małżonkowie mogą w

Czytaj więcej »
Alimenty na dziecko

Alimenty na dziecko – jak je uzyskać? Jaka jest wysokość świadczeń?

Wysokość alimentów na dziecko zależy od tak zwanych usprawiedliwionych potrzeby uprawnionego, a także majątkowych i zarobkowych możliwości zobowiązanego do ich uiszczenia. Jak przebiega postępowanie w

Czytaj więcej »
 

Prawo cywilne a wsparcie prawnika – Poznań

Prawo cywilne może wydawać się najbliższe codzienności, jednak zakres usług w tej dziedzinie często daleko wykracza poza sferę naszych dotychczasowych doświadczeń. Nawet jeśli wydaje się, że sprawa nie wymaga interwencji prawnika i może być załatwiona „od ręki”, często okazuje się, że tylko osoba na tym stanowisku wie, jak zadbać o nasze interesy.

Do prawa cywilnego zalicza się m.in.:

 • prawo rzeczowe – reguluje kwestie własności i użytkowania,
 • prawo zobowiązań – reguluje formy obrotu dobrami i usługami,
 • prawo spadkowe – reguluje kwestie dziedziczenia,
 • prawo autorskie – reguluje działalność twórczą,
 • prawo własności przemysłowej – reguluje kwestie patentów i wynalazków.

Mimo że powyższe terminy mogą brzmieć obco i mgliście, pomoc prawnika w Poznaniu z zakresu prawa cywilnego dotyczy częstych problemów życia społecznego. Obraz tego, jak kształtuje się wsparcie adwokata w dziedzinie prawa cywilnego, najlepiej przedstawić na przykładach usług Mecenas Jaśków. Jej usługi obejmują sprawy związane m.in. z:

 • spadkiem i zachowkiem,
 • żądaniem zapłaty i odszkodowań,
 • służebnością gruntową, osobistą i przesyłu,
 • zasiedzeniem,
 • eksmisją,
 • ubezwłasnowolnieniem,
 • egzekucją komorniczą,
 • naruszeniem dóbr osobistych.

Prawnik w Poznaniu reprezentuje Państwa przed sądami, urzędami i przed komornikiem oraz sporządza wszystkie pisma procesowe i umowy cywilnoprawne. Prawo cywilne w znacznej części przypadków dotyczy konfliktu stron, który nie zawsze musi kończyć się na sali rozpraw. Rolą adwokata jest udział w negocjacjach, które mogą doprowadzić do pozytywnego zakończenia sporu.

Kancelaria prawnicza Poznań

Obsługa prawna przedsiębiorców. Adwokat – Poznań

Wsparcie zaufanego mecenasa jest szczególnie ważne w przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa. Wynika to nie tylko ze stopnia zawiłości procedur i formalności związanych z obsługą prawną małych i większych firm, ale także z potrzeby oddania swojego biznesu w dobre ręce. Z pomocą przychodzi wówczas kancelaria adwokacka. Poznań jest siedzibą biura Mecenas Marty Jaśków, jednak wsparcia prawniczego udziela przedsiębiorcom z całej Polski.

Obsługa prawna przedsiębiorców i korporacji to ogólna nazwa na wszelkiego rodzaju pomoc, którą może zapewnić firmie adwokat. Pierwszy filar takiego wsparcia stanowi doradztwo z zakresu prawa pracy. Interpretacja jego przepisów jest często niemożliwa bez doświadczenia i wiedzy prawnika. Drugi filar stanowią usługi z zakresu przygotowywania dokumentacji, tj. sporządzania protokołów posiedzeń organów, zarządzeń, dokumentów akt spółek, przygotowywania i analizy umów czy regulaminów wewnątrzzakładowych.

Rolą adwokata jest także windykacja należności, która dzięki niemu może odbyć się na drodze polubownej, czyli poza sądem. Ponadto prawnik może reprezentować firmę przed sądami i organami administracji.

Kancelaria adwokacka Poznań

Prawo rodzinne. Kancelaria prawnicza – Poznań

Sytuacją, w której pomoc adwokata jest praktycznie zawsze lepszym wyjściem niż samodzielne działania, jest rozwód. W kancelarii prawnej w Poznaniu można spotkać się z Panią Martą Jaśków osobiście lub skorzystać z porady online od razu po podjęciu decyzji o zakończeniu małżeństwa. Potrzebny jest bowiem czas na zbudowanie wzajemnego zaufania i zdobycia się na pełną szczerość z adwokatem. Bez tego nie będzie możliwe opracowanie odpowiedniej strategii procesowej. Adwokat Jaśków jest Mediatorem Sądowym, dlatego zakończenie związku z jej pomocą często odbywa się na drodze obopólnej zgody na rozwód za porozumieniem stron. Małżonkowie mogą w obecności prawnika ustalić i udokumentować sposób sprawowania władzy rodzicielskiej i opieki nad dziećmi po rozwodzie, a także kwestie związane z finansowaniem najmłodszych i wspólnym majątkiem. Oczywiście jest to scenariusz idealny. W wielu przypadkach nie będzie możliwy, dlatego działania kancelarii z zakresu prawa rodzinnego obejmują także:
 • rozwód z orzekaniem o winie,
 • unieważnienie małżeństwa,
 • separację,
 • podział majątku,
 • alimenty na rzecz dzieci lub byłego małżonka,
 • pochodzenie dziecka (ustalanie lub zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa, uznanie dziecka, nadanie i zmiana nazwiska dziecka).
Adwokat w Poznaniu uczestniczy w każdym etapie postępowania rozwodowego. Najpierw jako bezstronna osoba przeprowadza negocjacje pomiędzy małżonkami, którzy chcą ustalić sporne kwestie na drodze porozumienia rodzicielskiego, a także zgodnie podzielić majątek. Następnie sporządza w odpowiedniej formie pozew o rozwód, który inicjuje drogę sądową. Jeśli powód żąda orzekania o winie, adwokat pomaga mu skompletować przekonujące dowody, które potwierdzą, że pozwany jest winny rozpadowi związku. Prawnik może również reprezentować Państwa na rozprawie sądowej.
 

Kancelaria prawnicza w Poznaniu – pomoc w zakresie prawa karnego

Wsparcie adwokata w postępowaniu karnym jest niezbędne do udowodnienia swoich racji w oczach sądu. Działając w pojedynkę, często nie sposób uniknąć błędnych decyzji opartych nie na logicznych przesłankach, tylko na emocjach. Zadania prawnika w sprawie karnej mają bardzo szeroki zakres i obejmują:
 • porady prawne dotyczące każdego rodzaju sprawy karnej i wykroczenia,
 • sporządzenie i analizowanie pism procesowych – zawiadomień, wniosków, apelacji, zażaleń,
 • opracowanie odpowiedniej linii obrony oskarżonego lub podejrzanego na podstawie dowodów i obrona w sądzie na wszystkich etapach postępowania (w postępowaniu przygotowawczym i w każdej instancji),
 • reprezentowanie interesów strony pokrzywdzonej w postępowaniu przygotowawczym i przed sądami każdej instancji,
 • sporządzanie wniosków o odroczenie wykonania kary, przerwę w wykonywaniu kary lub warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Pani Marta Jaśków w kancelarii adwokackiej w Poznaniu będzie reprezentować Państwa interesy w każdej z wyżej wymienionych dziedzin prawa. Oddając własne problemy w ręce doświadczonej Mecenas, zyskujemy nie tylko właściwie wykonaną usługę z zakresu pomocy prawnej, ale także bezpieczeństwo, komfort psychiczny i pewność o los swój i swoich najbliższych.

UL. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO 20/6 61-732 POZNAŃ

kancelaria@adwokat-jaskow.pl

tel. 515 014 005

NIP: 2810021035
REGON: 368192030

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.