Skrawek Nieba - Masażysta Filip Nieroda

Nazwa: Skrawek Nieba - Masażysta Filip Nieroda Kraj:
Polska
NIP: 5213492797    Sprawdź rejestry   
Miasto: Warszawa Ulica: Urbanistów 10 m 23 Kod pocztowy: 02-397
MASTERCARD MAESTRO VISA_ELECTRON VISA

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Skrawek Nieba - Masażysta Filip Nieroda

 

Skrawek Nieba jest przedsiębiorstwem funkcjonującym na rynku masażu od wielu lat. Moja działalność skupia się na dotarciu do potrzeb klienta i zaspokojeniu ich.

Każdy masaż który oferuję jest wykonany z ogromną pasją i zangażowaniem.

Masaż jest zabiegiem wspomagającym. Ma bardzo pozytywny wpływ na całe nasze ciało, zwiększając jednocześnie poziom naszego samopoczucia. Masaż można podzielić na leczniczy, relaksacyjny, modelujące/ wspomagające odchudzanie bądź sportowe. Masaż ma ogromny wpływ na nasz organizm, dzięki niemu możemy zlikwidować wiele dolegliwości których doświadczamy na codzień.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stworzylismy Skrawek Nieba – Gabinet Masażu, oferujący usługi na najwyższym poziomie. Dzięki przystępnym cenom,  wysokiej jakości świadczonych usług oraz indywidualnemu podejściu do Klienta, każdy z Państwa znajdzie dla siebie odrobinę przyjemności.

Naszą wizytówką jest indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Szukasz sposobu na rozładowanie stresu i zrelaksowanie ciała i poprawienia zdrowia?

 

MASAŻ KLASYCZNY
Masaż ten oddziałuje na wiele układów naszego organizmu, wpływając na zwiększenie przemiany materii, wydolności oddechowej i krążeniowej. Ponadto utrzymuje lub zwiększa ruchomość stawów i siłę mięśni, łagodzi objawy chorobowe, zapobiega powikłaniom i poprawia ogólny stan zdrowia. Stosowany do rekonwalescencji w wielu schorzeniach organizmu, poprzez rozładowanie napięcia i rozluźnienie mięśni, masaż ten przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Dlaczego więc czekać? Spraw sobie przyjemność i zarezerwuj Masaż Klasyczny już dziś!

MASAŻ Relax&Therapy

Jesteśmy dumni z formy tego masażu, dlatego robimy go z największą przyjemnością.

Wyobraź sobie delikatny dotyk przeplatany technikami terpeutycznymi. Podczas masażu wykonywane są techniki z masażu klasycznego, lomilomi, tajskiego, głębokiego, powięziowego, punktów spustowych i inne.

Zadbamy o Twoje dolegliwości i rozmasujemy napięte miejsca, byś czuł relaks wiele godzin i dni po naszym spotkniu. Następnie Wykorzystamy elementy Masażu Lomi Lomi. Masażysta napiera ciężarem swojego ciała na Twoje, byś poczuł przyjemny dotyk płynący z ucisku. 
Na koniec uspokajamy nerwy, szeptem wyciszamy atmosferę, dbając by ten stan Trwał, jak najdłużej.

Najważniejszy jest dla mnie Pacjent i jego pełen komfort w trakcie każdej wizyty. Zawsze staram się znaleźć i przedstawić problem oraz źródło występowania konkretnych dolegliwości. Do terapii staram się podchodzić kompleksowo. Dlatego zawsze zaczynam od szczegółowego wywiadu i badania, tak aby zebrać jak najwięcej informacji, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać najefektywniejsze metody terapeutyczne. Daje to gwarancje, że stan Pacjenta będzie ulegał stopniowej poprawie.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :

Skrawek Nieba - Masażysta Filip Nieroda

Skrawek Nieba - Masażysta Filip Nieroda

ul. Urbanistów 10/m 23
02-397 Warszawa
Polska
tel. 729 846 979
e-mail: masazystafilipnieroda@gmail.com\
masazystafilipnieroda.booksy.com
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.