PLATYNOWY

"MEMO" MEBLE PRZEMYSŁAW ŻOŁNA USŁUGI STOLARSKIE

Nazwa: "MEMO" MEBLE PRZEMYSŁAW ŻOŁNA USŁUGI STOLARSKIE Kraj:
Polska
NIP: 8391914279    Sprawdź rejestry   
Miasto: Ruda Śląska Ulica: Asnyka 23 Kod pocztowy: 41-706
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

"MEMO" MEBLE PRZEMYSŁAW ŻOŁNA USŁUGI STOLARSKIE  świadczy typowe i nietypowe usługi stolarskie w Rudzie Śląskiej i całym województwie.

Sielski Meble Czarniż - meble ogrodowe, Brusy, Chojnice, pomorskie

Nasza ekipa położy parkiet, założy parapety drewniane czy przytnie drzwi. Jesteśmy stolarzami  z krwi i kości więc nie straszne nam boazerie, drewniane tarasy, deski elewacyjne czy też zadaszenia.  Wykonamy meble ogrodowe ( ławki, piaskownice, domki dla zwierząt, drewniane skrzynki na rośliny ), przerabiamy oraz naprawiamy meble, stawiamy płoty drewniane.  Na swoim koncie mamy również naprawę małej łodzi drewnianej.  Pod naszym szyldem „"MEMO" MEBLE PRZEMYSŁAW ŻOŁNA USŁUGI STOLARSKIE ” kryje się praktycznie cały warsztat stolarskich umiejętności.

Sielski Meble Czarniż - meble ogrodowe, Brusy, Chojnice, pomorskie

Nie boimy się poprawiać po pseudo fachowcach. Wielu naszych klientów poznaliśmy właśnie w ten sposób. Przedłużające się terminy, rozgrzebana robota, źle dobrany materiał ? Możesz śmiało wzywać nas do pomocy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parkowi maszynowego realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty, wykonując meble na wymiar zarówno do niedużych kawalarek, jak i do przestronnych domów. Elastyczność w działaniu, doskonała znajomość najnowszych trendów z dziedziny meblarstwa, a także indywidualne podejście do klientów sprawiły, że nasz zakład stolarski ma na swoim koncie setki zrealizowanych projektów i jest polecany przez osoby, które miały okazję skorzystać z naszych usług. Nasi stolarze z doświadczeniem zawsze kierują się potrzebami klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. Jeśli nie chcesz kupować gotowych mebli w salonie lub potrzebujesz zabudowy, która doskonale wpasuje się w Twoje cztery kąty, zachęcamy do współpracy.

Tarasy drewniane, zabudowy balkonów, meble ogrodowe, usługi stolarskie

Pracownia stolarsko artystyczna "MEMO" MEBLE PRZEMYSŁAW ŻOŁNA USŁUGI STOLARSKIE specjalizuje się nie tylko w tworzeniu wyjątkowo trwałych i solidnych mebli i rzeźb ogrodowych. Wszystkim swoim wyrobom stolarskim  nadajemy artystyczny charakter. Posiadamy umiejętności i narzędzia, które umożliwiają nam wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Wykonujemy rzeźby oraz komplety mebli ogrodowych z litego drewna na zamówienie. Praca w drewnie to nasza pasja, co daje się zauważyć po zaangażowaniu, z jakim podchodzimy do pomysłów Klienta. Łączymy nowoczesność z tradycyjnym rzemiosłem, proponując produkty doskonałej jakości, które służyć będą kolejnym pokoleniom.

Meble Ogrodowe - Ogłoszenia branży drzewnej - Giełda DREWNO.PL

Nasza pracownia artystyczna jest wyposażona profesjonalnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować usługi najwyższej jakości. Z całą pewnością usługi stolarskie wykonywane przez nas dadzą naszym Klientom możliwość posiadania naprawdę solidnego elementu z drewna. Stolarz dokłada wszelkich starań aby jego wyroby były dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. Nasza pracownia to przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie Klienta!

Meble z prawdziwego drewna? Sprawdź, gdzie ich szukać - Warsaw Now!  Najciekawsze Wydarzenia i Miejsca w Warszawie

Jako stolarz wykonuje z litego drewna nietypowe: meble ogrodowe, meble do salonu, stoły, ławy, ławki, hamaki, fotele, krzesła, domki na narzędzia, domki ogrodowe, drewutnie, zabudowy z drewna, blaty kuchenne, huśtawki, donice, kwietniki, skrzyneczki, postarzanie drewna, patery, kosze na owoce, deski kuchenne oraz śniadaniowe, szkatułki na biżuterię itp. Wykonane meble są unikatowe w oryginalnym stylu co stanowi niebanalną ozdobą każdego ogrodu.

Od projektu i realizacji aż po montaż

ul. Asnyka 23

41-706 Ruda Śląska, śląskie

tel. 668 499 379

e-mail: memek34@o2.pl

www.firmbook.eu/memo-meble-uslugi-stolarskie-ruda-slaska

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.