PLATYNOWY

MEBEL SOSNA - MEBLE NA WYMIAR

Nazwa: MEBEL SOSNA - MEBLE NA WYMIAR Kraj:
Polska
NIP: 9541139582    Sprawdź rejestry   
Miasto: Katowice Ulica: Morawa 91D/7 Kod pocztowy: 40-353

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MEBEL SOSNA - MEBLE NA WYMIAR
Krzysztof Sosna

 

O firmie

Celem mojej firmy jest zadowolenie klientów oraz dbałość o jak najlepszą jakoś moich produktów. Stawiam przede wszystkim na trwałość, solidne wykonanie i estetyczny wygląd. Dzięki temu, że meble są proste i funkcjonalne będą pasować do każdego rodzaju wnętrza i nadadzą mu niezwykły urok.


Tylni Widok Złota Rączka Pracuje W Warsztacie

 

Oferta

Oferuję najlepszej jakości meble wykonane z sosny, które są gwarancją solidności. Zapewniam staranne wykonanie i estetykę, która zadowoli na długie lata. Chcę by każdy z moich klientów był zadowolony i zrobię wszystko by tak się stało. Jestem tutaj by pomóc wam przyszykować wspaniałe wnętrza.


Może być zdjęciem przedstawiającym komoda


 Drewniane meble, poza swoją wytrzymałością charakteryzują się, chociażby łatwością naprawy i renowacji, co zapewnia komfort inwestycji. Raz wydane pieniądze zagwarantują w przyszłości brak kłopotów z naprawami czy modyfikacjami wnętrza.
 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


Sosny są uważane za drzewo iglaste, co oznacza, że ​​drewno jest bardziej miękkie niż odmiany z twardego drewna. Sosny rosną na całym świecie. Sosna ma dużą sztywność i odporność na wstrząsy, co sprawia, że ​​jest dobrym wyborem dla wielu mebli. Ze względu na bardziej miękki charakter sosna jest łatwiejsza do pracy na etapie budowy mebli. Tradycyjnie sosna była używana do elementów w stylu kolonialnym, rustykalnym i rzemieślniczym. To się zmienia, sosna sprawdza się w różnych stylach mebli, w tym współczesnych. 
 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Oferta skierowana jest zarówno do sklepów meblowych, hurtowni jak i klientów indywidualnych. Zapraszam do kontaktu już dziś!

 

Kontakt

MEBEL SOSNA - MEBLE NA WYMIAR

MEBEL SOSNA - MEBLE NA WYMIAR
Krzysztof Sosna

 

ul. Morawa 91D/7

40-353 Katowice

Tel. 606 353 447

E-mail: dziaban1968@gmail.com

Mój Fanpage - Kliknij

Mój Firmpage - Kliknij

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.