PLATYNOWY

JA TO OGARNĘ - MOBILNE MYCIE I SPRZĄTANIE

Nazwa: JA TO OGARNĘ - MOBILNE MYCIE I SPRZĄTANIE Kraj:
Polska
NIP: 5551628211    Sprawdź rejestry   
Miasto: Bronów Ulica: Stawowe Pole 12 Kod pocztowy: 43-502
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24 BITCOIN

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

JA TO OGARNĘ - MOBILNE MYCIE I SPRZĄTANIE

Usługi mobilnego czyszczenia i sprzątania w Bielsku-Białej i okolicach

Jesteśmy firmą, której głównym celem jest zachowanie porządku. Wierzymy, że stan i jakość otaczającego nas środowiska bezpośrednio wpływa na standardy pracy i życia. To dzięki szczególnej trosce o te właśnie wartości jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

To one napędzają nas każdego dnia – widzimy wpływ naszej pracy na klientów i na nas samych. Spokój, harmonia i równowaga to trzy przyświecające nam zasady.

Czyszczenie kanapy krok po kroku: jak i czym skutecznie wyczyścić kanapę?  Porady i metody prania tapicerki - Home

To do ich osiągnięcia staramy się dążyć w każdym wykonywanym przez naszą firmę zleceniu, a klienci wracają wiedząc, że mogą na nas polegać. Kto nie odczuł nigdy niewysłowionej ulgi, kiedy usiadł w świeżo posprzątanym i wywietrzonym mieszkaniu? Kto nie marzył o chwili wypoczynku w zadbanym ogrodzie? To właśnie te ulotne chwile są celem naszego zespołu, a zapewnienie ich zleceniodawcom stało się naszym sposobem na życie. W tym jesteśmy specjalistami i właśnie to każdego dnia chcemy robić – polepszać otaczający nas świat, używając najlepiej poznanych przez nas narzędzi.

Pranie tapicerki samochodowej - Gal Serwis | Warszawa, Wrocław

GALERIA NASZYCH REALIZACJI NA FACEBOOKU - KLIKNIJ

Sprzątamy na błysk!

Podejmujemy się kompleksowych działań związanych z wielorako rozumianym utrzymywaniem porządku. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Nasze aktywności obejmują budynki – zarówno wewnątrz i na zewnątrz – jak i przestrzeń ogrodowo – podwórkową.

Dzięki wszechstronności oferowanych usług jesteśmy firmą, na której można polegać w każdej sytuacji, o każdej porze roku. Nie musisz się martwić, ponieważ twoją własność potraktujemy niczym swoją – z najwyższym szacunkiem i ostrożnością.

Kanaper | Pranie Kanapy, Sofy, Narożników, Czyszczenie Tapicerki Meblowej u  Klienta

Usługi czystości dla firm i osób indywidualnych. Jednorazowe i cykliczne.

Ciężka do zmycia plama na tapicerce? Już jedziemy.

Wszechobecny pył i kurz po remoncie? Zajmiemy się tym!

Potrzeba dezynfekcji pomieszczenia dla alergika? Zleć to nam.

Potrzebne sprzątanie po małym lub dużym remoncie? Chętnie to zrobimy!

Skuteczne środki do czyszczenia tapicerki

W naszej ofercie znaleźć można między innymi:

wynajmowanie różnorodnego sprzętu sprzątającego;

opiekę nad ogrodem - zarówno letnim, jak i zimowym;

sprzątanie pomieszczeń po remoncie i budowie;

mycie samochodów - wewnątrz i na zewnątrz;

ozonowanie pomieszczeń;

pozbywanie się uporczywego brudu z tapicerek, posadzek, dywanów oraz innych powierzchni.

Dzięki tak szerokiej ofercie usług nasza firma jest w stanie sprostać praktycznie każdemu postawionemu przed nią zadaniu. To zasługa nie tylko świetnie dobranego, profesjonalnego sprzętu, który niezawodnie służy nam w każdej sytuacji. To przede wszystkim wyspecjalizowana kadra, dzięki której niemożliwe staje się możliwe, a żadne zadanie nie wydaje się zbyt trudne.

Pranie tapicerki meblowej oraz czyszczenie kanap i narożnika Warszawa

Nasi pracownicy to osoby doświadczone, czerpiące satysfakcję ze swojej pracy i podchodzące do niej z należytą powagą. Starają się z całych sił sprostać wyzwaniom stawianym przed nimi każdego dnia, by dążyć do nadrzędnych celów – porządku i równowagi.

Przyświecają one naszej firmie i jej pracownikom od samego początku i to w ich kierunku staramy się kierować w naszych działaniach. Głęboko wierzymy, że dzięki naszym usługom poprawiamy jakość życia oraz ergonomię miejsc pracy, a co za tym idzie – samopoczucie i efektywność wykonywanych przez naszych klientów czynności. Dlatego uważamy naszą pracę za niezwykle istotną i chcemy ją wykonywać jak najlepiej.

Pranie tapicerki odkurzaczem Karcher - AAT Renkar Karcher Center

Dlaczego My, a nie Oni?

KONKURENCYJNE CENY

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu usług porządkowych oraz doskonała znajomość rynku pozwala nam oferować bardzo konkurencyjne ceny. Najważniejsze dla Nas jest zadowolenie klienta z efektów oraz ceny dlatego przy stałej współpracy proponujemy naszym klientom indywidualnie dostosowana ofertę. Nasza firma sprzatająca jest jedną z wielu na łodzkim rynku. Ważne, żeby wybrać tę właściwą.

Pranie i Czyszczenie Dywanów Wykładzin Tapicerki Meblowej

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Szanujemy czas każdego klienta dlatego zlecenia staramy się wykonywać już w 24h, dbając przy tym o zachowanie najwyższej jakości. Dodatkowo zapewniamy naszym klientom ciągły kontakt z wykonawcą. Dla jednych sprzątanie to ciężka praca – dla nas wyzwanie.

Pranie tapicerki meblowej - Najlepiej w Krakowie -Pogromcy brudów

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każdy klient posiada indywidualne potrzeby, przez co każde zlecenie, które realizujemy jest inne. Nasza Firma Sprzątająca działa w okolicach Bielska-Białej od wielu już lat. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Dodatkowo oprócz usług porządkowych otrzymują Państwo od Nas plan higieny dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Pranie tapicerki samochodowej - Mobilna Myjnia Parowa - mobilnamyjnialodz.pl

PROFESJONALNY SPRZĘT I ŚRODKI CZYSTOŚCI

Sprzęt i urządzenia czyszczące dostosowane do potrzeb i wymogów. Środki chemiczne dostosowane do powierzchni czyszczonych. Usługi porządkowe mogą być świadczone w profesjonalny sposób. Jesteśmy tego najlepszym dowodem.

 

KONTAKT :

JA TO OGARNĘ - MOBILNE MYCIE I SPRZĄTANIE

JA TO OGARNĘ - MOBILNE MYCIE I SPRZĄTANIE

ul. Stawowe Pole 12

43-502 Bronów

tel. 797 374 644

e-mail: szybkarymon@wp.pl

NASZ FACEBOOK - KLIKNIJ

www.firmbook.eu/mobilne-mycie-pranie-sprzatanie-bielsko-biala

    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.
    Nie znaleziono wyników.