PLATYNOWY

Kuchnie u Krisa Krzysztof Jóźwiak

Firma wiarygodna e-biznesowo
Nazwa: Kuchnie u Krisa Krzysztof Jóźwiak Kraj:
Polska
NIP: 8381186223    Sprawdź rejestry   
Miasto: Żyrardów Ulica: Michała Ossowskiego 29/10 Kod pocztowy: 96-300
MASTERCARD MAESTRO PAY_PAL VISA_ELECTRON VISA WESTERN_UNION

Przelew na rachunek bankowy


Płatność gotówką

Opis

Kuchnie u Krisa Krzysztof Jóźwiak

Profesjonalny i szybki montaż mebli IKEA przez firmę Kuchnie u Krisa współpracującą z IKEA. Nasi specjaliści zmontują meble w domu, ustawią je we wskazanym miejscu i w razie potrzeby przymocują do ściany. Zadbają o wygodę i zaoszczędź czas. 

Opis usługi:

 • Specjaliści z Kuchnie u Krisa montują meble w domu klienta i ustawiają je we wskazanym miejscu - gotowe do użytku.
 • Po zakończeniu prac, na życzenie klienta pracownicy Kuchnie u Krisa wyniosą wszystkie opakowania, po uprzednim wskazaniu miejsca przeznaczonego do wyrzucania odpadów.

Montaż mebli z IKEA - YouTube

Wykonujemy kompleksową usługę montażu zabudowy kuchennej od A do Z. Skręcamy i ustawiamy szafki, docinamy blaty, instalujemy sprzęt AGD, oświetlenie oraz kompletne wyposażenie wewnętrzne. Specjalizujemy się w montażu mebli systemowych IKEA, ale montaż mebli modułowych innych producentów nie stanowi dla nas wyzwania.
 

Montujemy korpusy wraz z akceosriami i frontami, zgodnie z instrukcją producenta, na specjalnych stołach roboczych o wymiarach min. 180cm x 70cm, dzięki czemu nie narażamy posadzki czy elementów pobocznych na uszkodzenia. Wszelkie miejsca nawiertów, otworów, montażu szyn, itp. wyznaczamy za pomocą poziomic laserowych, a samo mocowanie elementów zabudowy wykonujemy za pomocą kołków rozporowych dopasowanych do materiału z jakiego wykonana jest ściana z deklaracją maksymalnego obciążenia jednego kołka przez producenta.

Ile kosztuje kuchnia IKEA - cena kuchni METOD - murator.pl

Przed montażem wskazane jest przesłanie zamówienia złożonego na meble, a także zdjęcia dotychczasowego wyglądu pomieszczenia kuchennego. Na tej podstawie będziemy w stanie wskazać co jeszcze należy kupić, aby montaż przebiegł bezproblemowo. Projektanci i doradcy są tylko ludźmi i bardzo często zdarza się pominięcie artykułu, który z pespektywy montażysty może troche pokrzyżować plany lub czasowo uziemić inwestycję. 

Zabudowę kuchni realizujemy w oparciu o dostarczony projekt, skrupulatnie przestrzegamy instrukcji montażowych oraz zaleceń danego producenta, dzięki temu nie mamy obaw o naruszenie warunków gwarancji na meble lub urządzenia.

Możemy przeprowadzić indywidualne modyfikacje mebli w celu dopasowania ich do specyficznych warunków danego pomieszczenia. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z profesjonalnych narzędzi i osprzętu, które zapewniają najwyższą jakość obróbki i cięcia krawędzi dlatego gdy konieczne jest zmniejszenie głębokości lub szerokości szafki, wykonanie dodatkowych wycięć w blatach albo panelach maskujących jesteśmy odpowiednio przygotowani.

Meble IKEA kuchnie METOD montaż kompleksowo WAWA ! - 7682674493 - oficjalne archiwum Allegro

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Oszczędzasz czas...

Skręcanie mebli może być dobrą zabawą, ale nie koniecznie wtedy kiedy masz na głowie urządzanie całego mieszkania lub jego remont. Pozwól, że my zajmiemy się sortowaniem śrub, poszukiwaniem kolejnych elementów i złożeniem ich w całość, a Ty możesz zająć się w tym czasie ważniejszymi sprawami.

i pieniądze

Wynajęcie jednej ekipy montażowej, która kompleksowo wykona szerszy zakres usług może kosztować mniej niż wynajęcie kilku niezależnych wykonawców. Jest też znacznie łatwiejsze pod względem organizacji prac.

Meble z IKEA i meble od stolarza czym się różnią? Rzetelne porównanie dostępnych opcji. (+video) - GRUPA MEBLARSKA - Zaufaj specjalistom

Wybierasz profesjonalizm

Potrafimy rozszyfrować każdą instrukcję, a część z nich znamy na pamięć :). Zawsze mamy ze sobą nasz mobilny warsztat wyposażony w niezbędne narzędzia, które pozwalają zapewnić najwyższa jakość.

bezpieczeństwo

Przed wykonaniem montażu starannie zabezpieczamy wrażliwe elementy pomieszczenia, dbamy szczególnie o powierzchnie podłóg. Jeżeli to koniecznie, oklejamy narożniki ścian oraz wszystkie rzeczy które mogą być narażone na ewentualne uszkodzenia.

porządek

Po skończonej pracy zawsze porządkujemy pomieszczenie. Pozostałe odpady sortujemy zgodnie z lokalnymi zasadami segregacji i pozostawiamy w ustalonym wcześniej miejscu.

Meble systemowe - Montaż mebli

Zapewniamy kompleksową realizację

Skręcanie szafek i montaż blatów

Składamy szafki, ustawiamy zgodnie z projektem kuchni. Montujemy drewniane oraz laminowane blaty. Jeżeli jest to konieczne możemy wykonać ich precyzyjne cięcie pod żądany wymiar oraz połączenia proste i kątowe.

 
Instalacja sprzętu AGD

Montujemy urządzenia kuchenne do zabudowy oraz wolnostojące. Posiadamy niezbędne kwalifikacje oraz narzędzia potrzebne do wykonania podłączeń elektrycznych oraz wodnych standardowego sprzętu gospodarstwa domowego.

Montaż kuchni z Ikea- czy opłaca się zamówić kuchnię z montażem? - conchitahome.pl
Podłączenie oświetlenia

Oprawy doświetlające powierzchnię blatu, czy wnętrza szafek to bardzo przydatne udogodnienie w każdej kuchni. Możemy zainstalować je od razu podczas składania zabudowy.

Montaż wyspy kuchennej

Ten wolnostojący element może służyć zarówno do przygotowywania jak i spożywania posiłków. Szczególnie ważne dla bezpiecznego użytkowania jest stabilne przytwierdzenie wyspy do posadzki - zadbamy o to.

Projektowanie i zakup kuchni w Leroy Merlin. Jak wygląda cały proces? – Learning from Hollywood

Przy zakupie w IKEA mebli do kuchni, przy ich montażu i instalacji można zaoszczędzić sporo cennego czasu korzystając z fachowych usług specjalistycznych firmy Kuchnie u Krisa współpracującej z IKEA. Usługa obejmuje kompletny montaż i instalację kuchni: od szafek, szuflad, blatów i sprzętu AGD po wyposażenie wewnętrzne, oświetlenie oraz gałki i uchwyty. Po zakończeniu montażu pracownicy firmy usługowej posprzątają kuchnię i wyniosą wszystkie opakowania. Za dodatkową opłatą podłączą sprzęty AGD do istniejących instalacji. Można wybrać dogodny dla siebie zakres usługi.

CERTYFIKAT FIRMA WIARYGODNA E-BIZNESOWO

Firmę Kuchnie u Krisa Krzysztof Jóźwiak wyróżnia status firmy wiarygodnej e-biznesowo. To firma rzetelna, uczciwa i godna zaufania co potwierdza zespół platformy FIRMBOOK

KONTAKT :

Kuchnie u Krisa Krzysztof Jóźwiak

Kuchnie u Krisa Krzysztof Jóźwiak

ul. Michała Ossowskiego 29/10

96-300 Żyrardów

tel. 604 091 991

e-mail: krzysztofjozwiak69@gmail.com

www.firmbook.eu/montaz-mebli-kuchennych-ikea-zyrardow-mazowieckie

  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.
  Nie znaleziono wyników.