PLATYNOWY

MOBILNE FRYZJERSTWO SOSNOWIEC

Nazwa: MOBILNE FRYZJERSTWO SOSNOWIEC Kraj:
Polska
NIP: 6443405644    Sprawdź rejestry   
Miasto: Sosnowiec Ulica: Jagiellońska 5/23 Kod pocztowy: 41-200
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION PRZELEWY24

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

MOBILNE FRYZJERSTWO SOSNOWIEC

Firma MOBILNE FRYZJERSTWO SOSNOWIEC oferuje pełną gamę usług fryzjerskich bez konieczności opuszczania własnego domu. Oferuję całą paletę usług fryzjerskich przeznaczoną dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Dla stałych klientów oferuję atrakcyjne rabaty.

Fryzjer Mobilny Agnieszka |

Byś poczuł się komfortowo i przyjemnie oraz nie tracił swojego cennego czasu, swoje usługi proponuję Ci w Twoim domu. Zadzwoń, a ja w optymalnym czasie udam się do Ciebie i zadbam o Twoje włosy.10 Najlepszych Fryzjerów w Kole, 2022Pracuję dla Ciebie ponieważ wierzę, że w dzisiejszych czasach wizerunek ma ogromne znaczenie i wspólnie ze mną możesz o niego dbać. Sprawię, że Twoje włosy będą zawsze piękne. Zapraszam do współpracy. Zaczynałam jako uczennica w salonie fryzjerskim. Solidne podstawy jakich mnie tam nauczono, pozwalały mi rozwijać się, czerpać z nowości i wiedzy, które oferowały mi kolejne salony, w których pracowałam. Z czasem, umiejętności i wiedza, którą posiadłam, zostały docenione w znanych salonach.

A'rlette Studio Fryzjerskie - Gdańsk - Zarezerwuj Wizytę Online - Ceny, opinie, zdjęcia

Pracując w salonach o wysokich standardach, trzeba się jednak trzymać określonych technik, zasad, kosmetyków. Dla fryzjera, który pragnie się rozwijać, czerpać z tego co najlepsze we fryzjerskim świecie, z czasem te sztywne ramy stają się ograniczające.

Ten fakt oraz wsłuchanie się w potrzeby moich klientów zainspirował mnie do stworzenia czegoś co byłoby bardziej dostosowane do realiów dzisiejszego życia. Tak narodził się pomysł skierowany do ludzi ceniących swój czas, wymagających profesjonalizmu i potrafiących go docenić –  Mobilny Salon Fryzjerski.

Teraz mogę zaoferować Ci swoje usługi w zaciszu Twojego domu, nie musisz już planować całej wyprawy do salonu – skontaktuj się, umów się ze mną, zaoszczędź swój cenny czas. Potrzebuję tylko jednej wizyty aby Cię przekonać.

Portfolio - Fryzjer Mobilny - Fryzjer w Twoim Domu tel: 604 352 786

Mobilny salon fryzjerski – wyczaruj wyjątkową fryzurę bez wychodzenia z domu

Oferuję usługi fryzjerskie z dojazdem do Klienta. W domowym zaciszu będziesz mogła zrelaksować się, a ja profesjonalnie zadbam o Twoje włosy. Moje usługi są idealnym rozwiązaniem dla:

 • zapracowanych pań i panów
 • zabieganych mam
 • dzieci obawiających się wizyty w salonie fryzjerskim
 • osób starszych, którym podróże sprawiają trudność

Strzygę, modeluję, układam, koloryzuję i stylizuję

Kontakt

ul. Jagiellońska 5/23

41-200 Sosnowiec

tel. 602 419 290

e-mail: kusiordominika@gmail.com

www.firmbook.eu/mobilne-uslugi-fryzjerskie-sosnowiec

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.